زنده به روز رسانی: برخی از سازمان ملل شروع به محدود بازگشایی; تهمت نزدیک کمک های مقابله با رهبران کنگره

هولاک شمالی, نیوزیلند, نیوزیلند تمدید آن سخت lockdown برای پنج روز دیگر با وجود نتایج خوب در درایو خود را به از بین بردن coronavirus.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه گفت که او نمی خواست برای خنثیسازی تلاش های انجام شده توسط “تیم ما از پنج میلیون” مردم را به شکستن زنجیره انتقال و خطر داشتن به “یو یو” بین سطوح از محدودیت.

“من نمی توانستم احساس خودمان افتخار از شروع کردیم با هم. اما من هم احساس یک مسئولیت بزرگ به اطمینان حاصل شود که ما از دست دادن نیست هر از دستاوردهای ما را ساخته اند یا” او گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

وزارت بهداشت گزارش روز دوشنبه که نه موارد جدید کرده اند که با در نظر گرفتن مجموع در سراسر کشور به 1,440 بیش از دو سوم از آنها بهبود یافتند. دوازده نفر کشته شده اند همه در 70s خود و یا مسن تر.

اولیه چهار هفته مستند — که تحت آن افراد مجاز به ترک خانه های خود را فقط برای کار ضروری برای خرید مواد غذایی و یا برای ورزش در محله خود را — بود که در پایان 11:59 p. m. روز چهارشنبه. اما protocol wine studio گفت: این امر می تواند تمدید شود و تا روز دوشنبه.

دولت به دنبال مشاوره سلامت بالا, رسمی, اشلی بلومفیلد که روز یکشنبه گفت که یک هفته دیگر مورد نیاز بود برای رسیدن به “استاندارد طلا” برای تماس با ردیابی.

از شنبه هفته آینده نیوزیلند خواهد حرکت به سطح 3 محدودیت برای دو هفته. محل کار که می تواند به حفظ فاصله فیزیکی بین کارگران و مشتریان اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, اما برای بسیاری از افراد این معنی خواهد بود که آنها را به ادامه کار و مطالعه در خانه و محدود خارج تماس با ما.

نیوزیلند به دنبال یک “go hard, رفتن زود هنگام” استراتژی است که درگیر بستن مرزها و قفل کردن این کشور در حالی که تعداد موارد باقی مانده است کم است. به عنوان یک نتیجه از انتقال آن رای — تعداد موارد هر فرد با ویروس ها عبور می کند آن را بر روی — در حال حاضر 0.48 مقایسه با بین المللی متوسط 2.5 مردم protocol wine studio گفت.

با توجه به دانشگاه آکسفورد Coronavirus پاسخ دولت ردیاب نیوزیلند دارای یکی از کمترین میزان مرگ و میر و یکی از بالاترین تست نرخ. در روزهای اخیر سلامت کارگران انجام شده است به صورت تصادفی تست; هیچ یک از حدود 1,000 تصادفی تست دوباره مثبت protocol wine studio گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات