زنده به روز رسانی: نفر دوم که بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو و مستغلات در آخر هفته گذشته تست مثبت ; تهمت وضعیت فوق العاده اعلام شد

شروع در نیمه شب مسافران در پرواز از 26 کشور جهان در اروپا خواهد شد از طریق یکی از 13 متحده فرودگاه که در آن آنها را تحت افزایش سلامت غربالگری داده می شود اطلاعات در مورد رمان coronavirus و دستور به خود قرنطینه برای 14 روز.

اقدامات اعمال خواهد شد به شهروندان ایالات متحده, سبز, دارندگان کارت, اعضای خانواده و دیگر مجاز مسافران که به تازگی از سفر یا در غیر این صورت حاضر شده است در “یک کشور منطقه شنگن ظرف 14 روز از تاریخ این فرد ورود و یا اقدام به ورود به ایالات متحده” با توجه به بخشنامه صادر شده توسط سرپرست وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در روز جمعه. تحت محدودیت های جدید بسیاری از شهروندان غیر آمریکایی مسدود خواهد شد از ورود به ایالات متحده از آن کشور است.

26 کشور منطقه شنگن هستند اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد و سوئیس.

پرواز خواهد شد به کارگردانی به فرودگاه بین المللی بوستون میامی, نیویورک شهرستان, شیکاگو, سان فرانسیسکو, سیاتل و لس آنجلس و آتلانتا, هونولولو, نیوآرک, Dallas, دیترویت یا واشنگتن

محدودیت بخشی از چندین استراتژی های جدید این هفته اعلام کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با هدف کاهش گسترش coronavirus که بیمار بیش از 1800 نفر کشته و بیش از 40 در ایالات متحده است.

مقامات دولت معتقدند اروپا — نه چین — جدید hot spot برای شیوع و می خواهید به کاهش تعداد از مردم از ورود به ایالات متحده از آن ملت.

گرگ گفت: ورود مسافران خواهد شد به کارگردانی به “افزایش ورود غربالگری” که در آن از آنها خواسته خواهد شد در مورد تاریخچه پزشکی و وضعیت کنونی و برای تماس با اطلاعات داده شده به بهداشت محلی مقامات. مسافران خواهد شد و سپس ارائه اطلاعات نوشته شده در مورد رمان coronavirus و دستور به خود قرنطینه مطابق با بهترین شیوه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“در حالی که به طور کلی خطر جدی عفونت با کوروناویروس به عموم مردم باقی می ماند در این زمان برگ برنده دولت است که مصرف این اقدامات تهاجمی برای نگه داشتن خطر کم نیاز به همه آمریکایی ها از بازگشت از مناطق آسیب دیده در اروپا به قریب طریق 13 فرودگاه برای غربالگری پس از بازگشت خود به آمریکا” گرگ در بیانیه ای گفت.

برای به حداقل رساندن اختلال گرگ گفت: شرکت های هواپیمایی از افسران اداره امنیت حمل و نقل ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی کار خواهد کرد برای شناسایی مسافران که متناسب با معیارهای قبل از آنها در هیئت مدیره خود را که قبلا در پرواز برنامه ریزی شده. پس از شناسایی کسانی که مسافران را قرار داده و در پرواز به رهبری به یکی از 13 فرودگاه تعیین شده.

“من درک می کنم این روند جدید خواهد بود مخل به برخی از مسافران با این حال این عمل مورد نیاز است برای محافظت از عموم مردم از قرار گرفتن در معرض بیشتر و گسترش coronavirus” گرگ گفت. “یک بار در ایالات متحده ضروری است که افراد افتخار خود قرنطینه دستورات برای کمک به محافظت از دوست داشتنی خود را آنهایی که, و جوامع است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدودیت های مشابه در محل برای مسافران از چین و ایران.

اصلاح: نسخه قبلی این پست در یک بخش به اشتباه گفته بودند شش کشور موضوع جدید محدودیت های مسافرتی. این پست به روز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im