یک شهرستان برزیل در جنگل آمازون است دفن coronavirus قربانیان در گورهای دسته جمعی و در حال اجرا خارج از هواکش در آن بیمارستان در طی روزهای اخیر و ترس از آن است که در مسیر تبدیل شدن به بعدی نقطه داغ برای این ویروس در آمریکای جنوبی است.

مانائوس به 2.2 میلیون نفر و احاطه شده عمدتا توسط جنگل بود و در حال حاضر رنج می برند از یک تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی با تجهیزات محدود و واحد مراقبت های ویژه (ICU) تخت. اما به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات نادیده گرفته می شوند و بدن شمع و بیمارستان و به نظر می رسد رسیدن به یک نقطه شکستن.

بیش از 1700 عفونت از جمله حداقل 156 مرگ و میر گزارش شده بود در این شهرستان که از روز شنبه با توجه به برزیل, روزنامه, Folha de São Paulo, اگر چه کارشناسان بهداشت می گویند رسمی تعداد بسیار underrepresent گسترش ویروس.

ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی نشان داد صحنه های داخل شهر ژوئن Lúcio بیمارستان یادآور سخت ترین ضربه امکانات در ووهان, نیویورک, یا میلان, آسوشیتد پرس گزارش داد. بدن کیسه های نشسته بر روی gurneys در راهرو و یا بر روی تخت در کنار بیماران تحت درمان است. خارج کارگران حاوی اجساد به یک کانتینر یخچال نصب شده در کنار بیمارستان.

تعداد تدفین در شهر بزرگترین گورستان Nossa Senhora Aparecida اند سه برابر شده است با بیش از یک صد بدن به اینتر هر روز فلها گزارش شده است. تابوت به خاک سپرده شد side-by-side در چه مسئولان شهرستان باید لقب “ترانشه” ترتیب آنها می گویند هنوز هم اجازه می دهد تا برای گور به شناسایی شود.

به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro نادیده توصیه های کارشناسان بهداشت و برزیل را تشویق می کند به بازگشت به کار بسیاری از نگرانی فرو ریختن اوضاع در مانائوس ارائه می دهد یک چشم انداز تیره و تار از آینده برای بقیه کشور است.

هفته گذشته Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta پس از دو sparred علنی از شیوع رئیس جمهور به تمسخر عنوان “کمی آنفولانزا” و یک “،”

روز پنج شنبه یکی از Bolsonaro متحدان خود را در دولت ژنرال Luiz Eduardo راموس خواست خبرنگاران برای جلوگیری از انتشار تصاویری از تابوت و گور.

“در اخبار صبح آن تابوت آن بدن” راموس گفت: گاردین گزارش داد. “در موقع ناهار اخبار آن تابوت این بدن و این تعداد مرگ و میر. من از همه شما چگونه فکر می کنید یک بانو یک فرد فقیر یا شکننده فرد احساس می کند و … آن را کمک نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات