به روز رسانی زنده: ملوان از ناو یو اس اس تئودور روزولت می میرد از coronavirus عوارض; چین گزارش بیشترین تعداد موارد جدید در شش هفته

مادرید — هزاران نفر از ساخت و ساز کارخانه و کارگران همراه با دیگران در برخی از غیر ضروری و کسب و کار و رفت و برگشت به کار در یک هوای بارانی دوشنبه در اسپانیا پایان دادن به دو هفته “خواب زمستانی” که دولت اجرا برای مبارزه با گسترش covid-19 که ادعا کرده حداقل 17,489 زندگی در کشور است.

اما میله, رستوران ها, هتل ها, مراکز ورزشی فروشگاه ها و فعالیت های اوقات فراغت تمام باقی مانده بسته میان رقابت نگرانی های اقتصادی تلفات ویروس در یک طرف و خطرات ناشی از شل شدن محدودیت خیلی زود از سوی دیگر است.

با وجود روز دوشنبه تغییرات اسپانیا باقی مانده تحت مستند در سراسر کشور آغاز شده است که یک ماه پیش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نیز آلوده کرده است که حداقل 169,496 مردم در کشور است.

“ما گذشت اولین مرحله رسیدن به اوج گفت:” وزیر بهداشت سانتیاگو Illa در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “در حال حاضر مرحله دوم مسطح منحنی است این هفته هدف. امروز ما آغاز فعالیت های اقتصادی در تعداد بسیار محدودی از اقشار اما ما هنوز در سلول است.”

در یکی دیگر از نشانه ای برای تا چه حد در این کشور باقی مانده از نرمال نیروهای امنیتی توزیع 10 میلیون بهداشتی ماسک در کشور اصلی هاب حمل و نقل در دوشنبه معکوس زودتر دستورالعمل که گفت: به طور کلی استفاده از ماسک بی جا بود.

مقامات گفت: شهروندان تا حد زیادی مطابق با دستور دولت است. بیش از 90 درصد از افرادی که در بر داشت در خارج از آپارتمان خود را و بررسی توسط مقامات تا به حال دلایل معتبر برای ترک خانه های خود عمران گارد رئیس خوزه مانوئل سانتیاگو روز دوشنبه گفت:.

تعداد موارد تایید شده افزایش حدود 2 درصد یا 3,477 عفونت در دوشنبه مارک تداوم این کشور روند نزولی حتی اگر دوشنبه ارقام تمایل به پایین تر به دلیل تاخیر در گزارش.

وزارت بهداشت اعلام کرد روزانه مرگ و میر 517 نفر 3 درصد افزایش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de