زنده به روز رسانی: سیاستگذاران تعهد coronavirus امداد برای خانواده های بازار; کشورها مرزهای خود را بسته

جدید کروناویروس در ادامه به آلوده کردن صدها نفر از آمریکایی ها روز به روز و باعث رشد اخراج وادار سلامت کارگران و مقامات دولتی در ایالات متحده به بریس برای بدترین.

پزشکان در حال ساخت تصمیم گیری های دشوار در مورد زندگی روزانه بسته های پول در بیمارستان ها در حال تلاش به منظور هواکش و مقامات در سراسر کشور در حال تبدیل شدن به مستندات جرم تعطیلی و ممنوعیت اجتماعات بزرگ به عنوان آنها سعی کنید به “صاف منحنی.”

اما سرد جدید انگلستان مطالعه پرسش از این که آیا آن را ممکن است به اندازه کافی. مطالعه و گزارش شده که در حال بررسی توسط کاخ سفید را coronavirus نیروی کار پیشنهاد کرد که تنها در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس می تواند با این وجود پایمال تخت بیمارستان و منجر به بیش از یک میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است.

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه بیش از 8,700 موارد گزارش شده بود در سراسر ایالات متحده از جمله بیش از 130 مرگ و میر. دو نفر از اعضای کنگره مظنونان حمله به دانشگاه بن مکآدامز (D-یوتا) و ماریو دیاز-Balart (R-Fla.), گفت: آنها تا به حال آزمایش مثبت است.

نیویورک در خصوص اعلام کرد یک شیب صعود از 1,008 موارد جدید از روز شنبه از طریق رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) نسبت به افزایش گسترده تست. دولت در حال حاضر بیشتر موارد تایید شده از همه اما 10 کشور در جهان است.

همچنین در روز چهارشنبه مقامات کاخ سفید اعلام کرد چندین اقدامات برای تشدید ایالات متحده را زمین مرز: مقامات بلافاصله ارسال مهاجران که عبور از مرز جنوبی به طور غیر قانونی به مکزیک بازگشت آنها گفت: در حالی که بسته شدن مرز شمالی به ترافیک غیر ضروری.

شیوع و تاثیر چشمگیر آن بر اقتصاد به نظر می رسد تعریف جدیدی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری با بیش از نیمی از آمریکایی ها گفت: او به عنوان ویروس بیش از حد, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

در طول روز در چهار شنبه تهمت ramped تا تلاش خود را به نام تجاری جدید تعریف coronavirus به عنوان “چینی ویروس” مسواک زدن کنار نگرانی است که غیرعلمی و می تواند تحریک نژادی حملات.

“آن را نژادپرستانه در همه,” او گفت:. “آن را از چین می آید که چرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net