نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز یکشنبه گفت: مردم به بیرون رفتن در ملاء عام با بیش از یک شخص دیگر برای جلوگیری از گسترش coronavirus حتی به عنوان کشور رای از عفونت نشان داد نشانه هایی از کند.

در شب کنفرانس خبری موریسون همچنین اعلام کرد که در تمام پارک ها و دیگر فضاهای عمومی خواهد دید و خواست استرالیایی بیش از سن 70 به خود منزوی “به حداکثر میزان عملی” با توجه به اخبار.com.au.

“این است که برای حفاظت از خود را برای محدود کردن تعامل خود را با دیگران در جامعه,” او گفت:.

دیگران باید حد وقت خود را در, به, خرید, شخصی, ورزش, پزشکی قرار ملاقات و یا کار ضروری استرالیا, مقامات گفت.

“هر کسی که نیاز ندارد به خارج از خانه خود را باید در خانه” افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت. “این است که رادیکال.”

موریسون قبلا محدود مجامع عمومی به بیش از 10 نفر. وی با اشاره به یکشنبه که روزانه افزایش موارد جدید تا به حال کاهش یافته و از 25 تا 30 درصد در هفته گذشته به 13 تا 15 درصد در روزهای اخیر نشان می دهد اجتماعی فاصله اقدامات مشغول به کار بودند اما گفت که اقدامات جدید بودند و هنوز هم لازم است برای جلوگیری از انتقال با توجه به انتخاب.

در اوایل روز شنبه, موریسون پرده برداری حدود 680 میلیون هزینه بسته به گسترش طیف وسیعی از خدمات بهداشتی و درمانی در این بیماری همه گیر.

بسیاری از بودجه حدود 412 میلیون دلار پرداخت خواهد شد برای گسترش خدمات پزشکی از راه دور است که اجازه می دهد تا پزشکان و بیماران به پاسخگویی از طریق ویدئو به جای در فرد, رسانه های استرالیا گزارش شده است.

یکی دیگر از $74 میلیون نفر را تحت پوشش خدمات بهداشت روانی شده اند که در افزایش تقاضا به عنوان عفونت افزایش یافته است موریسون گفت.

“استرالیا حتی اگر ما به طور جدا باید برای رفتن از طریق این تنهایی” گفت: موریسون با توجه به عطارد.

بیش از 4000 نفر در استرالیا آزمایش مثبت برای coronavirus و 16 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات