اورشلیم — دولت اسرائیل روز یکشنبه به تصویب یک سری از اقدامات با احتیاط و آرامش بخش در سه هفته سراسر کشور مستند را قادر می سازد کسب و کار از جمله بعضی از فروشگاه ها برای بازگشایی در دستورالعمل های دقیق و تصویب جمعی یهودی نماز به 19 نفر با فاصله دو متر از هم جدا.

به عنوان بخشی از استراتژی خود را با هدف مهار گسترش این کروناویروس جدید اقدامات همچنین شامل 50 دلار جریمه برای کسانی که با پوشیدن یک ماسک صورت در اماکن عمومی.

اسرائیل که در نهاد برخی از سخت ترین محدودیت در جنبش عمومی گزارش برخی از 13,362 موارد با 171 مرگ و میر در روز یکشنبه. آن اعداد را در هم کوبید اما در سرعت کندتر از قبل است.

“سرانه مرگ و مير در اسرائیل است که در میان پایین ترین در سازمان همکاری اقتصادی و توسعه” گفت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در یک سخنرانی تلویزیونی شنبه شب.

او گفت که آمار مثبت در اسرائیل بود که با توجه به محدودیت ها و تنگ که نتایج در حال حاضر مجاز “گام در جهت مخالف — نه سفت اما کاهش مسئول و تدریجی شیوه است.”

اما نتانیاهو هشدار داده است که اگر تعداد تاج موارد شروع به سرعت در حال افزایش دوباره محدودیت باز خواهد گشت.

در میان مقررات جدید کسب و کار خاص قادر خواهد بود برای باز کردن در وضعیت آنها تعیین سرپرست برای اطمینان حاصل شود که یک لیست طولانی از دستورالعمل.

فروشگاه از جمله کسانی که در فروش برق و کالاهای خانگی و کتاب و دفتر و لوازم ورزشی و سرگرمی تجهیزات مجاز خواهد بود برای باز کردن اما مشتریان محدود خواهد شد در داخل درجه حرارت تست شده در ورودی.

جمعی یهودی نماز به 19 نفر مجاز خواهد بود, رسانه های محلی گزارش داد که آن را در پاسخ به شکایت که تظاهرات عمومی شده اند مجاز به ادامه در طول بحران.

دولت نگه داشته شود در جای تنگ محدودیت در هوای آزاد, ورزش, گسترش تنها کمی فعالیت های ورزشی از 100 به 500 متر خارج از خانه. مدارس بسته باقی خواهد ماند برای آینده قابل پیش بینی با وزارت آموزش و پرورش اجرای آموزش مجازی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات