زنده به روز رسانی: مدتها وحشت بازارهای جهانی به عنوان coronavirus ترس رها نفت-قیمت جنگ

به عنوان ویروس زده Grand شاهزاده خانم کروز کشتی آماده برای بارانداز در اوکلند کالیفرنیا روز دوشنبه کروز خط فرمانی به گفته مسافران روی عرشه کشتی آن را بازپرداخت آنها را برای تمام هزینه های مربوط به سفر خود را.

کشتی که مربوط به کالیفرنیا برای اولین بار مرگ از رمان coronavirus برگزار شده بود در آب های سان فرانسیسکو برای روز به عنوان مقامات بحث که آیا به اجازه دهید حدود 3500 نفر در ساحل از جمله حداقل 21 که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

در نامه ای به مسافران در یکشنبه, Princess Cruises گفت: این امر ارائه یک هزینه کامل برای تمام هزینه های مربوط به زمان خود را روی عرشه کشتی از جمله هزینه برای هر سفر و یا اقامت در قبل و بعد از کروز خود را. آنها همچنین دریافت یک اعتبار کامل برای یکی دیگر از کروز.

“این است که ما صادقانه امیدواریم که بازپرداخت و اعتبار کمک به سهولت حداقل کمی از استرس شما ممکن است احساس در حال حاضر” شاهزاده Cruises جمهور Jan Swartz گفت: در نامه ای به مسافران با توجه به KPIX.

حتی به عنوان شاهزاده Cruises تایید کرد که مسافران را پیاده دوشنبه دقیق طرح که “چند روز روند” باقی مانده است فرو رفته در عدم قطعیت یک شبه.

معلوم نیست دقیقا چه زمانی شاهزاده بزرگ می رسند در بندر اوکلند خط کروز گفت: اواخر روز یکشنبه هر چند این روند انتظار می رود که شامل گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و کالیفرنیا را در بخش بهداشت و درمان.

هر مهمان که نیاز به بستری خواهد بود و مجاز کردن کشتی برای اولین بار و ارسال به تجهیزات پزشکی با توجه به شاهزاده Cruises. حداقل دو مسافر روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم تا به حال آزمایش مثبت برای گسترش ویروس.

از دیگر آمریکا مسافران در هیئت مدیره نزدیک به 1000 که در کالیفرنیا زندگی می کنند را به 14 روز قرنطینه در پایگاه های نظامی در نزدیکی اوکلند و در سن دیگو. ساکنان همه کشورهای دیگر خواهد بود برای حمل و نقل انزوا در پایگاه های خود در سن آنتونیو و ماریتا ،

کشتی خدمه, 19 از آنها آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در هیئت مدیره.

مقامات فدرال مشغول به کار بودند با خانه کشورها برای بازگرداندن مسافران بین المللی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: اگر چه معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها روی عرشه کشتی. روز یکشنبه کانادا گفت: این امر می تواند اجاره یک هواپیما به تخلیه بیش از 200 نفر از شهروندان خود را که خواهد بود در قرنطینه کانادا پایگاه نظامی در انتاریو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>