زنده به روز رسانی: نیویورک گزارش 253 مرگ و میر بیشتر و تهمت فولادهای ملت برای تمدید shutdown

برلین — اتریش نیاز به سوپر مارکت مشتریان به پوشیدن اساسی ماسک صورت صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفت: در یک حرکت است که به چالش رویکردهای اروپایی و مقامات ایالات متحده که استدلال کرده اند که افراد سالم نباید پوشیدن ماسک.

اتریش نیاز خواهد اثر را تنها هنگامی که تعداد کافی از ماسک در دسترس هستند برای توزیع به مشتریان بالقوه به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، بر خلاف بیشتر پیچیده ماسک پوشیده شده توسط بهداشت حرفه ای برای محافظت از خود را پایه ماسک که انتظار می رود مورد استفاده قرار گیرد در اتریش سوپر مارکت ها قرار است به گرفتن برخی از قطرات که در غیر این صورت پخش می شود توسط افراد سرفه یا عطسه.

استفاده از ماسک به احتمال زیاد خواهد شد گسترش فراتر از سوپر مارکت ها, Kurz نشان داد زیر نمونه ای از همسایه جمهوری چک که در آن با پوشیدن ماسک الزامی است ،

“من به طور کامل آگاه است که ماسک ها بیگانه به فرهنگ ما” Kurz گفت: با توجه به این کشور پخش عمومی اما او تاکید کرد که اتریش در جامعه نیاز به تنظیم برای مقابله با شیوع.

کشور گزارش شده بیش از 9000 تایید coronavirus موارد و 108 مرگ و میر.

Kurz هشدار داد که با پوشیدن ماسک خواهد بود یک اندازه گیری اضافی به جای جایگزینی برای قوانین موجود در حفظ فاصله کافی از دیگران, به عنوان مثال.

اتریش رویکرد در تضاد ارشاد از دیگر مقامات بهداشت عمومی در اروپا و ایالات متحده است. “به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک!” ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams توییتی در پایان ماه فوریه.

آدامز گفت: ماسک ها نه “موثر” در جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به آلوده به ویروس است و ممکن است انجام بیش از آسیب خوب. “مردمی که نمی دانم چگونه به آنها را می پوشند به درستی تمایل به لمس چهره خود را زیادی و در واقع می تواند به افزایش شیوع کروناویروس” آدامز گفت: در صبح روز نمایش اخبار “فاکس و دوستان” در مارس 2.

ماریان ون Kerkhove سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه که بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد نحوه موثر ماسک های مختلف در تنظیمات مختلف.

“در بسیاری از استفاده از ماسک ها در سطح جهان به صورت بیماری های مختلف و … اما وجود ندارد بسیار کمی تحقیق,” او گفت: در طول یک که روزانه از کنفرانس خبری.

خواستار آن را “یک منطقه بسیار فعال پژوهش,” او اضافه شده است که که “کار کردن با تعدادی از گروه ها در سراسر جهان” به بررسی استفاده از ماسک در بهداشت و درمان-مراقبت از شرایط بیشتر به ارائه اطلاعات مبتنی بر احكام است.

به طور مداوم شستن دست و حفظ فاصله فیزیکی از دیگران او افزود: باقی مانده است بهترین و شناخته شده اقدام پیشگیرانه است.

میریام برگر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>