زنده به روز رسانی: نیویورک coronavirus مرگ و میر پیشی بگیرد 3,500; ایتالیا گزارش اولین افت در بخش مراقبتهای ويژه با استفاده از تخت

نیویورک ثبت یکی دیگر از 630 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت پیشی قبلی روز از این بیماری همه گیر به عنوان راس بافندگی “در جایی در هفت روز, محدوده” رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) هوا شنبه در یک کنفرانس خبری.

دولت گزارش کرده است 3,565 مرگ و میر و 113,704 موارد از جمله 10,841 موارد جدید در روز گذشته است. کومو گفت: در حالی که دو سوم از بیماران بستری در بخش دولتی تا کنون مرخص شده مورد 15,900 مردم هنوز هم در بیمارستان ها و شیوع بیماری های قله در پیش روست.

“با شماره های ما هنوز در راس. ما در حال گرفتن نزدیک” کومو گفت:, و اضافه کرد که اگر چه پیش بینی های متفاوت برای زمانی که آن را ممکن است آمار مقامات دولتی فکر می کنم ممکن است آن را حدود یک هفته دور. “من می خواهم برای رسیدن به طرف دیگر از راس و اجازه دهید فقط اسلاید پایین کوه که.”

کومو هشدار داد که دولت فاقد هواکش به اندازه کافی برای چند هفته آینده در مقایسه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نظر جمعه که نیویورک شد “خدمت با هواکش.”

کومو گفت: هیچ یک مهلت از ملال انگیز آمار: چین وعده داده است دولت 1,000 هواکش و اورگان دولتی کیت براون (D) متعهد شده است یکی دیگر از 140.

کمک مالی از چین تسهیل شد توسط دولت ملی و کسب و کار moguls جک ما که صاحب Alibaba; جو Tsai که صاحب بروکلین نتز و چین سرکنسول در نیویورک هوانگ پینگ کومو گفت.

در حالی که کومو ستایش این پیشنهاد گفت: دولت قبلا دستور داده 17,000 فن از چین است که “هرگز در آمد از طریق.”

“ما تا به حال اسناد امضا شده. ما قرار داده شده سفارش,” او گفت:. “آن همه می رود به چین است که در دراز مدت ما را به کشف کردن که چرا ما به پایان رسید تا در این وضعیت است.”

کومو به نام اورگان اهدای “باهوش و مهربان” و وعده داده شده دولت خود را بازگشت به نفع “دو برابر شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im