زنده به روز رسانی: نیویورک coronavirus مرگ و میر پیشی واشنگتن; رند است اولین سناتور به تست مثبت

Authorities in the United Arab Emirates announced the closure of all public and private beaches, including this one in Dubai.
مقامات در امارات متحده عربی اعلام کرد که بسته شدن از عمومی و خصوصی در سواحل از جمله این یکی در دبی. (پل Schemm/واشنگتن پست)

دبی — گل سرسبد حامل امارات متحده عربی یکشنبه اعلام کرد که این امر تعلیق همه پروازهای مسافری روز چهارشنبه در پاسخ به این رمان coronavirus اما آن را با صدور یک بیانیه جدید ساعت بعد که پیشنهاد آن را به برخی از راه باز است.

“به عنوان یک شبکه جهانی هواپیمایی ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن ما می توانیم viably کار خدمات مسافر تا زمانی که کشورهای بازگشایی مرزهای خود را و سفر بازگشت اعتماد به نفس گفت:” شیخ احمد بن سعید آل مکتوم رئیس و مدیر اجرایی از امارات ،

امارات را حفظ محموله پروازهای اما اجرای سه ماه حقوق اساسی قطع برای جلوگیری از اخراج. حقوق و دستمزد کاهش خواهد طیف وسیعی از 25 درصد به 50 درصد با برخی از مدیران ارشد در نظر گرفتن 100 درصد برش برای این دوره است.

در آن بیانیه دوم این گروه روشن است که آن را برخی از مسیرهای باز و اصلی بیانیه بود حذف شده از امارات وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی. دلیل این تغییر مشخص نیست.

راه را باز باقی می ماند شامل بریتانیا ایالات متحده آمریکا, هنگ کنگ, سنگاپور سوئیس بانکوک و مالزی و فیلیپین و ژاپن و استرالیا و آفریقای جنوبی و کانادا حامل گفت.

امارات متحده عربی عقب مانده در پشت آن در بسته شدن زندگی روزانه. بسیاری از کشورها در منطقه خلیج فارس تحمیل کرده اند نزدیک به کل مستندات در حالی که در امارات متحده عربی سواحل و پارک ها و مراکز و رستوران ها باقی مانده اند باز است.

در طول تعطیلات آخر هفته در سواحل دبی پر شد با مردم ظاهرا بسیاری از گردشگران است. در حال حاضر تمام سواحل و پارک ها و همچنین به عنوان “استخر و سینما و سالن های ورزشی و سالن” بسته خواهد شد برای دو هفته.

رستوران ها باز باقی خواهد ماند تا زمانی که آنها هرگز در بیش از 20 درصد ظرفیت است.

امارات متحده عربی نیز مرزهای خود را بسته به همه اما شهروندان باید جدا برای 14 روز پس از ورود. حتی مهاجران — که تقریبا 90 درصد از جمعیت — مجاز در کشور اگر در خارج. رسانه های محلی پر از داستان از دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور قادر به بازگشت به خانواده خود را.

امارات متحده عربی اعلام کرد دو مرگ و میر ناشی از کروناویروس در طول تعطیلات آخر هفته و 13 مورد جدید آوردن مجموع آن به 153.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>