زنده به روز رسانی: n. y. ایجاد coronavirus مهار منطقه; جدید مرگ و میر گزارش شده در S. D. و واشنگتن

به عنوان coronavirus را مختل و یا صرفا تهدید می کند یک لیست در حال رشد از عمده ایالات متحده حوادث — از شهر زمرد Comic Con در سیاتل به میامی Ultra Music Festival — آن را نیز قرار داده حقوق و دستمزد راهنمایی و حتی مشاغل وابسته به آن عمده اجتماعات در معرض خطر است.

روز پس از شهر Austin لغو جنوب غرب, سازمان سالانه موسیقی, فیلم و رسانه, جشنواره گذاشته حدود یک سوم از 175 سال کارکنان در روز دوشنبه.

“ما در موقعیت غیر قابل تصور از کاهش نیروی کار ما” یک SXSW سخنگو گفت: Austin American-Statesman. “ما در حال برنامه ریزی برای آینده و این لازم است اما دلخراش گام.”

با 33 نسخه از جشنواره قرار است برای شروع روز جمعه, سازمان هستند و نه فقط تلاش برای خراب کردن آگهی ها در مرکز شهر آستین. این رویداد همچنین باید تصمیم بگیرند که چگونه برای رسیدگی به قرارداد با صدها نفر از سالن های محلی و فروشندگان که تکیه 10 روز رویداد.

رولاند Swenson مدیرعامل و از بنیانگذاران SXSW گفته وال استریت ژورنال که ضرر و زیان مربوط به این رویداد می تواند اجرا به ده ها میلیون دلار است. سازمان ندارد بیمه برای لغو درخواست توسط “عفونت باکتریایی مسری, بیماری ها, ویروس ها و بیماری های همه گیر.”

“ما تا به حال به ما نشان می دهد بیمه به تمام انواع از مردم و هیچ کس تا کنون گفت: “هی وجود یک سوراخ بزرگ در اینجا'” Swenson گفت: مجله. “ما پیش بینی نیست یک بیماری همه گیر. ما همیشه می خواهم گرفته نگرش, ‘ما هرگز لغو طوری که نمی شود یک موضوع است.'”

اما در حال حاضر که این جشنواره در واقع به توقف آمده است نگرانی ها را افزایش داده اند در مورد آنچه در آن ممکن است معنی دیگر-بلیط رویدادها در سراسر کشور است.

روز دوشنبه در شهر بوستون اعلام انصراف از آن روز سنت پاتریک رژه و بعد از آن که شب اخباری که Coachella می تواند تحت فشار قرار دادند تا اکتبر.

در سطح جهان لغو و نه بزرگ فناوری کنفرانس از جمله SXSW و کنگره جهانی موبایل منجر مستقیم اقتصادی از دست دادن شکوه $1 میلیارد دلار با توجه به Recode. در میامی در ضمن هزینه ممکن است سقوط بیشتر روی Ultra بلیط-دارندگان که نمی خواهد دریافت بازپرداخت جشنواره موسیقی روز دوشنبه گفت:.

در عین حال در Austin, که در آن کسب و کار محلی و نوک کارگران و پیمانکاران به شدت بستگی به SXSW بخش عمده ای از آسیب ممکن است در حال حاضر انجام شده است.

“اوه. این است که ما کل اقتصاد را به Porta اسان و چادر مردم و یخ پسر” مالک یک مرکز شهر Austin نوار نوشت: در Facebook با توجه به Austin Chronicle. “ما همه بسته به این و همه ما مشغول به کار در تمام طول سال برای این هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net