زنده به روز رسانی: بیش از 2400 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده در روز چهارشنبه; مقامات پاسخ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق که بودجه

رهبران چین منتظر شش روز پس از تعيين جدید کروناویروس شد شکستن در ووهان قبل از هشدار به شهروندان از احتمال عفونت آسوشیتد پرس گزارش روز دوشنبه با استناد به اسناد داخلی.

شده اند وجود دارد گزارش های فراوان است که رهبران چینی سعی در سرپوش گذاشتن بر شیوع بیماری در ابتدا و مدارک به نظر می رسد برای اثبات این ادعا.

سر از چین ملی کمیسیون بهداشت Ma Xiaowei گفت: مقامات بهداشتی در استان هوبی که ووهان پایتخت در یک تلفنی در Jan. 14 که آنها در مواجهه با یک چالش بزرگ است.

“وضعیت اپیدمی است که هنوز هم شدید و پیچیده ترین چالش شدید پس از سارس در سال 2003 است و به احتمال زیاد به توسعه را به یک عمده بهداشت عمومی در رویداد” یک یادداشت در مورد تماس ذکر کارشناسی ارشد عنوان کرد و گفت.

شش روز قبل از مقامات چینی اعلام کردند که coronavirus می تواند گسترش بین مردم این یادداشت گفت که “خوشه موارد نشان می دهد که انسان به انسان انتقال امکان پذیر است.”

“با آمدن بهار جشنواره بسیاری از مردم سفر خواهد کرد و خطر انتقال و گسترش بالا است” به آن اضافه شده است.

ملی کمیسیون بهداشت در پاسخ به AP در بیانیه ای گفت: چین تا به حال اطلاعات منتشر شده در این شیوع در یک “باز و شفاف و مسئول و موقع” مطابق با “دستورالعمل های مهم” بارها و بارها صادر شده توسط رئیس جمهور چین.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: روز شنبه در پکن که “این اتهامات از چین به اصطلاح عدم شفافیت هستند نه تنها عادلانه آنها فقط نالایق برای بزرگ فداکاری مردم چین را ساخته اند.”

به طور جداگانه رئیس سابق بریتانیا Secret Intelligence Service یا MI6 گفت: روز شنبه که چین باید برای پاسخ به آن تاخیر و فریب در مورد ویروس.

“وجود دارد عمیق خشم در آمریکا در آنچه که آنها به عنوان وارد شده در همه ما چین و چین فرار یک معامله خوب از مسئولیت منشاء ویروس برای عدم مقابله با آن در ابتدا” گفت: John Sawers که منجر بریتانیا سرویس اطلاعات خارجی به مدت پنج سال تا سال 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات