زنده به روز رسانی: بازار همچنان در شار در پایان هفته فرار سرمایه گذاران به دنبال نشانه هایی از امید

بازار شده اند موجب ویرانی وحشیانه, فروش آف که پرتاب سه عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا به یک خرس در بازار با شاخص S&P 500 به پایین بیش از 30 درصد از ماه فوریه آن بالا است.

“مردم احساس مانند یک کتک بوکسور مطمئن نیستید که چگونه برای پاسخ به سراسیمگی اقتصادی مشت” گفت: سام Stovall از CFRA پژوهش است. “خبر خوب از این خبر بد این است که این نوسانات به نظر می رسد مانند آن را در حال آمدن است به اوج. تنها دو دوره در نیم قرن گذشته بوده اند دیده می شود سطح بالایی از نوسانات. تاریخ به ما می گوید بدترین ممکن است در پشت سر ما است.

فدرال رزرو نورد هشت اورژانس اقدامات در این هفته ایجاد یک ویژه backstop برای بازار پول صندوق (به طور معمول در معرض خطر-محل رایگان برای سرمایه گذاران به فروشگاه نقدی), کاهش نرخ بهره به صفر و شروع مجدد بحران-عصر خرید اوراق قرضه برنامه شناخته شده به عنوان “کاهش کمی.”

بانک مرکزی همچنین اعلام کرد قصد دارد برای خرید کوتاه مدت وام های کسب و کار شناخته شده به عنوان تجاری کاغذ ramped تا “تعویض خطوط” با خارجی بانک مرکزی برای اطمینان از کشورهای دیگر به اندازه کافی دلار, بانک ها مجاز به قرض گرفتن پول از بانک فدرال در 0.25 درصدی نرخ بهره و اعلام کرد وام برای نمایندگی های اصلی ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin جمعه اعلام کرد که دولت منتقل شده است IRS مهلت برای پر کردن مالیات از 15 آوریل تا 15 ژوئیه به دلیل اختلال ناشی از کوروناویروس. جدید مهلت را به میلیون ها نفر از مالیات دهندگان زمان بیشتری را برای پر کردن فرم های مالیاتی خود را به عنوان coronavirus upends زندگی روزانه در سراسر کشور است. Mnuchin اعلام ساخته شده در توییتر به نقل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه.

نشانه هایی از پیشرفت در جنگ علیه covid-19 stoked احساسات مثبت در وال استریت. دلار آمریکا که تا به حال سر به فلک کشید که نگران سرمایه گذاران با عجله به امن greenbacks ضعیف در برابر ارزهای دیگر. که غرق به 20 سال اخیر پیش از آن در هفته در میان cratering تقاضا نیز بازگشت. قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار بود تا 2.7 درصد در اوایل معاملات در 29 دلار در هر بشکه رسید.

سرمایه گذاران همچنین امیدواریم که به طور فزاینده دقیق اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کالیفرنیا آغاز یک مستند برای آن 40 میلیون نفر در حالی که ایتالیا گسترش خود را در مقیاس بزرگ مستند. از روز جمعه بیش از 240,000 coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان است. سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد که در آن زمان بیش از سه ماه برای رسیدن به 100,000 موارد در سراسر جهان — اما فقط 12 روز برای ورود بعدی 100,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im