زنده به روز رسانی: مجلس آماده تصویب اقتصادی امداد لایحه ایالات متحده به عنوان چهره رکود اقتصادی از coronavirus

سه بدون همراه کودکان مهاجر در آمریکا بازداشت آزمایش مثبت برای رمان coronavirus دفتر اسکان مجدد پناهندگان (ORR) گفت: روز شنبه به مناسبت اولین تایید عفونت در میان کودکان بازداشت شده توسط ایالات متحده خدمات مهاجرت.

ORR آژانس مسئول حدود 3500 کودکان بی سرپرست نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد سن یا ملیت از کودکان که در حال برگزار شد در نیویورک مرکز سی ان ان گزارش شده است.

“ORR پزشکی تیم در حال کار با برنامه ها در نیویورک و بخش بهداشت محلی برای جمع آوری اطلاعات و تعیین گام های بعدی” آن گفت: در یک بیانیه مشترک با سی ان ان.

به عنوان coronavirus مورد رسید در نیویورک ORR را متوقف کرده است و قرار دادن کودکان در امکانات و یا انتشار آنها را به حامیان مالی وجود دارد. هنوز هم موارد در آژانس در حال حاضر در حال افزایش است: پنج کارمند و یک پیمانکار کار در سه نیویورک امکانات آزمایش مثبت در علاوه بر این به یک عضو در تگزاس تسهیلات و پدر و مادر رضاعی در ایالت واشنگتن با توجه به سی ان ان.

مهاجر و پناهجو طرفداران را خواستار شده است برای مقامات ایالات متحده برای آزادی بازداشت مهاجران بیش از ترس است که این ویروس گسترش سریع از طریق شلوغ بازداشتگاه. اداره مهاجرت و گمرک (ICE) در گزارش اول خود را از بازداشت شدگان — 31-ساله مکزیکی ملی برگزار شد در نیوجرسی — آزمایش مثبت برای این ویروس در روز سه شنبه.

به طور جداگانه در پنجشنبه یخ منتشر شد دو مرد بازداشت شده در سیاتل که موجود شرایط پزشکی که آنها را در خطر اضافی از مرگ از covid-19 آسوشیتد پرس گزارش داد.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از واشنگتن و غرب حقوق مهاجران پروژه تا به حال در ابتدا زمینه را برای انتشار به همراه هفت تن دیگر بازداشت شدگان در مارس 16.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس اعلام کرد 20 است که با توجه به coronavirus نگرانی مقامات ایالات متحده در حال حاضر خواهد شد فورا ارسال مهاجران و پناهجویان گرفتار در تلاش برای به طور غیر قانونی وارد ایالات متحده از طریق مرز جنوبی با مکزیک.

دولت مکزیک از چیهواهوا, نهفته است که در امتداد مرز ایالات متحده گفت: روز شنبه که آن را به ساخت یک پناهگاه به خانه این اخراجی در طول یک نیاز دو هفته قرنطینه پس از بازگشت خود AP گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im