زنده به روز رسانی: رشد coronavirus قرنطينه upend زندگی در سطح جهان; ایجاد ثبات در بازارهای آسیایی پس از داو می افتد 3,000 نقاط

رئیس جمهور تهمت و گفت: آمریکایی ها در روز دوشنبه برای جلوگیری از گروه 10 یا بیشتر و خودداری از غذا خوردن در رستوران های مارک چه ممکن است خود را جدی ترین اذعان و در عین حال از تهدید به ایالات متحده توسط جدید کروناویروس.

که میلیون ها نفر از دانش آموزان در خانه مانده از مدرسه کسب و کار و دفاتر درهای بسته خود را و زندگی روزانه را به توقف آمد تهمت پیشنهاد در یک کنفرانس خبری که شیوع بیماری می تواند تا آخرین ماه ژوئیه یا اوت — تنها یک روز پس از او گفت: ویروس تحت کنترل است.

همانطور که از اواخر روز دوشنبه بیش از 4,400 مورد از این ویروس گزارش شده بود در سراسر کشور از جمله حداقل یک بیمار در 49 ایالت و ناحیه کلمبیا. حداقل 89 مرگ و میر تا به حال تایید شده است, با توجه به, واشنگتن پست, چوب خط حساب کردن.

موج دار شدن اثر شده اند هیچ چیز قابل توجه: برای اولین بار در یک قرن دیوان عالی کشور به تعویق افتاد شفاهی. حتی پس از اینکه فدرال رزرو گفت که کاهش نرخ بهره به صفر, سهام سقوط کرد و به بدترین تک-بعد ضرر و زیان از سال 1987.

اوهایو دستور داد آن نظر سنجی نیست برای باز کردن و پورتوریکو گفت: این امر اجرای یک خاموش کردن کل جزیره. در سان فرانسیسکو منطقه شش استان ها دستور داد که منطقه را بیش از 6.5 میلیون نفر به ماندن در خانه حداقل تا 7 آوریل. این بخشنامه بنیادی ترین و در عین حال می رود و به اثر در 12:01 صبح اقیانوس آرام زمان (3:01 a. m. ET) در روز سه شنبه.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی است که باید به شکل از چگونه برای به دست آوردن زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی خود را. پس از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و توییتر تنها از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) به “انجام بیشتر.”

کومو به زودی شات بازگشت: “من باید کار بیشتری انجام دهد ؟ بدون شما را مجبور به انجام کاری! شما قرار بود رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>