زنده به روز رسانی: بازارهای جهانی شیرجه رفتن به کروناویروس ترس رها نفت-قیمت جنگ

دلار هنگ کنگ — وجود نشانه های آزمایشی که هوبئی چین استان در قلب چین رمان coronavirus شیوع می تواند به بازگشت به حالت عادی به عنوان خشم عمومی simmers سوی دولت برای طولانی مدت محدودیت در زندگی عادی.

محلی خروجی هوبئی روزانه گزارش روز شنبه که حداقل سه شهرستان در استان اجازه داده بود که برخی از کسب و کار به بازگشایی و حذف برخی از محدودیت در ترافیک جاده. ووهان بین المللی فرودگاه تعطیل پس Jan. 23 همچنین تایید کرد روز دوشنبه برخی از کارکنان و کارگران خواسته شد برای آماده سازی برای بازگشایی هر چند این فرودگاه گفت: بتن تاریخ تصمیم گرفته شده اند.

هنوز هم وجود دارد نمرات جدید تایید موارد از رمان coronavirus اعلام کرد در هوبئی هر روز در حالی که مرگ و میر در این استان همچنان به صعود. اما اعداد به طرز چشمگیری کاهش یافته; در دوشنبه ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد 21 موارد جدید در هوبئی اما یک هفته پیش در مارس 2, آنها اعلام کرده بود 196. یک هفته قبل وجود داشته است 398 موارد جدید در هوبئی.

در ووهان برخی از عجله ساخته شده است بیمارستان های طراحی شده برای درمان coronavirus بیماران در حال حاضر تعطیل. چهارده موقت قرنطینه امکانات برای موارد خفیف این ویروس به شمار می رود بسته شده توسط پنجشنبه, چینی تلویزیون دولتی گزارش شده است.

این حرکت را نشانه ای از خشم در هوبئی و به ویژه در ووهان که در آن بسیاری از ساکنان شده اند زندگی می کنند و مستند از اواخر ماه ژانویه است. هفته گذشته فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد که ساکنان فریاد “جعلی!” چین به عنوان معاون نخست وزیر در سفر یک مسکن جامعه است. ووهان بالا, رسمی, پارتی, منشی وانگ Zhonglin کشید عصبانی پاسخ برای نظرات بیش از آخر هفته که پیشنهاد ساکنان باید سپاسگزار به دولت چین.

شعر Li در پکن کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>