زنده به روز رسانی: جهانی مرگ و میر پیشی 150,000; ایالات متحده فرمانداران تعیین جدول زمانی برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz (D) گفت: او سعی کردم به تماس رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه پس از رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت “آزادی مینه سوتا!” آشکار در همبستگی با معترضان هجوم اجتماعی فاصله سفارشات اما هیچ پاسخ.

Walz گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که او زنگ زد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور پنس به درخواست “آنچه ما انجام می دهند متفاوت در مورد حرکت به سمت گرفتن به عنوان بسیاری از مردم به نیروی کار به عنوان امکان پذیر است و بدون به خطر انداختن سلامت Minnesotans و یا ارائه دهندگان?”

راه حل “احتمالا بیش از دو کلمه, صدای جیر جیر,” او گفت: “اما من فکر می کنم وجود یک مسئولیت به ما بگویید که.”

صدها نفر از معترضان ناراضی مداوم stay-at-home سفارشات همگرا خارج Walz محل اقامت جمعه, دعوت از فرماندار به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است. مشابه تظاهرات صورت گرفت در میشیگان و ویرجینیا است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به معترضان طرف تویت “آزاد مینه سوتا” “آزاد میشیگان” و “آزاد ویرجینیا و صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment. آن را تحت محاصره!”

گرد و غبار تا آمد به عنوان Walz اعلام کرد قصد دارد به تدریج کاهش برخی محدودیت ها و اجازه می دهد محدود فعالیت در مینه سوتا است.

“من می خواهم به دانستن آنچه که آنها فکر می کنم ما می تواند متفاوت انجام داده اند به دلیل, دوباره, ما منجر به از ما خواسته شد” فرماندار گفت از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر. “ما را نگه داشته ام Minnesotans زنده است و ما در حال حرکت مردم به نیروی کار در شیوه ای امن.”

“من می خواهم استدلال می کنند که ما در حال انجام همه چیز آنها گفتن ما به انجام, اما تفاوت این است که من در واقع باید آن را,” او اضافه شده است.

مینه سوتا روز جمعه گزارش داد یکی از بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus عفونت با مقامات بهداشت tallying بیش از 150 مورد جدید. ایالت بیش از 2000 نفر آلوده شده اند و حداقل 111 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات