زنده به روز رسانی: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام stay-در-خانه سفارش; ایالات متحده coronavirus مرگ و میر پیشی 4,000

از coronavirus کانون ووهان می آید یک داستان دلگرم کننده از پیروزی بر سختی از عشق و از دست دادن. اما این داستان — که ricocheting در سراسر رسانه های اجتماعی چینی است یک داستان انسانی است اما یک گربه سانان یکی.

این مراکز در Lele, دو ساله, British shorthair گربه ای که زندگی یک خانواده در ووهان و اتفاق افتاده است که می شود در این بیماری همه گیر.

هفت نفر از اعضای یک خانواده آلوده شد با کروناویروس و یکی یکی در بیمارستان بستری شد. اما اعضای خانواده تمایلی به درخواست یکی از همسایه ها به دنبال پس از Lele نگران افشای آنها را به خطر عفونت.

آنها مجموعه ای از دو کیسه از غذای گربه و یک تغار آب برای او. آنها نیز ساخته شده است او را راحت در لانه که به نوزادان خود را.

حدود 40 روز بعد مادر از خانه به خانه آمد. او در بر داشت Lele بسیار نازک تر اما هنوز زنده است. همچنین زنده: چهار سالم بچه گربه ها. او به نام او هنوز در بیمارستان و به او گفت که بچه گربه ها بودند به اندازه کافی بزرگ به اجرا در حال حاضر.

“زمانی که یک زندگی جدید متولد شد, من احساس امید وجود دارد, من از بيمارستان مرخص شده و در آن زمان [که همسرم به نام من] آنها گرایند زمانی که من برگشتم” مرد گفت: محلی سایت گلابی تصویری. زن و شوهر, نیست, نام, اما مرد ارسال شده در چین نسخه Infinite تحت نام “ووهان گربه قوی است.”

هنوز هم وجود دارد برخی از مواد غذایی بر روی زمین باقی مانده اما Lele تا به حال به وضوح یک اشتیاق برای چیزی که کمی تازه تر. مخزن ماهی ها در آپارتمان پاکسازی شده بود و ساکنان آن است.

داستان روشن چین اینترنت با نظر on Weibo چین در پاسخ به توییتر اشاره کرد ماهی ” قربانی.

“ماهی نیست coronavirus اما هنوز هم مرده است” گفت: یک فرد با استفاده از صفحه نمایش نام آقای لیمو. یکی دیگر گفت: این یک خوش آمدید, داستان بقا — گربه اگر نه ماهی: “در مقایسه با این گزارش از مرگ و میر این لمس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>