زنده به روز رسانی: نگرانی از یک بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بازارهای تلو تلو خوردن دوباره ژاپن خاموش مدارس

پکن — دولت چین فرستاده است یک تیم از محققان به ووهان, کانون رمان شیوع کروناویروس برای تعیین چگونه یک زن آلوده به ویروس تا به حال منتشر شده است از یک زندان در شهر و فرار به پکن با وجود اجباری سفر مستند.

این تیم به رهبری معاون وزیر دادگستری لیو Zhiqiang و متشکل از اعضای ارتش و پلیس و دادستان سفر به ووهان به بررسی چگونگی این زن شده بود مجاز به بازگشت به پایتخت در حالی که نمایش علائم تب.

یانگ یونگ تازه منصوب حزب کمونیست ارشد برای هوبئی استان نیز نامیده می شود برای یک تحقیق کامل در این مورد حتی اگر در سطح بالاتر مقامات دولتی درگیر هستند. “آن را باید مورد بررسی به طور کامل برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه حقوقی و انضباطی مسائل درگیر است. هر کسی که درگیر خواهد بود و نه معاف از تحقیقات” حزب هوبئی روزنامه روزانه به نقل از یانگ عنوان کرد و گفت.

این مورد غیر معمول از فرار به توجه عمومی دوشنبه بعد از دنیای جدید ویلای ترکیب در پکن مرکزی منطقه Dongcheng بیانیه ای گفت که یکی از مستاجران خود یک زن که وارد شده بود از ووهان تا به حال تایید شده است با آلوده coronavirus.

بیمار مراجعه کننده به توسط خانواده اش نام هوانگ در حال شروع به نشان دادن علائم شامل تب و گلو درد پس از Feb. 18 در حالی که هنوز در ووهان با توجه به گزارش های رسانه ها.

بعد از آن گزارش شد که هوانگ شده بود توسط خانواده اش با اتومبیل پس از آزادی او از ووهان زندان زنان. او وارد آپارتمان او در 2 a. m. on Feb. 22 پس از عبور از یک چک دما در ترکیب ورودی و قرار شد تحت متمرکز قرنطینه بعد در شب. در حال اجرا یک تب هوانگ گرفته شده بود توسط آمبولانس به Puren بیمارستان در منطقه Dongcheng. آن تایید شد و او تا به حال coronavirus در فوریه. 24.

سه نفر از اعضای خانواده که به تماس نزدیک با هوانگ فرستاده شده اند به متمرکز قرنطینه تسهیلات برای دو هفته از پزشکی مشاهده است. هوانگ آپارتمان ساختمان شده است ضد عفونی و کل مرکب است که تحت قرنطینه پکن شهرداری کمیسیون بهداشت گفت. هوانگ گفته می شود یک مورد خفیف و در یک وضعیت با ثبات است.

مورد تاکید خاکستری منطقه در چین اپیدمی مدیریت. هنوز معلوم نیست که چرا بیمار شده بود جدا شده به ویروس غربالگری در ووهان و چگونه او تا به حال شده مجاز به ترک شهر که در آن یک سفر مستند در محل باقی مانده است پس از آن اعلام شد Jan. 23.

مقامات محلی در هوبئی می گویند که چندین سابق زندانیان فرستاده شده بود بازگشت به خانه خود استان در این ماه پس از اتمام مدت خود را در زندان با پلیس chaperone برای دریافت از طریق پست های بازرسی. اما ووهان زندان زنان — که در آن هوانگ بود و گفته می شد — چهارشنبه گفت که آن را تا به حال منتشر شده هر زندانیان به تازگی با توجه به آخرین موج از تایید عفونت در زندان است.

از Feb. 23 ووهان زندان زنان گزارش شده بود 279 مورد تأیید میان خود زندانیان حسابداری برای 85 درصد از عفونت در سراسر گسترده تر هوبئی استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im