زنده به روز رسانی: مقامات اروپایی انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر; شاهزاده Cruises توقف قایقرانی در میان coronavirus همه گیر

دبی — عربستان سعودی روز پنج شنبه در گسترش فهرست کشورهای شهروندان و ساکنان در حال ممنوع از مراجعه به عبارتند از: اتحادیه اروپا فقط یک ساعت پس از یک سفر مشابه ممنوعیت اتحادیه اروپا از ایالات متحده است.

در بیانیه ای از وزارت کشور انجام شده توسط مطبوعات رسمی آژانس سفر برای شهروندان خود و مهاجرت ساکنان به حالت تعلیق در آمد به اتحادیه اروپا و سوئیس و هند و پاکستان و سریلانکا و فیلیپین و سودان و اتیوپی و جنوب سودان اریتره کنیا و سومالی.

بسیاری از این کشورها هنوز برای گزارش موارد ویروس.

هر کسی که از این کشورها و یا شده است که در آنها در گذشته 14 روز نیز ممنوع از ورود به پادشاهی.

زمین بنادر با همسایه اردن نیز بسته به همه اما ترافیک تجاری.

روز دوشنبه عربستان سعودی اعلام کرد مشابه ممنوعیت سفر به امارات متحده عربی, کویت, بحرین, لبنان, سوریه, کره جنوبی, مصر, ایتالیا, و عراق است.

عربستان شهروندان و ساکنان خارجی باید 72 ساعت به بازگشت به پادشاهی قبل از ممنوعیت اثر را بر روی آنها. ملی هواپیمایی سعودي گفت: این امر همچنان در حال اجرا پروازها به مقصد پاریس تا روز جمعه.

معافیت برای تصمیم صادر شده است به فیلیپینی و هندی کار در بهداشت حرفه ای و یا درگیر در حمل و نقل و تجارت است.

در این بیانیه گفت: این حرکت بخشی از “تعیین می شود تلاش ها برای کنترل این ویروس جلوگیری از ورود و گسترش یافت و بر اساس نگرانی برای حفاظت از سلامت شهروندان و مهاجران و اطمینان از ایمنی خود را.”

عربستان سعودی تنها گزارش 45 مورد از این ویروس است اما این تعداد در حال افزایش است به سرعت در میان همسایگان آن است. امارات متحده عربی گزارش شده 74 موارد کویت دارای 72 و بحرین 195.

قطر کوچک ثروتمند امارات در کنار عربستان سعودی, گزارش هشدار دهنده سنبله از 238 موارد جدید در روز چهارشنبه همه ساکنان همان ترکیب.

تا کنون بزرگترین منبع عفونت در منطقه است ایران واقع در خلیج فارس از عربستان سعودی و در حال حاضر میزبانی بیش از 9000 موارد از جمله تعدادی از سیاستمداران و مقامات بالا.

عربستان سعودی در استان شرقی قطیف که عمدتا شیعه ساکنان شناخته شده برای سفر به ایران بود که تمرکز اولیه آن عفونت و در مارس 10, کل منطقه قرار داده شد در قفل کردن با جاده در داخل و خارج مسدود شده است. مدارس سراسر پادشاهی نیز تعطیل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im