زنده به روز رسانی: اقتصادی امداد در راه در آمریکا و اروپا; چین گزارش جدید محلی coronavirus عفونت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبران کنگره با عجله در روز چهارشنبه به جمع آوری یک بسته محرک با هدف جلوگیری از اقتصاد ایالات متحده از کاهش آن به بدترین سقوط پس از رکود بزرگ به عنوان نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورد بسیاری از زندگی در آمریکا متوقف شد.

دولت $1 تریلیون پیشنهاد طرح نجات که به شکل پایه ای برای حرکت سریع مذاکرات در کاپیتول هیل شامل ارسال دو چک برای بسیاری از آمریکایی ها و اختصاص 300 میلیارد دلار جهت کمک به کسب و کارهای کوچک جلوگیری از اخراج های دسته جمعی. اولویت های گذاشته شده در دو صفحه: وزارت خزانه داری سند همچنین شامل 50 میلیارد دلار برای کمک به نجات صنعت هواپیمایی و 150 میلیارد دلار برای سرپا نگه داشتن بخش های دیگر است که می تواند شامل هتل ها.

کاخ سفید در حال بررسی این پیشنهادات با سنا توافق رهبران قبل از درگیر شدن بیشتر به طور کامل با دموکرات ها پس از بسته های خاص به تکامل در روزهای آینده. دموکرات ها در ضمن eyeing اولویت های خود را عمدتا با هدف تقویت ایمنی-net و برنامه های بهداشت عمومی و زیرساخت ها و همچنین ارسال پول به طور مستقیم به مالیات دهندگان آمریکایی در حالی که دوری می گزیدند شرکت سهیم خواهد بود. تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) پیشنهاد روز چهارشنبه داشتن فدرال رزرو ارسال 2000 دلار برای هر آمریکایی بالغ و 1000 دلار برای هر آمریکایی کودک تا زمانی که بحران به پایان می رسد.

در همین حال رئیس جمهور تهمت است امضا و به قانون لایحه برای اطمینان از پرداخت مزایای مرخصی برای بسیاری از آمریکایی ها به عنوان بخشی از برنامه گسترده تر پیشنهاد محرک.

ظهور دولت بسته محرک می تواند بی سابقه ای در اندازه و سرعت dwarfing $800 میلیارد محرک قانون تصویب شده در دولت اوباما و 700 میلیارد دلار دارایی های مشکل برنامه امداد تصویب در دولت بوش است. تمام گفته ها بین چندین قانونی بسته های پیشرفته در کاپیتول هیل و دیگر اقدامات دولت گرفته است کاخ سفید در حال هل دادن یک برنامه اقتصادی است که “بیش از 2 تریلیون دلار و شمارش” به سعی و دستگیری coronavirus اقتصادی wrecking ball, یک مقام ارشد دولت افغانستان ، رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به فاش کردن اطلاعات از برنامه ریزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de