زنده به روز رسانی: Coronavirus واکسن رسمی می گوید که او اخراج شد و برای بازجویی مواد مخدر که مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد ستایش قرار داد به عنوان یک تعویض بازی’

نیویورک راه اندازی خواهد شد یک برنامه است که با هدف به آزمون ردیابی و منزوی کردن افراد مشکوک به آلوده شدن با رمان coronavirus رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) گفت.

در یک کنفرانس خبری فرماندار اعلام کرد که او رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی (D-N. J.) و رژیم صهیونیستی است. ند لمانت (D-Conn.) را با هماهنگی در برنامه ریزی برای ساخت یک “ردیابی ارتش.”

“این ویروس متوقف نمی شود در مرزهای اداری و قضایی,” کومو گفت. “ویروس فقط گسترش می یابد.”

سابق شهردار نیویورک و اخیر دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ داوطلب شده است به منظور توسعه “اولین تست ردیابی و جداسازی برنامه” در دولت کومو گفت.

بلومبرگ مالی سهم به تلاش هماهنگ شده با دولت است به سمت بالا 10 میلیون دلار. او را به طراحی برنامه های جدید و ایجاد سیستم برای استخدام و آموزش تماس با ردیاب.

دانشگاه جانز هاپکینز و حیاتی استراتژی را هماهنگ کار downstate و در منطقه سه ایالت نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه شهر نیویورک خواهد شد و قرعه کشی از 35000 دانش آموزان در رشته های پزشکی که می تواند در خدمت به عنوان ردیاب کومو گفت.

این حرکت به عنوان نیویورک مرگ کل همچنان به اینچ نسبت 15,000 با 474 نفر در حال مرگ روز سه شنبه.

بستری شدن در بیمارستان و لوله همچنان به روند نزولی اما تعداد زیادی از مردم راه رفتن به بیمارستان ها و تست مثبت است که هنوز هم “مشکل” فرماندار گفت.

کومو و گفت: برای گفتگو با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه شد و مولد و در نتیجه رئیس جمهور موافقت خود را صرف نیاز است که دولت با پرداخت بخشی از هزینه های متحمل شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال با توجه به کومو.

“به طور معمول یک دولت به پرداخت 25 درصد از FEMA هزینه. خواهد بود که بی رحمانه طنز برای نیویورک و اضافه کردن توهین به جراحت” او گفت:. “نیویورک بيشترين تعداد coronavirus موارد در کشور است.”

در داخل دولت محلی سیاستمداران و مقامات خود را آب گرفتگی خط تلفن مورد فشار برای بازگشایی, Cuomo, گفت:, و اضافه کرد که او را سرزنش برای ادامه تعطیلی بسیاری از کسب و کار و شغل.

“همین حالا تصمیم خود را بر مبنای فشار سیاسی” او گفت:. “‘من فشار, اما ما نمی تواند تصمیم بد. این است که هیچ وقت به عمل ابلهانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات