زنده به روز رسانی: Coronavirus قرنطينه, مستندات و تعطیلی upend زندگی در سراسر جهان

این نه فقط ضد عفونی کننده دست که به نظر می رسد به پرواز کردن قفسه.

به عنوان coronavirus تعطیل مدارس و محل های کار می فرستد و خریداران در یک دیوانه دیوانگی برای مواد غذایی و محصولات بهداشتی مردم در سراسر کشور نیز بلند کردن اسلحه.

لری هایت صاحب یک فروشگاه سلاح گرم در شارلوت گفت: این ویروس باعث افزایش فروش او دیده می شود تنها یک بار در شش دهه کسب و کار — پس از سال 2012 به جرم تیراندازی در دبستان سندی هوک.

“بحران مالی همه گیر جرم سیاست … شما پرتاب آن همه را به گلدان و شما باید یک جهنم از یک ظرف غذا,” او گفت: نگهبان. بسیاری از مشتریان خود را که به دنبال حمله به سبک تفنگ نشانه آنها می خواهند برای محافظت از خود و خانواده خود را, او اضافه شده است.

در کالیفرنیا بیش از آخر هفته, خطوط بسته بندی در اطراف بلوک تشکیل شده در خارج از شهر فروشگاه تفنگ و قبل از آن باز می شود.

“سیاستمداران و ضد تفنگ مردم به ما گفته اند برای طولانی ترین زمان است که ما لازم نیست اسلحه” یک مشتری در خط John Gore گفت: لس آنجلس تایمز. “اما در حال حاضر بسیاری از مردم واقعا می ترسم.”

Ammo.com آنلاین تفنگ فروشنده گزارش داد که 68 درصد افزایش فروش بین اواسط ماه فوریه و اوایل ماه مارس. در فلوریدا مقامات زد بیشتر چک های پس زمینه روز شنبه از هر روز دیگر از سال 2012 با توجه به Tampa Bay Times.

اما عجله برای خرید سلاح گرم ساختمان شده است برای هفته ها. در ساحل غربی, آمریکایی چینی شده اند دختران به عنوان آنها نگران این ویروس را ریشه در چین ممکن است آنها را به اهداف از مسعود با توجه به ردیابی.

دیوید لیو که صاحب یک تفنگ فروشگاه در قلب جنوب کالیفرنیا چینی جامعه آمریکا گفت که او تا به حال دیده می شود پنج برابر افزایش در خرید و فروش بیش از دو هفته گذشته. خود را از تامین کنندگان عمده نیز خارج از بورس.

“آن را مانند کاغذ توالت,” او گفت: لس آنجلس تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>