زنده به روز رسانی: شیوع کروناویروس در چین زندانها را افزایش می دهد زنگ; کره جنوبی می ترسید جدید به عنوان نقطه داغ

چانگ سونگ-Jun خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک ضد عفونی کارگر پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده راه حل در یک ایستگاه مترو در سئول در روز جمعه. کره جنوبی گزارش داد 52 نفر از coronavirus آوردن مجموع آن تعداد از عفونت به 156.

مقامات چینی روز جمعه گزارش داد صدها نفر از کروناویروس جدید عفونت داخل زندانها در سراسر کشور وخیم وحی که تضعیف دولت را تلاش برای نشان دادن پیشرفت در مهار این بیماری همه گیر مرگبار.

یک تعداد انگشت شماری از زندانها گزارش شده نزدیک به 500 مورد جدید یک بخش قابل توجهی از بیش از 1100 مورد جدید گزارش شده در سرزمین اصلی چین در روز جمعه — و یک افزایش مشخص پس از چند روز کاهش می یابد.

آزمون در یک زندان در شرق استان شاندونگ نشان داد 207 از 2,077 فتح کند گرفته شد زندانیان و کارکنان آلوده شدند و استانی وزارت دادگستری را حزب کمونیست وزیر برکنار شد به عنوان یک نتیجه این استان اعلام کرد. یکی دیگر از زندان در استان ژجیانگ در بر داشت 34 موارد است. استان هوبی در مرکز شیوع روز جمعه گفت آن یافت 220 موارد جدید در داخل penitentiaries.

زندان شیوع بیماری بر SARS-CoV-2 ویروس را بالا توانايی انتقال در فضاهای محدود پس از بیماری ویران الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن است. در کره جنوبی مورد جدید سر به فلک کشید نصف آوردن ملی در مجموع به 156 به عنوان نگرانی های نصب شده که این کشور می تواند یک جدید ،

دولت چین به دنبال تشویق شرکت ها به سر کار بعد از تمدید قمری سال جدید بسته با هدف حاوی ویروس اما برخی از کارخانه ها مجبور به تعطیل به زودی پس از بازگشایی به عنوان عفونت های سطحی.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

● کشف صدها نفر از جدید کروناویروس موارد در زندانها تاکید کرد نگرانی در مورد ویروس توانایی به سرعت در حال گسترش در مناطق محدود.

● موارد در کره جنوبی دو برابر شد, با محققان با تمرکز بر یک کلیسا و بیمارستان در جنوب شهر Daegu.

● صدها نفر از مسافران شد پیاده از الماس شاهزاده کشتی کروز اما گسترده مورد بار چپ نگران سوال در مورد دقت قرنطینه و آزمایش روش در هیئت مدیره.

● مقامات در ووهان شده است ضد عفونی شهر زهکشی لوله های نگرانی که این ویروس می تواند از طریق سیستم فاضلاب.

2:12 AM: زندان مورد بار ریختگی بیشتر شک در چین عفونت آمار

مقامات در سه استان روز جمعه اعلام کرد شیوع بیماری های ویروسی در داخل زندانها که اضافه شده حدود 500 مورد به تجمعی مورد تعداد و استارک چشم انداز سرایت در حال حاضر گسترش از طریق پر امکانات بسته بندی شده.

در استان هوبئی در قلب این بیماری همه گیر 230 موارد پیدا شد در یک زندان زنان در ووهان در حالی که 41 بیشتر موارد گزارش شده در نزدیکی شهرستان است. استان شاندونگ اعلام کرد که 10 درصد از 2,077 فتح کند گرفته شد زندانیان و کارکنان در Renchang زندان آلوده شدند. استان ژجیانگ گزارش 34 عفونت گزارش شده و در زندان است.

روشن نیست که چرا این موارد به نور آمد در جانشینی سریع در روز جمعه یا در هنگام عفونت برای اولین بار کشف شد. مقامات مختلف به نظر می رسد به افشای شیوع تنها پس از استان شاندونگ اعلام کرد اخراج از آن وزارت دادگستری را حزب کمونیست ارشد جمعه و نشان داد مقیاس عفونت در Renchang زندان است.

در عرض چند ساعت چندین استان دیگر اعلام کرد که آنها نیز در حال شیوع در داخل کیفری امکانات.

خ

خبرگزاری گتی ایماژ

یک زن تا دمای ثبت شده در یک ایست بازرسی در پکن در روز جمعه.

هوبئی کمیسیون بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که به دلیل زندانها بودند و نه وابسته به آن متمرکز مورد سیستم گزارش استانی کمیسیون تنها خود را به روز برگه پس از دریافت گزارش از زندان “دست” در اواخر روز پنجشنبه.

زندان مورد شمارش به نظر می رسد بیشتر تقلا مورد اطلاعات منتشر شده توسط دولت چین. هوبئی استان خود تجدید نظر آمار روز جمعه حداقل تا حدی اما نه به طور کامل — حساب, زندان, موارد, اما اختلاف در حساب باقی مانده است.

ملی مقامات نه علنا خطاب چگونه آنها را در مقابله با این مشکل است.

روز قبل از اطلاعیه ها حدس و گمان تا به حال ظاهر در رسانه های اجتماعی چینی است که زندان در شاندونگ و ژجیانگ ممکن است ویران شده توسط coronavirus اما هرگز به طور رسمی تایید کرد.

پس از چند روز به طور گسترده ای نوسان آمار تحت کنترل دولت رسانه جمعه شروع به گردش سخنان دبیر کل حزب کمونیست قدرتمند سیاسی و حقوقی کمیسیون چن Yixin هشدار کل بوروکراسی به گزارش دقیق اعداد و “پنهان” موارد است.

“پشت اعداد نهفته زندگی مردم و اعتبار دولت” چن گفت.

توسط: Gerry Shih در پکن و تیفانی لیانگ در هنگ کنگ

1:52 AM: کره شمالی گزارش می بندد مدارس برای یک ماه

کره شمالی بسته شده است همه از آن مدارس که از روز شنبه در پاسخ به نگرانی در مورد گسترش coronavirus روزانه NK گزارش شده است.

بسته شدن بر تمام کشور موسسات آموزشی از مراکز مراقبت از کودکان هر چند مدارس متوسطه و اکثر دانشکده ها به جز دانشگاه ها در پیونگ یانگ با توجه به Seoul-بر اساس اخبار سایت.

پیونگ یانگ از دانشجویان دانشگاه که در پایتخت زندگی می کنند گفته شده است به ماندن در خانه در حالی که کسانی که از دیگر نقاط کشور دستور داده شده است به ترک خوابگاه روزانه NK گزارش شده است.

اگر چه coronavirus سرچشمه در کشور همسایه چین است که پس از مستند ده ها هزار نفر از موارد کره شمالی اصرار داشت آن است که عاری از ویروس است. در روز چهارشنبه با مقامات سازمان بهداشت جهانی وجود دارد گفت: “هیچ نشانه ای” از covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

مدرسه بسته است با این وجود موجب برخی از ترس که شیوع در حال حاضر در جریان در کره شمالی با توجه به Daily NK حتی در حالی که همه گردشگران خارجی مسدود شده از ورود به کشور.

توسط: Teo Armus

1:40 AM: ووهان كشتن فاضلاب در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس

پکن — ووهان است ریخته نزدیک به 2000 تن از مواد ضد عفونی کننده در شهرستان های زهکشی شبکه ها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus از طریق سیستم فاضلاب است که یک نگرانی رو به رشد با مشکل سابقه تاریخی.

پس Jan. 29 ووهان – کانون شیوع کروناویروس – بسیج است بیش از 6500 نفر به پور 1,936 دفاع کرد گرفته شد تن مواد ضد عفونی کننده پایین تخلیه هدف قرار دادن خطوط لوله سپتیک تانک فاضلاب و چاه در بیمارستان متمرکز قرنطینه و امکانات دیگر “خطر بالا” مناطق شهر سازمان آب گفت: در روز پنج شنبه.

این حرکت پس از تحقیقات نشان داد که این ویروس می تواند زنده ماندن در مدفوع انسانی و پاتوژن می تواند منتقل می شود در طول راه مدفوعی-دهانی, با وجود تکرار اطمینان از دولت در اوایل روز است که آن را تنها انتقال از طریق تماس مستقیم با ویروس مملو از قطرات از یک فرد آلوده.

در سال 2003 بیش از 300 ساکنان هنگ کنگ انگلستان باغ مرکب آلوده شدند با سندرم حاد تنفسی (سارس) ویروس به دلیل معیوب طراحی آن سیستم فاضلاب.

ووهان 26 تصفیه آب و فاضلاب, ایستگاه های پمپاژ گرفته اند اقدامات مشابه در سه هفته گذشته داشتن ریخت و هیپوکلریت سدیم به فاضلاب های اضافی برای ضد عفونی و اکسیداسیون در سراسر ساعت.

توماس Suen

ایسنا

زونگ اتباع سر ملی کمیسیون بهداشت تیم بررسی رمان شیوع کروناویروس در گوانگژو در فوریه. 11.

مشهور تنفسی متخصص زونگ اتباع بود که منجر به پزشکی مشاور در چین مدیریت coronavirus شیوع روز سه شنبه هشدار داده بود به نگه داشتن خود را در لوله های فاضلاب رفع انسداد به عنوان virus ممکن است گسترش از طریق سیستم های زهکشی.

“اگر لوله فاضلاب مسدود شده است, این هوای آلوده و یا آئروسل حمل رمان coronavirus ممکن است منجر به عفونت” زونگ گفت: در یک کنفرانس خبری در گوانگژو.

“من فکر می کنم این ویروس پخش شد و از طریق استنشاق آئروسل که شامل خشک و آلوده به مدفوع گرفته شده از طریق هضم دستگاه” زونگ اضافه شده است.

دو تیم تحقیقاتی یک led توسط دکتر زونگ هفته گذشته اعلام کرد که آنها تا به حال جدا رمان coronavirus جدا شده از مدفوع بيماران آلوده.

در اوایل این ماه ده ها تن از خانه ها در هنگ کنگ دانشگاه یی منطقه تخلیه شدند پس از دو مستاجران از طبقه های مختلف از یک ساختمان آلوده شدند. مقامات هنوز به این نتیجه که آیا عفونت باعث شد با تغییر لوله های زهکشی به عنوان مشکوک.

توسط: Lyric Li

1:26 AM: یکی دیگر چینی, دکتر, سقوط قربانیان به کروناویروس

پکن — چین است که عزادار مرگ جوان دیگر, دکتر, در ووهان 29 ساله ریه در Jiangxia منطقه ردیف 1 نفر به بیمارستان به نام پنگ Yinhua.

پنگ شد برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عروسی خود را در فوریه. 1 اما به تعویق افتاد و از آن برای ادامه درمان بیمارانی که شروع به جاری شدن سیل به ووهان بيمارستان در ماه ژانویه به عنوان coronavirus شیوع افزایش یافت. او دعوت عروسی کارت های ذخیره شده در میز فرستاده نشده که او با عجله بازگشت به کار با توجه به ووهان را Changjiang روزنامه.

پنگ کار عملا بدون توقف برای هفته گفتن همکاران خود را که او نیاز به استراحت زیرا او جوان قبل از سقوط بیمار و اعتراف خود را به بیمارستان Jan. 25.

با وجود چند هفته از درمان در ووهان پیشرفته Jinyintuan بیمارستان و موفق خون او درگذشت پنج شنبه, تبدیل شدن به آخرین مشخصات بالا در مورد یک جوان به ظاهر سالم بالغ تسلیم شدن به Covid-19.

چین مبارزه با این بیماری همه گیر شده است به خصوص هزینه برای حرفه پزشکی. بیش از 1700 سلامت کارگران بن آلوده تا کنون با حداقل هفت مرگ و میر از جمله پنگ.

در روز سه شنبه ووهان پزشکان و پرستاران در ایستاده بود توجه خارج ووهان را هاربین بیمارستان به سوگواری عبور از مدیر بیمارستان Liu Zhiming را نعش کش. لیو آلوده شد در کار و مرگ او در سن 51 به ووهان کمیسیون بهداشت گفت.

توسط: Gerry Shih

1:03 AM: عظیم الماس شاهزاده خانم مورد بار برگ سوالات پاسخ داده نشده

یوکوهاما ژاپن — به عنوان صدها نفر از مسافران پیاده از الماس شاهزاده در جمعه دولت اصرار دارد که قرنطینه شد موثر در کاهش انتقال ویروس بر روی کشتی.

آن را نیز می گوید آن انتخاب محدود بود در آغاز به دلیل آن فاقد امکانات زمین برای منزوی کردن تمام 3,711 مردم در هیئت مدیره.

هنوز هم با حداقل 634 نفر در هیئت مدیره تایید کرد که قرارداد این ویروس بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند. در اینجا تعداد کمی از آنها.

پس از اولین مورد تشخیص داده شد که چرا آن را بیش از سه روز قبل از مسافران قرار داده شد در قرنطینه?

سابق مسافر از هنگ کنگ در تشخیص داده شد با این ویروس در Feb 1. شاهزاده Cruises گفت: آن آموخته در این مورد در رسانه های اجتماعی روز بعد و رسیده به هنگ کنگ مقامات. در فوریه. 3 پس از دریافت رسمی اطلاع رسانی از هنگ کنگ, کاپیتان گفت: مسافران این کشتی خواهد صبر کنید در یوکوهاما ژاپن مقامات وزارت بهداشت برای ارزیابی وضعیت.

اما مسافران ادامه داد: به معاشرت از جمله در شام بوفه در فوریه. 4. بعدها بود که کاپیتان گفت: مسافران برای ماندن در کابین. آن سه روز ارائه یک پنجره بسیار مهم برای این ویروس به گسترش است.

Kim Kyung-Hoon

ایسنا

مسافران با پوشیدن ماسک هیئت مدیره یک اتوبوس پس از خود حرارت گرفته شده و پس از خروج از coronavirus-آمار کشتی کروز الماس شاهزاده در یوکوهاما ژاپن در روز جمعه.

آن را اخلاقی به ترک بیش از 1000 خدمه در هیئت مدیره برای اجرای این کشتی با هیچ موثر قرنطینه یا انزوا و هیچ چاره ای در این زمینه ؟

هندی خدمه به دادگاه تجدید نظر به دولت خود را به آنها را کشتی گفت: آنها ترس برای زندگی خود را. اما تماس های خود را بدون جواب رفت. در پایان حداقل 74 خدمه قرارداد این ویروس با بسیاری از سقوط بیمار پس از قرنطینه تحمیل شد.

آن را مناسب برای محدود بیش از 200 نفر بیش از سن 80 سالگی در هیئت مدیره ؟

هشت روز به قرنطینه دولت ژاپن تغییر دوره و شروع به آوردن قدیمی ترین کشتی مسافر خاموش اما بسیاری از مردم بر این باورند که باید عمل کرده و هر چه زودتر.

چرا آن یک هفته را به یکی از 84 سال کردن کشتی پس از او آمد با تب و آیا این تاخیر منجر به مرگ ؟

پرسید: در مورد این مورد دولت ژاپن سخنگوی Yoshihide Suga گفت: تنها که پزشکان به “بالاترین اولویت” به مردم با یک تب و یا بیش از 80 سال است.

آیا این کشتی به عنوان یک زمین پرورش برای حذف.

دولت ایالات متحده به نظر می رسد فکر می کنم چنین الزامی اضافی دو هفته قرنطینه برای تخلیه شهروندان است. دولت ژاپن می گوید قرنطینه موثر بود “در کاهش انتقال” ویروس با بسیاری از عفونت های بعد از Feb. 5 اتفاق می افتد در میان خدمه و داخل کابین.

شد شرایط امن برای مردم به ارمغان آورد در مدیریت قرنطینه?

بیماری های عفونی متخصص Kentaro Iwata به نام شرایط مدیره هرج و مرج و ترسناک با هیچ موثر کنترل عفونت. دولت را تحت فشار قرار دادند در برابر انتقادات, هنوز, شش, کارگران – چهار مقامات دولتی یک پزشک و یک راننده آمبولانس – همه قرارداد ویروس.

توسط: Simon Denyer

12:42 AM: کره جنوبی طول می کشد اضطراری مراحل شامل گسترش سریع از coronavirus

سئول — کره جنوبی تعیین شده در جنوب شهر و اطراف منطقه “مراقبت های ویژه منطقه” بعد از یک افزایش در coronavirus موارد محور در یک کلیسا وجود دارد.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: اوایل جمعه که کره جنوبی چهره یک کوروناویروس “اضطراری” و قول داد که به بسیج “بیشترین منابع” به Daegu شهر و اطراف آن North Gyeongsang, استان, که در آن بیش از دو سوم از این کشور 156 ویروس موارد رخ داده است.

پس از ملی شمارش از عفونت شروع به پریدن کرد نیمی از روز قبل کره جنوبی روز جمعه در حال حاضر ناخواسته تمایز داشتن بالاترین تلفات علاوه بر چین و ژاپن است.

رئیس جمهور ماه Jae-در روز جمعه توصیف کره جنوبی coronavirus وضعیت به عنوان “قبر” و دستور بازرسی از Daegu کلیسا و بیمارستان شناسایی به عنوان دو دسته از عفونت است. بیش از 80 coronavirus بیماران مرتبط با شعبه محلی Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, حاشیه مذهبی, فرقه. این بیمارستان در این نزدیکی هست Cheongdo شهرستان گزارش 16 عفونت موارد از جمله کشور اول مرگ و میر ناشی از ویروس است.

سه عضو از کره جنوبی نظامی نیز آزمایش مثبت برای این ویروس از روز پنج شنبه. وزیر دفاع Jeong Kyeong-doo گفت: تمام سربازان ممنوع خواهد شد از خروج خود از پادگان به جز شرایط خاص.

پس از چند موارد گزارش شده در پایتخت سئول از روز پنج شنبه شهردار پارک برنده-به زودی گفت: تظاهرات بزرگ اغلب برگزار می شود در این شهرستان در تعطیلات آخر هفته ممنوع خواهد شد.

در ضمن Daegu شهردار Kwon Young-jin گفت: جمعه این شهر 2.5 میلیون نفر باید “خودداری از جنبش است.” Daegu مقامات دستور داد مدارس و مهد کودک برای به تعویق انداختن کلاس یک هفته برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“نگرانی از انتقال محلی در حال رشد با پرش در موارد تایید شده در Daegu و North Gyeongsang” ماه گفت: در حالی که اصرار مردم به “اعتماد تلاش های دولت.”

توسط: Min Joo Kim

12:01 AM: کانادا گزارش نهم coronavirus در مورد زنی که به ایران سفر کرده

تورنتو — یک زن که به تازگی به کانادا پس از سفر به ایران دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus مقامات بهداشت عمومی گفت: پنج شنبه, آوردن تعداد کل موارد در کشور به نه.

این کاری است که در 30s, زندگی در بریتیش کلمبیا و “نسبتا خفیف” فرم ویروس گفت: بانی هنری استانی افسر بهداشت. او و برخی از تماس نزدیک هستند در خود انزوا در خانه.

این مورد که هنری به عنوان “غیر معمول” است که باعث سوال جدید در مورد چگونه coronavirus ممکن است گسترش است.

“این می تواند یک شاخص است که وجود دارد گسترده تر انتقال” هنری گفت. “این است آنچه ما تماس بگیرید یک شاخص یا یک نگهبان رویداد است.”

ایران گزارش پنج مورد از رمان coronavirus و دو مرگ.

هنری گفت که مقامات بهداشت عمومی در حال بررسی جزئیات بیشتر از سفر و دقیقا در زمانی که او شروع به تجربه علائم برای تعیین اینکه آیا دیگر مسافران در پرواز نیاز به مطلع می شود.

شده اند وجود دارد که شش مورد از رمان coronavirus در بریتیش کلمبیا و سه مورد در انتاریو است.

توسط: Amanda Coletta

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de