زنده به روز رسانی: Coronavirus مستند آغاز می شود در ایتالیا; چین سیاهی مهار موفقیت به عنوان Xi بازديد ووهان

کاخ سفید به یک بحث اقتصادی ممکن است بسته امداد با جمهوری خواهان مجلس سنا روز سه شنبه گفت: به عنوان ترس بیش از کروناویروس جدید باعث کاهش خیره کننده در بازار سهام و عمده اختلال در زندگی روزمره.

این پاسخ های عمومی به سرعت در حال گسترش ویروس رفته به اوردرایو, عنوان مدارس تعطیل کالج شیفت به کلاس های آنلاین و دفاتر بگویید کارکنان به کار از راه دور و محلی تقلا برای مهار ویروس. رویدادهای مهم لغو شده است از جمله بوستون St. patrick’s Day parade در این آخر هفته.

چه شد روشن ترین روز دوشنبه در حد کامل از ویروس های بالقوه اقتصادی. وال استریت تجربه بدترین حالت آن روز در بیش از یک دهه با میانگین صنعتی داو جونز در حال سقوط بیش از 2000 نقطه است.

در یک کنفرانس خبری رئیس جمهور تهمت و اعلام برنامه های جدید برای کمک به دستمزد ساعتی کارگران و کاهش حقوق و دستمزد و مالیات و کمک به شرکت های هواپیمایی و کشتی ها و هتل ها تمام شده اند که آمار به خصوص سخت است. جزئیات بیشتر در مورد این دولت پاسخ انتظار می رود در روز سه شنبه.

“نکته اصلی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال مراقبت از آمریکا است.”

در عین حال حتی به عنوان ویروس می فرستد برخی از نمایندگان مجلس از جمله ورودی کامپیوتری کاخ سفید — به قرنطینه سوالات در ادامه به دایره مورد اینکه آیا به اندازه کافی تست در حال انجام است به نگه دارید تا با این ویروس.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نمی تواند می گویند جمعه چگونه بسیاری از آمریکایی ها تا به حال تست شده برای این ویروس داخلی با استناد به مسائل فنی. او وعده داده است که بیش از 4 میلیون آزمون در دسترس خواهد بود در پایان هفته.

در روز سه شنبه بیشتر مسافران در حال انتظار برای پیاده ویروس زده Grand شاهزاده کشتی کروز که لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا روزهای بعد از عدم اطمینان در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به بیش از 3000 نفر در هیئت مدیره.

بی سابقه داخلی عملیات در راه است برای مراقبت و قرنطینه آمریکایی که ممکن است در معرض ویروس پر هرج و مرج تلاش است که در حال حاضر کشیده شده نا امیدی و اضطراب از برخی از دولت های محلی.

هنوز صبح دوشنبه تهمت را رد کرد و خطر مطرح شده به شارژ که دموکرات ها و رسانه ها پخش شده است تا وضعیت. سپس او فرود آمد در اورلاندو و دست تکان داد با حامیان خود.

رئیس جمهور نشده بود تست شده برای این ویروس کاخ سفید گفت: “همچنان در سلامت عالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>