زنده به روز رسانی: Coronavirus توقف بیشتر در ایالات متحده وقایع را به عنوان تمرکز تبدیل به اقتصادی اقدامات امداد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره دموکرات ها در حال نزدیک شدن به توافق بر اقتصادی اقدامات امداد در نظر گرفته شده برای کمک به مردم و کسب و کار تحت تاثیر این کروناویروس جدید, آنها می گویند که این بیماری همه گیر منجر به لغو و تولید عدم اطمینان بیشتر از مردم است.

در روز پنج شنبه به تنهایی عمده, پارک, خانه عبادت موزه ها و کشتی گفت: آنها تعطیل خواهد شد. این کشور حرفه ای هاکی بسکتبال و لیگ فوتبال خود را به حالت تعليق فصل است. شهرهای کوچک خالی از شهرهای بزرگ را ممنوع اجتماعات بزرگ و حداقل پنج متحده اعلام کرد که تمام مدارس.

در میان فشار شدید از هر دو طرف مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت که او انتظار می رود رای جمعه “یک راه یا دیگری” به تصویب اقتصادی امداد بسته است. انتظار می رود مجموع چند ده میلیارد دلار آن شامل گسترش بیمه بیکاری پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی و امنیت غذایی کمک و همچنین رایگان coronavirus تست.

اما نگرانی در مورد تست در حال حاضر به خوبی در حال انجام دشوارترین آزمایشگاه مقامات بهداشت و درمان و بیماران در سراسر کشور است. مقررات سختگیرانه که آزمایش می تواند به این معنی نیست که هر کس که می خواهد یکی شده است قادر به گرفتن یک, با وجود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده اعلامیه به خلاف.

همانطور که از اوایل جمعه بیش از 1600 نفر از این ویروس بودند تحت درمان در سراسر ایالات متحده از جمله حداقل یک بیمار تقریبا در هر ایالت و منطقه کلمبیا. اما کارشناسان — از جمله بسیاری از مقامات دولتی می گویند از گسترش این ویروس ممکن است به مراتب برجسته تر است.

Coronavirus به طور فزاینده ای به نظر می رسد تبدیل به یکی از بزرگترین آزمون برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری گرفته است تلفات در او را شخصا. به عنوان بسیاری از خانواده اش در هتل ها و باشگاه ها تعطیل این هفته, یک برزیلی رسمی که عکس بعدی به او و معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت برای ویروس.

در مبارزات دموکراتیک نوین در ضمن هر دو سناتور. برنی ساندرز و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. ناودان جمهور برای پاسخ به این ویروس. و رئیس جمهور ضربه به عقب.

اواخر روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بایدن تلاش برای جلوگیری از اپیدمی آنفولانزای خوکی H1N1 در دولت اوباما نیز برخی “یکی از بدترین شرایط رکورد است.”

“پاسخ ما این است که یکی از بهترین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de