زنده به روز رسانی: Coronavirus توقف بیشتر حوادث; استرالیا رسمی تست مثبت پس از دیدار با Ivanka Trump

بالا استرالیا مقام دولتی گفت که او آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس جمعه تنها چند روز پس از بازگشت او از ملاقات با Ivanka Trump در واشنگتن است.

پیتر داتون استرالیا صفحه اصلی وزیر امور گفت: او بیدار شد با تب و گلو درد و چک خواهد بود به یک بیمارستان است. هفته گذشته Dutton ایستاده و عکس گرفته شده به طور مستقیم در کنار رئیس جمهور و چند پا دور از ایالات متحده دادستان کل William P. Barr.

سخنگویان کاخ سفید و بر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. کلیان کانوی یک کاخ سفید همچنین مشاور حاضر در جلسه تایید او ملاقات با Dutton اما گفت که او تا به حال نه تست شده برای ویروس.

اخبار تشخیص خود آمد و به عنوان استرالیا مقامات خواست مردم نه به قطع خود را در “روزانه روال عادی” بیش از همه گیر و حتی به آنها اعلام کرد برخی از جارو تلاش برای مهار آن است.

در یک کنفرانس خبری روز جمعه مقامات ممنوع گردهمایی 500 یا بیشتر مردم و خواست مردم استرالیا به تجدید نظر غیر ضروری مسافرت های بین المللی.

“این پیشگیرانه,” نخست وزیر اسکات موریسون گفت. “این است که پیش از این به اطمینان حاصل شود که ما می تواند به حداقل رساندن تاثیر بر سلامت خود را.”

در یک سخنرانی تلویزیونی ملی آدرس اواخر روز پنجشنبه او تبلیغ اقدامات مانند اوایل سفر محدودیت ramped تا نمایش فیلم و یک بسته محرک اقتصادی.

ویروس گسترده در سراسر بسیاری از کشورها در اروپا و آسیا هنوز به طور کامل تکرار خود را در استرالیا است که بیش از

120 موارد و حداقل سه مرگ و میر.

اما پاسخ دولت شده است بدون اختلاف. استرالیا قرنطینه شهروندان تخلیه از ووهان چین در فلات قاره مهاجرت بازداشتگاه بهترین و شناخته شده برای برگزاری پناهجویان.

به عنوان رویدادهای مهم کشور از جمله جایزه بزرگ لغو شد جمعه, مقامات اعلام کرد ممنوعیت گردهمایی 500 نفر یا بیشتر. ممنوعیت نه به معنای نگه داشتن مردم از رفتن به مدرسه یا محل کار و یا در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی موریسون گفت.

در عین حال وجود دارد به نظر می رسد یک استثنا: موریسون همچنین اذعان کرد برنامه های خود را به سازمان دیده بان مورد علاقه خود را راگبی تیم کرنوللا کوسه بازی این آخر هفته.

“من می خواهم در شنبه,” او گفت: “از آنجا که این ممکن است آخرین شانس برای مدتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>