زنده به روز رسانی: کروناویروس در صدر تلفات 3,000 در چین به عنوان جهانی هزینه های کوه

مرگ و میر از رمان coronavirus رسیده 11 در ایالات متحده در روز چهارشنبه به عنوان اپیدمی گسترش در نتیجه اول مرگ و میر در خارج از ایالت واشنگتن است که از 71 ساله در شمال کالیفرنیا.

همانطور که از عصر روز چهارشنبه مقامات بهداشتی گزارش شده بود حداقل 153 مورد از این ویروس در سراسر کشور از جمله 45 نفر که در قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن است. داخلی ترین مرگ و میر تا کنون شده است مربوط به یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل.

در حالی که هیچ اضافی متحده گزارش شده بیماران در چهارشنبه نیویورک و کالیفرنیا با تجربه جدی upticks در گسترش ویروس. مقامات بهداشت تایید و نه بیشتر موارد در نیویورک و شش در شهرستان لس آنجلس نیز که اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری.

در جای دیگر در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) اعلام وضعیت اضطراری در حالی که پرسیدن که دیگر کشتی کروز برگزار شد خاموش سواحل آن است. این کشتی به تازگی انجام شده چندین coronavirus بیماران از جمله 71 ساله که فوت و Newsom گفت: او می خواست مسافران و خدمه به انجام تست ،

در ضمن بیمارستان ها و بهداشت عمومی در آزمایشگاه های فرح برای تاثیر رو به رشد شیوع.

پس از اعلام از معاون رئیس جمهور پنس در اوایل این هفته است که هر آمریکایی می توانید آزمایش با دکتر سفارش 60 labs در حال حاضر در حال اجرا آزمون برای رمان coronavirus. که ظرفیت افزایش بیشتر labs آمده آنلاین و شرکت های خصوصی کشتی هزاران نفر از کیت های آزمایش, اما CDC دستورالعمل باید با اینحال ایجاد وحشت.

در کرکلند بشویید. که به عنوان مرکز اپیدمی پنس را تبدیل به یک rallying cry: برخی از ساکنان با حتی خفیف علائم سرماخوردگی هستند خواستار coronavirus آزمون به دیگران در جاهای دیگر در کشور می گویند که آنها نتوانسته اند برای دریافت تست شده در تمام.

بسیاری از بیمارستان ها و پزشکان در ضمن مجبور شده اند بداهه نوازی اضطراری برنامه های روزانه بدون درک روشنی از چگونه بد بحران تبدیل خواهد شد. پزشکان در رود آیلند را آزمایش کرده اند بیماران در یک بیمارستان پارکینگ مقامات در واشنگتن در حال خرید یک متل به خانه بیماران در انزوا و بیمارستان در مناطق روستایی تگزاس نگرانی آنها ممکن است قادر به رسیدن به مرکزی آزمایشگاه تست ساعت دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im