کارگران در ایالات متحده متعلق به گیاهان در امتداد مرز مکزیک فوران به تظاهرات این هفته با استناد به یک سری از مرگ و میر آنها می گویند نتیجه coronavirus و باید نتیجه را در کارخانه های در حال تعطیل.

این “maquiladoras” را به عنوان آنها شناخته شده است به شکل یک بخش کلیدی از تجارت مرزی با ایالات متحده به عنوان آنها بوسیله اسباب گردنده از گرمایش کنترل صندلی ماشین و همه فن حریف, فن آوری برای صاحبان و مصرف کنندگان به شمال.

در سیوداد خوارز که نشسته در سراسر از ال پاسو بیش از 250 ، 000 نفر کار در این کارخانه ها ، اخبار صبح دالاس گزارش و 12 این شهرستان را 20 مرگ و میر در ارتباط بودند به maquiladoras.

اگر چه بسیاری از کارگران شده است furloughed برخی از گیاهان در شهرستانها مانند جوارز باقی مانده اند باز به عنوان شرکت هایی مانند شرکت Honeywell می گویند خطوط تولید خود را باقی می ماند حیاتی در طول همه گیر به گزارش رویترز،.

حتی پس از دولت مکزیک دستور غیرضروری صنایع به تعلیق عملیات یکی آمریکا ساخت انجمن قرار دادند برای تغییرات به مکزیک لیست “ضروری” صنایع و بنابراین بیشتر کارخانه ها می تواند بازگشایی خبر داد.

معترضان در گیاهان در سراسر مرز مکزیک در این هفته باید به نام برای خاموش شدن ناگهانی با پرداخت کامل. آنها با اشاره به فقیر شرایط بهداشتی در داخل گیاهان و یک سری از کارکنان مرگ و میر.

هیچ کدام از شرکت ها به طور مستقیم نسبت به این مرگ و میر به این ویروس هر چند معترض اصرار داشت در غیر این صورت.

در Juárez, کارگران در یک کارخانه خودروساز لیر درگذشت “بیماری های تنفسی” این شرکت به رویترز گفت و اضافه کرد که آن را متوقف کارمند فعالیت در این شهرستان با شروع ماه آوریل است.

در سراسر سن دیگو در تیجوانا یک کارگر در شرکت Honeywell گیاه درگذشت پس از شکست یک غربالگری پزشکی در حال تبدیل شده به دور از کار و quarantining خود را هر چند تولید کنندگان گفت: covid-19 تا به حال تایید نشده به عنوان علت مرگ است.

Honeywell به رویترز گفت که این بسته کارخانه دو روز برای تمیز کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات