زنده به روز رسانی: Coronavirus موارد افزایش در کره جنوبی به عنوان شهردار می گوید ساکنان به ماندن در خانه

فیلیپ Fong خبرگزاری گتی ایماژ

یک کارگر در دنده محافظ پیاده توسط الماس شاهزاده خانم کروز بوش در یوکوهاما ژاپن در روز پنج شنبه.

پکن — مقامات در سراسر جهان هشدار در مورد گسترش coronavirus فراتر از چین در روز پنج شنبه به ژاپن گزارش دو مورد اول مرگ و میر ناشی از الماس شاهزاده خانم بوش کروز و عمده کره جنوبی شهرستان خواست شهروندان برای خودداری از جسارت در خارج از منزل.

یک مرد و زن هر دو گفته می شود در 80s در میان 631 مسافر که قرارداد این بیماری در حالی که در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم. آنها در سمت چپ کشتی هفته گذشته و در بیمارستان بستری شده بود اما مرگ او در روز شنبه ژاپنی, سکس عمومی, پخش NHK گزارش شده است.

در نزدیکی کره جنوبی, موارد افزایش یافت و نزدیک به دو سوم عمدتا در بخش جنوبی شبه جزیره مقامات ملی گفت. شهردار دائگو شهرستان که در آن 10 کره جنوبی قراردادی به این بیماری از یک سرویس کلیسا خواسته ساکنان به ماندن در خانه. ایران همچنین گزارش شده عفونت به عنوان موارد رز در خاورمیانه است.

بسیاری از کارشناسان بین المللی می گویند این بیماری ادامه خواهد داد به گسترش در سطح جهانی حتی به عنوان دولت چین به دنبال ارائه تصویر است که آن را در حال آمدن است به مقابله با این بیماری همه گیر. موارد جدید در داخل چین کاهش یافته و دوباره شنبه مقامات گزارش روز شنبه پس از مقامات ملی تغییر برای دومین بار در یک هفته معیارهای چگونه موارد تشخیص داده شده و شمارش.

در اینجا آخرین تحولات:

● چین اندکی در مجموع 394 عفونت های جدید و 136 مرگ و میر از طریق پایان روز شنبه, پایین ترین سطح خود در هفته پس از مقامات ملی تغییر معیارهای طبقه بندی موارد است. در حال حاضر وجود دارد یک تجمعی در مجموع 74,546 عفونت و 2,118 مرگ و میر بیشتر در مرکز استان هوبی.

● شهردار از کره جنوبی در شهر Daegu خواست آن 2.5 میلیون نفر در روز پنج شنبه به ماندن در خانه به عنوان مواردی از این ویروس جدید شناخته شده به عنوان covid-19, افزایش یافت.

● در ژاپن دو مسافر از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی درگذشت پنج شنبه اول مرگ و میر ناشی از ویروس زده بوش. یک روز پیش یک متخصص بیماری های عفونی ناودان مقامات برای عدم رعایت مناسب قرنطینه شیوه در رگ.

● تعداد coronavirus موارد در کره جنوبی افزایش قابل ملاحظه ای در روز شنبه افزایش 32 و یا نزدیک به دو سوم به 82. کره را به مراکز کنترل بیماری گفت: همه موارد به جز یکی در سئول پدید آمده در یا در اطراف شهر Daegu.

● مالزی, مقامات می گویند که آنها باید اطلاعاتی نشان می دهد که سرمایه فراری Jho کم مخفی شده بود در ووهان قبل از وقوع.

2:50 AM: مالزی می گوید Jho پایین فراری تحت تعقیب آمریکا بود پنهان در ووهان

یکی از بدنام ترین فراری سرمایه داران ممکن است بدست کردن از ماهیتابه در منطقه: ووهان.

مالزی مقامات این باره گفت: “آنها باید اطلاعاتی نشان می دهد که Jho کم تاجر می خواست چند دولت و متهم به انحراف مسیر بیش از 4 میلیارد دلار از مالزی صندوق مخفی شده بود در شهرستان چینی در مرکز شیوع کروناویروس.

“او [پایین] بود تایید شده است پنهان شده در ووهان بر اساس بین المللی تحقیقات” مالزی بازرس کل پلیس قهوهای مایل به زرد سری عبدالحمید Bador به خبرنگاران گفت: با توجه به New Straits Times. “شده است وجود دارد هیچ اطلاعات جدید در مورد اینکه آیا او گریخت و این شهر پس از covid-19 شیوع.”

کم بود به طور گسترده ای شایع می شود و با مخفی شدن در یا چین یا قبرس چهار سال گذشته پس از این کشف فوق العاده از یک طرح مربوط به مالزی و ثروت صندوق 1MDB. در یکی از بزرگترین heists در تاریخ کم گفته صرف میلیاردها دلار از صندوق در هنر و جواهر و خرید املاک و مستغلات سرمایه گذاری فوق العاده-قایق بادبانی – و تولید مارتین اسکورسیزی, فیلم گرگ وال استریت. گذشته از مالزی پایین است و همچنین می خواستم توسط ایالات متحده و سنگاپور.

معلوم نیست چرا پایین می برد, چینی, دولت, حفاظت, اما نخست وزیر Mahathir محمد به خبرنگاران گفت: در ماه نوامبر که مالزی را به اندازه کافی اهرم برای فشار پکن به دست بیش از فراری به دلیل “ما بسیار قوی ملت است.”

Inspector general Abdul Hamid شوخی شنبه که کم کم باید به طور داوطلبانه به خانه می آیند اگر او قرارداد coronavirus.

مالزی وزارت بهداشت است “در میان بهترین” او پکتیا میباشد. “آنها درمان نه مردم در حال حاضر.”

توسط: Gerry Shih

2:38 AM: تایلند پرده بر اسرائیل سفر بان کی مون

تایلند از اسرائیل به تجدید نظر در آن سفر بان کی مون در این کشور در نور از رمان شیوع کروناویروس با توجه به محلی گزارش.

هزاران نفر از اتباع تایلندی کار به کارگران در اسرائیل بخش کشاورزی تحت یک پیمان میان دو کشور ارائه یک منبع حیاتی حواله درآمد اما اسرائیل محدودیت هایی که مقامات در بانکوک نگران است.

اسرائیل اجرا کرده است محدودیت ورود برای غیر شهروندان شده اند که در چین در سال گذشته 14 روز اما در این هفته افزایش یافته است که همچنین به پوشش کسانی که از تایلند, سنگاپور, هنگ کنگ و ماکائو.

بانکوک پست روز پنجشنبه به نقل از وزارت امور خارجه معاون سخنگوی Natapanu Nopakun عنوان کرد و گفت تایلندی سفیر اسرائیل توضیح داد که تایلند را به تلاش برای کنترل گسترش ویروس به همتایان خود است.

“اسرائیل وزارت امور خارجه گوش و درک” گفت: Natapanu. “آن را به تماس با سازمان های دیگر به خصوص اسرائیل در وزارت بهداشت عمومی.”

در اوایل بیانیه سفارت تایلند در تل آویو تاکید کرد که این کشور تا به حال هیچ گزارش مرگ و میر و کمک به تحقیقات درمان ویروس.

تایلند دارای 35 مورد ثبت شده از coronavirus.

توسط: Regine Cabato

2:12 AM: کره جنوبی شهرستان خواستار ساکنان نه به سرمایه گذاری در خارج در میان جهش در ویروس موارد

سئول — پس از یک جهش ناگهانی در coronavirus موارد شهردار کره جنوبی چهارمین شهر دائگو خواست همه آن 2.5 میلیون نفر در روز پنج شنبه به ماندن در خانه.

“شهروندان عزیز از امروز لطفا خودداری از بیرون رفتن” Kwon Young-jin گفت: پس از 30 مورد جدید از این ویروس گزارش شده در این شهر و اطراف آن North Gyeongsang استان در روز پنج شنبه.

Yonhap/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کره جنوبی مقامات بهداشتی اسپری ضد عفونی کننده در مقابل Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی در Daegu در روز پنج شنبه.

Daegu به طور موقت تعطیل مهد کودک در این شهرستان است. مدارس نیز می تواند خود را در تعطیلات زمستانی طولانی برای جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به این شهر مقامات آموزش و پرورش.

پست در رسانه های اجتماعی گزارش شده است که مراکز و رستوران در مرکز شهر Daegu شد تقریبا خالی زیر سنبله در ویروس موارد است.

برخی 23 از 30 مورد در ارتباط بودند به Daegu کلیسا که 61 سال سن بیمار حضور داشتند با توجه به کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.کلیسا شده است تعطیل و churchgoers در حال آزمایش این ویروس با توجه به Kwon.

کره جنوبی در حال حاضر تایید 82 مورد covid-19.

توسط: Min Joo Kim

1:27 AM: استرالیا مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز وارد خانه بر بازگشت پرواز

اجاره پرواز حمل بیش از 150 نفر از شهروندان استرالیا و اقامت دائم از ژاپن فرود آمد خانه در صبح روز پنج شنبه رسانه های محلی گزارش.

مسافران در کوانتاس بازگشت پرواز شده بود به قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل یوکوهاما, ژاپن, که تا به حال قرار داده شده است در مستند به مدت دو هفته در میان صدها مورد جدید.

Evacuees از جمله بسیاری از افراد مسن بودند و مورد نیاز به تصویب یک بررسی سلامت به پیاده شدن از کشتی و از طریق چندین اضافی نمایش قبل از سوار شدن به هواپیمای بوئینگ 747 در فرودگاه هاندا توکیو.

هلن Orr

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک کوانتاس استرالیا هواپیمای آسمان از قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده سرزمین در داروین استرالیا در روز پنج شنبه.

در هواپیما مسافران تا به حال هیچ فرد در تماس با کوانتاس خدمه و مواد غذایی بود که در انتظار آنها را در صندلی خود را به عنوان آنها سوار با توجه به اخبار.com.au. پس از فرود در استرالیا بودند غربالگری ویروس چندین بار خواهد شد و در حال حاضر صرف دو هفته در قرنطینه مرکز در نزدیکی داروین در کشور ساحل شمالی.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: آسمان را قرنطینه می شود و در یک بخش جداگانه ای از این مرکز از بیش از 250 evacuees که شده بود به خانه آورد از ووهان چین شهر در مرکز این ویروس که انتظار می رود می شود منتشر شده در روز یکشنبه.

حدود 10 از استرالیا مجموعه به ترک کشتی و پیوستن به بازگشت پرواز بودند دستور داد در آخرین لحظه برای ماندن در پشت پس از اینکه گفته آنها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus استرالیا گزارش شده است.

یکی دیگر از 15 بالقوه مسافران تصمیم گرفت در برابر پیوستن به, تا حد زیادی به ماندن با دوستان و اعضای خانواده که در حال دریافت درمان های پزشکی در ژاپن موریسون گفت. آنها را نمی شود مجاز به بازگشت به خانه برای دو هفته دیگر. حدود 220 استرالیایی در ابتدا روی الماس شاهزاده خانم.

به طور جداگانه در روز پنج شنبه دولت استرالیا تمدید ممنوعیت ورود از سرزمین اصلی چین برای یک هفته دیگر تا فوریه. 29.

توسط: Teo Armus

1:07 AM: هنگ کنگ نگه می دارد و کارمندان دولت در خانه در میان ادامه virus تهدید

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ دولت در روز پنج شنبه گفت: این امر بیشتر گسترش کار از خانه ترتیبات برای کارمندان دولت تا 1 مارس ادامه خواهد داد ارائه محدود خدمات عمومی برای کنترل گسترش عفونت کروناویروس.

این شهرستان دارای ثبت 65 تایید موارد عفونت کروناویروس اما نگرانی وجود دارد این تعداد را ادامه خواهد داد به افزایش می دهد. بیش از 100 دلار هنگ کنگ مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده خانم یک coronavirus-آمار کشتی است که لنگر در نزدیکی توکیو تحت قرنطینه به خانه بازگشت در روز پنج شنبه. آنها را مجبور به صرف 14 روز در قرنطینه مرکز.

دولت گفت: کار از خانه ترتیبات می تواند بیشتر توسعه یافته فراتر از مارس 1 با توجه به گسترش این بیماری همه گیر. مدارس بسته شده اند پس از سال جدید قمری تعطیلات در اواخر ژانویه و ادامه خواهد داد به توقیف تا اواسط ماه مارس.

این شهر ثبت کرده است دو مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس.

توسط: Shibani Mahtani

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>