دولت جمهوریخواهان آزادیخواه و احزاب Infowars در اعتراض محلی coronavirus محدودیت های این آخر هفته رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی برای “آزادسازی” کشورهای خود را از اقامت در خانه سفارشات.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام همراه با چگونه به سرعت و به خوبی سازماندهی این تظاهرات برنامه ریزی شده متلاطم در مریلند یوتا تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا ایالت واشنگتن و کلرادو هستند نشان می دهد که چگونه ایدئولوژی نقش مهمی در ملی نظر از تعطیلی هر چند اوایل نظرسنجی نشان می دهد که فعالان نماینده یک اقلیت از آمریکایی ها است.

یکی از گروه های ساخت این بحث بازگشایی مریلند میزبانی یک درایو-از طریق جعلی یادبود تجلیل “مریلند ما می دانستیم که” روز شنبه در آناپولیس. اتومبیل های مسدود خیابان و یک گروه کر از شاخ زد.

جیم Wass یک سازمان و رئیس Prince george’s County حزب جمهوری خواه گفت: رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) نباید عقب راندن بازگشایی بعد از آوریل 1.

در حالی که در مریلند اعتراض و دیگری برنامه ریزی شده در آریزونا در روز یکشنبه قرار بود ماشین-تنها نیست همه این حوادث خواهد بود.

تظاهرات در ویسکانسین و نوادا نیز جمع چهار شنبه, برخی بدون ماسک و دستکش به اعتراض خود آمریکا محدودیت.

در مراحل تگزاس کنگره, مردم شعار می دادند “آتش Fauci” در تظاهرات میزبانی Infowars در روز شنبه “در اعتراض به دیکتاتوری مستند سفارشات بودن اعمال شده توسط خرده ستمگران در سطح محلی” با توجه به وب سایت خود را.

یکی از شرکت کنندگان به ارمغان آورد او 7 ساله دختر که انجام یک ضد واکسن ثبت نام.

روز یکشنبه معترضان را نیز جمع آوری در کنگره برای واشنگتن که در آن اقامت اجباری در خانه محدودیت در اثر هستند تا زمانی که ممکن است 4.

تایلر میلر که سازماندهی این رویداد گفته است که تظاهرکنندگان با پوشیدن ماسک و ایستاده شش فوت از هم جدا اما که او را از “رفتن به رفتن در اطراف با یک معیار.”

او گفت: جمع آوری خواهد گسترش ویروس “نه بیشتر و یا کمتر از رفتن به محل کار و یا به فروشگاه مواد غذایی و یا هر فعالیت دیگر که ما را در زندگی ما است.”

“این است که نمی از مد افتاده آبله مرغان, پارتی, که در آن ما در حال تلاش برای رسیدن بیمار به دریافت بیش از آن” او گفت:. “ما قصد دارد به دنبال تمام دستورالعمل CDC تا آنجا که عملی در حالی که در همان زمان نه فدا کردن ما اصول اساسی آزادی و قانون اساسی.”

در حالی که بسیاری از معترضان تجمع در فرد قادر به این دلیل که از نقاط ضعف خود در آمریکا اقامت خانه سفارشات و نه همه آنها قادر به دامن قوانین. نیوجرسی مقامات متهم کیم بت پرست یکی از سازمان دهندگان از برنامه ریزی اعتراض در ترنتون با نقض اضطراری سفارشات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات