زنده به روز رسانی: کنگره لبه سمت رای در coronavirus محرک لایحه; امید اقتصادی نجات شناور بازار

در اوایل ماه مارس قبل از First Assembly of God church در Greers کشتی کشتی., به نام کردن تمام فعالیت های خود را برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus فقط مانند سایر کلیساها در سراسر کشور ده ها تن از شرکت کنندگان جمع آوری شده وجود دارد برای کودکان برنامه.

در حال حاضر 34 افرادی که با حضور در این رویداد پایین آمده اند با coronavirus با توجه به شماس در این روستا کلیسای پروتستان 75 مایل از شمال لیتل راک که صحبت به Arkansas Democrat-Gazette.

کلیسا, کشیش, برگرد. علامت Palenske و همسرش, دنا هستند که هر دو مبتلا به این بیماری است.

Palenske شده است تا با استفاده از کامپیوتر بسیار. پس از 12 روز با coronavirus او می گوید او و دنا هنوز تحت آب و هوا. آنها سردرد و لرز و “شدید و بدن درد.” به تازگی او گفت: خود را علامت اصلی است “طولانی تهوع نگه می دارد که ما مایل سکون و مقدار بسیار کمی از مواد غذایی است.”

اما او نوشت: دو طولانی Facebook posts, اصرار خود جامعه محلی و مردم دوردست را coronavirus به طور جدی حتی به عنوان برخی از رهبران مسیحی را سوال که آیا کلیساها واقعا باید توقف خدمات میزبانی.

“به شدت از این ویروس شده است دست کم گرفته شده توسط بسیاری از, و من همچنان به بپرسید که هر یک از شما آن را بسیار جدی است. یک عمل از عقل و خویشتن داری خود را در بخشی می تواند برکت است که حفظ سلامت شخص دیگری” Palenske نوشت.

او خواست خود را در Facebook دنبال به ماندن در خانه به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی توصیه. “ما باید مردم را تحت تاثیر قرار به عنوان کم تعدادی به عنوان امکان پذیر است. ما منحصر به فرد عمل سرسخت استقلال می تواند اثرات گسترده در زندگی شخص دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im