زنده به روز رسانی: تایید coronavirus موارد بالا از 300 ، 000 در سراسر جهان; پنس همسر تست منفی

بث Rosenzweig و ری بحر لمس کردن در منظره جزیره Utila در مارس 9 برای آنچه آنها فکر خواهد بود یک هفته غواصی, سفر در سواحل هندوراس.

اما در شب جمعه, روز پس از آنها برنامه ریزی شده بود به پرواز خانه به بوستون و حومه آنها شلیک کردن تماس ها و ایمیل های خود را از اتاق در Utila تسلیم دیوانه وار در تلاش برای ترتیب یک پرواز بازگشت.

این زن و شوهر در میان هزاران نفر از آمریکایی ها رشته در خارج از کشور به عنوان کشورهای نزدیک مرزهای خود را و خطوط هوایی به طور ناگهانی لغو پروازها در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

وزارت امور خارجه روز پنج شنبه با صدور نادر سطح 4 سفر مشورتی گفتن شهروندان ایالات متحده به سفر بین المللی و هشدار داد که ممکن است آنها را به باقی می ماند در خارج از ایالات متحده برای “indefinite قاب زمان.” این وضعیت مجبور به مسافران در سراسر جهان به برداشتن گام های جدی برای پیدا کردن راه بازگشت به کشور است.

Rosenzweig و بحر قرار بود به ترک هندوراس صبح روز 16 مارس گفتند اما پرواز خود را به تعویق افتاد و سپس لغو می شود و با توجه به محدودیت های مسافرتی, دولت اعلام کرد که شب قبل از.

Bahr, 63, گفت که او به نام سفارت آمریکا و چپ صوتی, اما هیچ پاسخ. او همچنین از تلاش برای رسیدن به وزارت امور خارجه به فایده است. نیروی هوایی در روز جمعه تخلیه ده ها تن از آمریکایی ها از هندوراس در یک جفت از پروازهای چارتر اما این زن و شوهر نیست بر روی آنها. آنها می گویند آنها در تاریکی در مورد اینکه آیا دیگر تخلیه پرواز را به آنها را دریافت کنید و یا دیگران رو به همین وضع.

“دولت ما به معنای واقعی کلمه پا را از مسئولیت های خود را” بحر گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است وجود دارد بیش از یک دوجین آمریکایی ها گیر در هتل خود را به تنهایی.

در این میان بحر و Rosenzweig, 61, می گویند آنها به صرف هزاران دلار رزرو پرواز کردن فقط به آنها را لغو و یا به تعویق افتاد.

در حال حاضر آنها در حال رزرو در یک پرواز برنامه ریزی شده به ترک مارس 28, اما آنها هنوز هم نیاز به پیدا کردن یک راه برای رسیدن به جزیره و رسیدن به فرودگاه. خود را تنها گزینه قابل دوام است که به افت 2500 دلار در هر آمریکایی چارتر پرواز به میامی, اما آن مشخص نشده است در صورتی که هواپیما قادر خواهد بود برای ورود به هندوراس گفتند.

هندوراس تا به حال 24 تایید موارد covid-19 همانطور که از اوایل صبح روز شنبه و نگرانی در مورد شیوع رو به رشد قبل از آنها می توانید ترک.

“در حال حاضر این مهم است برای ما برای به دست آوردن خانه” بحر گفت. “اگر من قصد دارم به بیمار می شود جایی من می خواهم به بیمار در منطقه بوستون.”

یک سخنگوی وزارت خارجه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>