زنده به روز رسانی: اقتصاد چین کاهش برای اولین بار در دهه; آمریکا توطئه دوره نسبت به بازگشایی کسب و کار

دلار هنگ کنگ — coronavirus همه گیر است ارسال چین, اقتصاد, بلند جهان رشد موتور به چرخش دم.

تولید ناخالص داخلی کاهش در نرخ سالانه از 6.8 درصد در سه ماهه اول, اولین انقباض پس از این کشور شروع به انتشار آمار و ارقام در سال 1992 اطلاعات رسمی نشان داد جمعه. که وارونه برای جهان و دومین اقتصاد است که کاهش در سال های اخیر بود اما هنوز زمانی نرخ رشد حدود 6 درصد یا بیشتر.

رهبران چین قفل کردن ردیف هایی از این کشور در ماه ژانویه برای جلوگیری از گسترش عفونت هفته پس از coronavirus پدید آمده در شهر ووهان.

به عنوان مقامات مبارزه همه گیر در چین حزب کمونیست اتحاد فشرده برای کسب و کار به تدریج به حالت عادی بازگشت و بدون رها کردن موج دوم از عفونت. که اثبات یک چالش است. پکن نیز رشد نگران به عنوان وارداتی موارد در قطره از خارج از کشور به ویژه در میان اتباع چینی از بازگشت از روسیه است.

کسب و کار است که باید از سر گرفته عملیات اغلب مواجه با هزینه های بالاتر در ارتباط با اقدامات بهداشتی و زنجیره عرضه اختلالات. و با صادرات بازار در ایالات متحده و اروپا در مواجهه با یک رکود شدید چین سیاستگذاران صورت یک نبرد دشوار به حق کشتی.

“مقیاس و وسعت اقتصادی چین انقباض متناوب و عواقب آن برای رشد جهانی در حال حاضر در حال تبدیل شدن به آشکار گفت:” Eswar Prasad, استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل و رئیس سابق چین در بخش صندوق بین المللی پول در یک ایمیل. “اقتصادی چین سقوط یک bellwether از آنچه که داده ها را برای دیگر اقتصادهای عمده را نشان می دهد در هفته های آینده.”

بر خلاف پس از بحران مالی جهانی کمی وجود دارد چشم انداز از چین رانندگی احیای رشد اقتصاد جهانی پراساد اضافه شده است.

بازارهای آسیایی تا به حال معامله بالاتر جمعه بودند و کمی نقل مکان کرد و پس از تولید ناخالص داخلی چین آمار و ارقام. شاخص های معیار در ژاپن و هنگ کنگ و استرالیا بودند هر یک در حدود 2 درصد بالاتر در حالی که ایالات متحده آتی سهام بودند تا 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات