زنده به روز رسانی: چین coronavirus موارد خروش دوباره به عنوان روز ولنتاین می رسید

تایرون Siu ایسنا

یک مرد می پوشد یک ماسک ضد گاز به عنوان او دارای یک دسته گل در روز جمعه در هنگ کنگ است.

چین دوباره گزارش یک پرش بزرگ در coronavirus موارد در روز جمعه پس از آن تغییر روش برای تشخیص و شمارش عفونت denting امیدوار است که شیوع بیماری مرگبار می تواند petering ،

با یکی دیگر از 5000 روز جمعه گزارش داد تعداد موارد در سرزمین اصلی چین در حال حاضر رسید گذشته 63,000 و اقتصادی خرید اینترنتی نصب است. آخرین تلفات در حال فروشندگان گل کشور در برخی از آنها دیده می شود و فروش خود قرار می گیرند تا 95 درصد در روز ولنتاین.

مکان های بیشتر در هوبئی استان, کانون شیوع در حال تصویب “زمان جنگ” اقدامات مانند آب بندی کردن مجتمع های مسکونی و تنها اجازه می دهد ضروری وسایل نقلیه در جاده ها. مقامات در یونمنگ شهرستان که در آن مراحل جدید در لگد در صبح روز جمعه گفت که هر کسی که در تلاش برای نقض مستند “در ترکیبات ساختمان ها و یا اتصال جاده” خواهد بود بازداشت شد.

در اینجا آخرین تحولات:

● بیشتر شهرستانها در هوبئی استان قرار دادن در محل “زمان جنگ” اقدامات محرومیت شهروندان از ترک خانه های خود و تهدید مجازات برای هر کسی که نقض سفارشات.

● نرم افزار استفاده می شود برای پیگیری شهروندان است که باید با ارائه اطلاعات خود را قبل از ورود و خروج کلید شهرستانها چینی اجازه می دهد مقامات به جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات.

● ژاپن گفته است که 10 نفر تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در شرایط جدی هستند به عنوان صنعت کروز پرانتز به صورت جدی ضرر و زیان بیش از coronavirus نگرانی.

● ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: بیش از 1700 پزشکی کارگران آلوده شده اند با coronavirus شش نفر از آنها فوت کرده اند با استناد به آخرین آمار و ارقام موجود از Feb. 11.

2:45 AM: ویتنام نظر ‘بالاترین مجازات برای کارخانه ساخت ماسک از کاغذ توالت

مقامات در بر داشت یک کارخانه در هانوی با استفاده از کاغذ توالت برای تولید ماسک صورت ویتنام اکسپرس گزارش برش گوشه ها به عنوان coronavirus نگرانی سوخت افزایش تقاضا برای تامین اقلام محافظ.

مقامات این هفته بودند مشکوک و هنگامی که آنها در بر داشت ده ها تن از رول کاغذ توالت در کارخانه خروجی گزارش و کشف کرد که آنها استفاده می شود به جای درونی لایه ضد باکتری متوقف می شود که میکروب ها از ورود و یا خروج از فولاد است.

ین دونگ

ایسنا

مردم با پوشیدن ماسک در شهر هو چی مین ویتنام, این هفته است.

“این شرکت در حال فریب دادن مصرف کنندگان در میان رمان شیوع کروناویروس” گفت: Hoang دای Nghia از هانوی بازار نظارت وزارت. سهام این شرکت شده است و توقیف و مقامات در حال حاضر با توجه به مجازات های مناسب است.

با توجه به ویتنام اکسپرس, شرکت, ویتنام هان شرکت ذکر شده است به عنوان یک تجهیزات پزشکی, تولید کننده, اما به عنوان یک چاپگر و دستمال ساز.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است از کمبود جهانی فولاد ماسک به عنوان مشتریان به خصوص در آسیا با عجله به محافظت از خود در برابر گسترش ویروس. بسیاری از کارخانه ها در حال حاضر در تلاش برای محوری و تولید این موارد اما تقلبی نیز آب گرفتگی بازار کاذب علائم تجاری و نادرست جزئیات بیشتر در مورد که در آن ماسک نشات گرفته از.

توسط: Shibani Mahtani

2:37 AM: بیش از 1700 پزشکی کارگران در چین آلوده به ویروس

پکن — چین ملی کمیسیون بهداشت روز جمعه گفت که حداقل 1,716 کادر پزشکی باید contractracted coronavirus و شش فوت کرده اند.

Zeng Yixin معاون مدیر ملی کمیسیون بهداشت بود که با استناد به آخرین آمار و ارقام موجود از Feb. 11. از این موارد 1,502 گزارش شده در هوبئی استان است. کمیسیون بهداشت و درمان گفت که این بیماری را شناسایی به عنوان یک شغل آسیب های پزشکی کارگران خواهد شد که تحت پوشش بیمه است.

حساس ترین این موارد است که مرگ Li Wenliang the whistleblower, دکتر, در نظر گرفته است که برای اولین بار صدای زنگ در مورد این ویروس جدید که او به بیرون درز یک سند در دسامبر. 30 از بیمارستان تایید تشخیص. زمانی که او تسلیم از بیماری و غم و اندوه و خشم پر از رسانه های اجتماعی به عنوان کشور شاهد مرگ او را به عنوان یک تمثیل برای حزب کمونیست را شکست.

ادامه مطلب: دکتر چینی که سعی در بالا بردن زنگ در coronavirus در ووهان می میرد در “خط مقدم” از پزشکی و مبارزه است.

توسط: وانگ یوان

2:10 AM: شهرستانها چینی به نوبه خود به برنامه های صورت-تکنولوژی تشخیص به پلیس coronavirus

پکن — مقامات چینی در پکن خواسته اند ساکنان این شهر از 8 میلیون و بازگشت کارگران به ثبت اطلاعات شخصی خود را در یک برنامه به عنوان مقامات به نوبه خود به دور از مسافران و دیگر کوتاه مدت بازدید کنندگان است.

در اطلاعیه صادر شده در اواخر پنج شنبه در شهر نانجینگ دولت خواسته بازگشت ساکنان و کارگران مهاجر بر اساس وجود دارد برای ثبت نام در یک برنامه به نام “نینگ Guilai” — یک جناس است که هم می تواند به معنی نانجینگ را برمی گرداند و یا صلح می گرداند. این برنامه نیاز به صورت اسکن به تایید می کنند که تمام اطلاعات شناسایی دقیق است.

“سفر خود را می تواند تحت تاثیر قرار اگر ما پیدا کردن اطلاعات شما پر می شود نادرست است; از همه مهمتر آن را ترک کنند یک نقطه تاریک در شخصی شما سابقه اعتباری” نانجینگ دولت را متوجه خوانده نیز هشدار بالقوه “قانونی بدهی.”

این نرم افزار همچنین مشخص شده است که تنها کسانی که با اقامت دائم و محل کار در نانجینگ و که از کانون شیوع هوبئی استان برای سفر به این شهر است. کوتاه مدت بازدید کنندگان و مسافران بدون داشتن اقامت دائم یا طولانی مدت در نانجینگ باید به تعویق انداختن سفر وجود دارد دولت در شهرستان گفت:.

شانگهای است و به همین ترتیب با تکیه بر نرم افزار برای پیگیری ورود اعلام on Feb. 1 است که بازدید کنندگان در آینده از فرودگاه ها و ایستگاه های قطار و عوارض دروازه را به ثبت اطلاعات شخصی خود را در یک برنامه گوشی های هوشمند به نام بهداشت و درمان ابر. این برنامه در اصل طراحی شده برای ساخت بیمارستان ملاقات و سایر خدمات بهداشتی و اما در حال حاضر شامل یک بخش جداگانه است که نیاز کاربران را به ثبت دقیق اطلاعات شخصی خود از جمله ID خانه و شانگهای آدرس, شماره تلفن, تماس اضطراری و سفرنامه سفر.

استان یوننان در این هفته همچنین راه اندازی یک WeChat در برنامه برنامه کانگ Yiqing یا “مبارزه با این بیماری همه گیر” است که نیاز به ساکنان به ثبت اطلاعات شخصی خود را توسط اسکن یک کد QR در هنگام ورود به یک محل عمومی — از جمله مناطق مسکونی بازارهای کشاورزان در مراکز خرید و سوپر مارکت ها و ایستگاه های مترو.

“برای کسانی که حاضر به همکاری محل عمومی مدیریت حق دارد به ممنوعیت آنها از ورود و یا خروج. کسانی که سعی می کنید به زور به مکانهای عمومی بدون ثبت نام, برهم زدن نظم عمومی و یا باعث عواقب جدی خواهد شد و باید پاسخگو با توجه به قانون” یوننان مقامات گفت.

توسط: Lyric Li

1:50 AM: ژاپن می گوید 10 نفر تخلیه شده از الماس شاهزاده در بیماری جدی

یوکوهاما ژاپن — ژاپن وزارت بهداشت گفت: 10 نفر تخلیه از قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده در شرایط جدی هستند با هشت تایید به کروناویروس جدید.

یکی از دو نفر دیگر است که هنوز هم در انتظار نتایج آزمون.

Charly Triballeau

خبرگزاری گتی ایماژ

یک گارد امنیتی در مقابل الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما در روز جمعه.

در میان مداوم انتقاد از رویکرد خود را از دولت گفت: این امر شروع اجازه می دهد برخی از افرادی که آزمایش منفی برای این ویروس به پیاده شدن از کشتی های اولیه و پایان خود را قرنطینه در یک مرکز در روی زمین است. اولویت داده خواهد شد و به مسافران بیش از سن 80 سالگی و کسانی که با موجود مشکلات پزشکی و همچنین مردم در پنجره کابین وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت.

تا کنون 218 نفر در هیئت مدیره کشتی را آزمایش مثبت برای این ویروس از 713 نفر که مورد بررسی قرار گرفته است. دولت می گوید این طرح به مرحله آزمایش در یک پیشنهاد به بررسی هر کس در هیئت مدیره قبل از قرنطینه به پایان می رسد در فوریه. 19.

یک افسر قرنطینه درگیر در غربالگری مسافران برای این ویروس نیز کاهش یافت و بیمار با وزارت بهداشت گفت: او نه به دنبال روش های مناسب پاک کردن دور عرق با دستکش و استفاده مجدد از یک ماسک او فرسوده زودتر NHK گزارش شده است.

بیشتر بخوانید درباره شرایط مدیره الماس شاهزاده خانم: ژاپن شل کشتی کروز قرنطینه برای سالمندان نگرانی از گسترش ویروس.

توسط: Simon Denyer

1:35 AM: دوست دارم در یک زمان از conavirus: گل سرخ کردن کلم بروکلی و ضد عفونی کننده دست در

پکن — فراموش کردن گل رز قرمز. کلم بروکلی و گل کلم ماسک و ضد عفونی کننده دست در حال حاضر راه را به شما اثبات عشق شریک زندگی خود را در روز ولنتاین در چین با توجه به Meituan این کشور بزرگترین تقاضا ارائه دهنده خدمات.

گل تحویل سیستم عامل در حال گزارش یک قطره در آنلاین گل فروش, به عنوان, بهداشت ترس منصرف کردن مردم از سفارش آنلاین هر چیزی و یا چیدن تحویل. زونگ تای گل یک گل آنلاین تحویل بر اساس پلت فرم در ووهان کانون شیوع کروناویروس گزارش فروش قطره از 90 درصد است. Ma Yingzi یک تامین کننده گل در پکن نیز حدود 95 درصد افت گل فروش این روز ولنتاین است.

جدید مورد علاقه: کلم بروکلی و گل کلم. Meituan گفت: گل سرخ دیگر آن اکثر موارد سفارش داده و در این روز عشق در حالی که سبزیجات به جای تبدیل شدن به موارد داغ. کلم بروکلی در چینی شامل کلمه “گل” در نام خود را و آن را یک هدیه محبوب در جای واقعی گل با مواد مغذی بیشتر به بوت.

و به جای شکلات دیگران گزینه برای عملی تر هدیه. Meituan فروش اطلاعات نشان می دهد که هدیه سفارشات هنوز رشد 30 درصد در فوریه. 14 اما بیشتر-جستجو در حال حاضر گزینه ها شد, ماسک, عینک و ضد عفونی کننده.

توسط: وانگ یوان

1:30 AM: فوق العاده Soaper Soffy پاک کردن ویلسون و ماسک تا مه مه پیوستن به سنگاپور مبارزه با کروناویروس

سنگاپور وزارت آموزش و پرورش راه اندازی کرده است یک آهنگ جدید — “خداحافظ” ویروس — های بازیگران ویروس-مبارزه با ابرقهرمانان در امید آموزش دانش آموزان بهترین عمل اقدامات بهداشتی برای دفع شیوع. “

آن را حتی می آید با یک رقص است.

سنگاپور وزارت آموزش و پرورش

متن ترانه تکرار توصیه شده است که در doled توسط دولت در هفته های اخیر اما در قافیه: “پوشیدن ماسک اگر شما سقوط بیمار / به یک دکتر مراجعه کنید, نمی توان تا ضخیم.” کر است که به سادگی “coronavirus برود شما باقی نمی ماند.”

بازیگران از شخصیت های ابرقهرمان مانند ماسک تا مه مه و پاک کردن Wilson همه ارائه نکات خاص در ماسک پوشیدن و شستن دست و یادآوری دانش آموزان برای جلوگیری از دست زدن به چهره خود.

کارشناسان ستایش سنگاپور شفافیت و اقدامات پیشگیرانه در برخورد با کروناویروس شیوع. شهر-دولت 58 مورد تأیید یکی از بالاترین ها در هر کشور است اما کارشناسان بهداشت می گویند شده است فعال تر در مورد وجین کردن تایید موارد و ردیابی کردن خوشه ها از عفونت است.

بر خلاف هنگ کنگ که دارای مشابه تعدادی از عفونت ها و مشابه جمعیت و مدارس در سنگاپور بسته نیست و درس را ادامه داد و تا حد زیادی به عنوان معمول است. تنها interschool فعالیت های لغو شده است. سنگاپور شده است تمرکز خود را عمومی آموزش و پرورش تلاش در مدارس و جوان که در معرض خطر گسترش بیماری است.

توسط: Shibani Mahtani

1:23 AM: بیشتر استان ها در هوبئی تصویب ‘زمان جنگ اقدامات’ محرومیت شهروندان از ترک خانه

پکن — هوبئی است پرجمعیت ترین شهرستان شد آخرین اجرای “زمان جنگ اقدامات” برای کنترل گسترش از شیوع کروناویروس به طور موثر محرومیت ساکنان از ترک خانه های خود.

در یونمنگ عمومی اداره امنیت گفت: در آن رسمی WeChat حساب که این اقدامات خواهد اثر را جمعه. همه مجتمع های مسکونی شده اند مهر و موم شده و تنها وسایل نقلیه ضروری خواهد بود مجاز در جاده ها.

“هر کسی که نیروهای خود را در راه از ترکیبات ساختمان ها و یا اتصال جاده خواهد بود بازداشت” یونمنگ مقامات گفت.

محله جوامع ملزم به اختصاص کارکنان برای کمک به ساکنان خرید نیازهای روزانه. این شهرستان دارای بیش از 300 تایید coronavirus عفونت و دارای جمعیتی در حدود نیم میلیون نفر است.

سفارشات را در محل به مدت دو هفته و با توجه به رسانه های دولتی.

کارشناسان باید در مورد اثربخشی این مستندات و قانونی بودن استفاده از “زمان جنگ” کنترل در این اضطراری برای بهداشت عمومی.

توسط: وانگ یوان و Shibani Mahtani

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im