Chaideer Mahyuddin خبرگزاری گتی ایماژ

یک زن می پوشد یک ماسک صورت در باندا آچه اندونزی روز پنج شنبه. تعداد مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus گذشت 560 با بیش از 28,000 موارد تایید شده.

Coronavirus عفونت در سرزمین اصلی چین دوباره به شدت افزایش یافت و تقریبا 3,700 موارد اضافی و 73 جدید مرگ و میر گزارش شده در چهارشنبه تنهایی, مقامات گفت: صبح روز پنج شنبه. چین تعداد موارد تایید شده در حال حاضر بالا 28,000 بیش از 3,800 از آنها مهم است.

افزایش ادامه روند روزانه جهش در موارد تایید شده. چین گزارش کرده است بیش از 560 coronavirus مرگ و میر, از جمله یکی در هنگ کنگ و یک فرد فوت شده در فیلیپین.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

● ژاپن می گوید: بسیاری از اولیه آن دسته از بیماران مبتلا به این ویروس در حال درمان و دوره نقاهت و یا در شرایط با ثبات با یک مقام فراخوانی داده ها “دلگرم کننده است.”

● سه آمریکایی مسافران در میان 20 نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus در قرنطینه بوش کروز الماس شاهزاده خانم لنگر انداخته در بندر یوکوهاما.

● یک خودرو چینی شرکت تبدیل به یکی از آن کارخانه به 14 خط تولید به صورت ماسک به عنوان کمبود تجهیزات پزشکی تشدید در سراسر چین است.

● آمریکایی که تخلیه شدند از ووهان ابراز امداد در بازگشت به ایالات متحده آمریکا پس از تمدید تاخیر در خروج از شهر چینی در مرکز شیوع.

3:08 AM: چین شروع می شود آزمایش های بالینی از مواد مخدر برای درمان coronavirus امر برای ثبت اختراع

توکیو — چین شروع آزمایشات بالینی در ویروس-آمار شهر ووهان برای تعیین اینکه آیا coronavirus بیماران می تواند به درمان با داروی ضد ویروس remdesivir.

استاد وانگ چن و ساو بن pulmonologists از بيمارستان دوستی چین و ژاپن در پکن گفت که آنها را مطالعه 761 بیماران در دو محاکمه — یکی برای ارزیابی 453 به شدت آلوده بیماران دیگر در 308 با خفیف یا متوسط علائم — در ووهان Jinyintan بیمارستان.

“ما پیش بینی نتایج خوب به دست آمده در آزمایش های بالینی” خورشید Yanrong معاون مدیر چین مرکز ملی بیوتکنولوژی, توسعه, تحت وزارت علوم و فناوری گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن در اوایل این هفته.

علوم جلعاد شرکت در ایالات متحده است که در اصل remdesivir برای ابولا و ماربورگ عفونت ویروس است که ارائه مواد مخدر رایگان به پشتیبانی چینی محاکمه که در حال انتظار ها به پایان رسید در 27 آوریل.

Remdesivir شده است برای استفاده تایید شده توسط سازمان غذا و دارو اگر چه پزشکان می تواند به دنبال “مهربان” استفاده از مواد مخدر در این رویداد از یک بیماری جدی در سلامتی.

این ووهان موسسه ویروس شناسی به کار گرفته شده برای ثبت اختراع استفاده از جلعاد را remdesivir برای درمان زمان شیوع کروناویروس یک حرکت است که می تواند جرقه تنش با ایالات متحده بیش از مالکیت معنوی و انتقال تکنولوژی.

جلعاد ثبت اختراع نرم افزار ثبت در چین در سال 2016 قبل از این ویروس شناسایی شد بد فقط کلی خانواده coronaviruses.

“جلعاد هیچ تاثیر بر اینکه یک دفتر ثبت اختراع مسائل مربوط به ثبت اختراع به محققان” سخنگوی شرکت رایان McKeel آسوشیتدپرس گفت.

“درخواست خود را ثبت شده است بیش از سه سال پس از جلعاد را پر کردن و در نظر گرفته خواهد شد با در نظر گرفتن آنچه که در حال حاضر شناخته شده در مورد ترکیب و در انتظار برنامه های کاربردی ثبت اختراع.”

این محققان چینی گفت: آنها تا به حال ساخته شده خود را درخواست حق ثبت اختراع “از منظر حفاظت از منافع ملی” این موسسه در بیانیه ای گفت.

“اگر مربوط به شرکت های خارجی برنامه برای کمک به چین اپیدمی پیشگیری و کنترل ما هر دو توافق دارند که اگر دولت به آن نیاز دارد ما نمی خواهد نیاز به اجرای حقوق داده شده توسط ثبت اختراع” آن گفت:.

توسط: Simon Denyer و شعر Li

1:58 AM: تایوان وسیعتر محدودیت های مسافرتی در چین بازدید کنندگان

یانگون میانمار — تایوان روز پنجشنبه گسترش محدودیت های مسافرتی در بازدید از چین اعلام ممنوعیت خارجی که بازدید کرده اند و یا زندگی در semiautonomous چینی سرزمین های هنگ کنگ و ماکائو در گذشته 14 روز.

وزارت امور خارجه گفت: در آن بود از جمله مرکز مالی و قمار hub به عنوان بخشی از آنچه آن را در نظر یک بیماری همه گیر-ضربه منطقه است. اعلام گسترده تر محدودیت هایی که اعمال شدند مسافران از سرزمین اصلی چین و تمام سرزمین اصلی چین دارندگان گذرنامه. همه تایوانی ساکنان بازگشت از آن مکان باید خود قرنطینه به مدت 14 روز در این بیانیه اضافه شده است.

در هنگ کنگ فشار نصب بر روی مقامات به طور کامل تعطیل مرز به سرزمین اصلی چین به عنوان نگرانی که بیشتر کشورها ممکن است اعمال محدودیت های مسافرتی در برابر دلار هنگ کنگ شبیه به کسانی که در محل برای سرزمین اصلی چین است. هنگ کنگ دولت در روز چهارشنبه اعلام کرد اجباری 14 روز دوره قرنطینه برای همه مسافران پس از رسیدن از سرزمین اصلی چین است.

توسط: Shibani Mahtani

1:34 AM: چینی متخصص می گوید سطح واقعی از عفونت بسیار بالاتر از رقم رسمی

توکیو — یک متخصص در بیماری های تنفسی گفت که تعداد واقعی افراد مبتلا به کروناویروس جدید می تواند بسیار بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد و آن باقی می ماند و خیلی زود به پیش بینی یک “نقطه عطف است.”

نظرات از وانگ چن رئيس جمهور از آکادمی چینی علوم پزشکی تهران و پکن اتحادیه کالج پزشکی مقایسه با قبل پیش بینی های رسمی است که می تواند تا شش هفته برای دیدن یک قطره در عفونت.

“ما باید ببینیم که افزایش موارد تایید شده نیست تعداد کل عفونت در واقعیت اما تنها نشان دهنده کسانی که تا به حال آزمایش مثبت در نوکلئیک اسید تست; و نه همه بیماران رفته بود از طریق آزمون” وانگ در مصاحبه ای گفت: اواخر روز چهارشنبه با دولت تلویزیون مرکزی چین.

“بنابراین گزارش موارد جدید هستند فقط به تازگی مورد تأیید و می تواند وجود داشته باشد بیشتر مردم وجود دارد.”

وانگ گفت: تعداد افراد آلوده شد “ناشناختنی” و مقیاس واقعی این بیماری مشخص نیست و اضافه کرد که هنوز وجود دارد خطر انتقال توسط unquarantined مردم است.

“باید وجود داشته باشد هیچ کنترل موثر اقدامات وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی چنین نقطه عطف” او گفت:. “علاوه بر این ، virus است به احتمال زیاد به در جهش و آن را غیر ممکن به دقت اشاره کردن به آن communicability و شدت بيماری زايی. مهاجرت انسانی و آب و هوای گرمتر نیز می تواند تاثیر عوامل است.”

در روز سه شنبه ملی کمیسیون بهداشت اپیدمیولوژی Li Lanjuan گفت دوربین مدار بسته که آن را تا شش هفته به طور کامل مهار بیماری همه گیر و دیدن یک قطره در عفونت.

توسط: Simon Denyer و شعر Li

12:49 AM: سه آمریکایی 20 نفر از مسافران که تست مثبت برای ویروس در قرنطینه کشتی

توکیو — یکی دیگر از 10 نفر تست مثبت برای coronavirus در هیئت مدیره قرنطینه بوش کروز الماس شاهزاده لنگر در ژاپن بندر یوکوهاما ژاپن وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه.

شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط گفت: آخرین گروه برای تست مثبت شامل چهار, ژاپنی, مسافران یکی از تایوان دو آمریکایی و دو کانادایی و یکی از نیوزیلند, و اضافه کرد که آنها خواهد بود متحرك بلافاصله گرفته و به بیمارستان های محلی.

کارل دادگاه

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

الماس شاهزاده خانم کروز کشتی در بندر یوکوهاما در روز پنج شنبه. در مجموع 20 نفر در هیئت مدیره لوکس بوش باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

چهار کشتی قرار داده شده در 14 روز در قرنطینه پس از نه مسافر و یک عضو خدمه آزمایش مثبت برای این ویروس از 31 نفر که نتایج تست تجزيه و تحليل شدند. این گروه متشکل از دو استرالیایی مسافر, سه, ژاپنی, سه از هنگ کنگ و آمریکا و همچنین به عنوان یک فیلیپینی عضو خدمه.

روز پنج شنبه یکی دیگر از 71 نتایج آزمون برگشتم نشان دادن یکی دیگر از 10 نفر را به ویروس. بیشتر 171 نفر در هیئت مدیره تست شده برای این ویروس از مجموع 3,711 مسافر و خدمه در هیئت مدیره کشتی. خود را نتایج آزمون هنوز در انتظار است.

“سلامت و ایمنی ما مهمانان و خدمه باقی مانده است اولویت ما” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به همکاری نزدیک با ژاپن وزارت بهداشت در تمام پروتکل ها و روش های در حالی که اطمینان از راحتی از مهمانان ما.

مسافران در هیئت مدیره کشتی شده اند محدود به کابین خود در طول دوره قرنطینه اما خدمه هنوز در حال کار.

در مجلس وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: قرنطینه خواهد “در اصل” end در 14 روز در خط با مشاوره از سازمان بهداشت جهانی می گوید: وزارت خواهد انجام تست های اضافی “در صورت لزوم” به خصوص اگر یک فرد بیمار در داخل یک کابین مشترک.

“ما به فکر تست گسترده اما محدود به چگونه بسیاری از ما می تواند روند هر روز,” او گفت:. “با توجه به این که ما اولویت را [به کسانی که بیشترین نیاز] و در پاسخ به وضعیت به طور کامل.”

توسط Simon Denyer

12:30 AM: ‘تشویق’ علائم در ژاپن به عنوان بسیاری از coronavirus بیماران دوره نقاهت پایدار

توکیو — ژاپن وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه آن را تشویق می شد نشان داده بسیاری از اولیه دسته ای از بیماران مبتلا به کروناویروس شد و دوره نقاهت بعد از بیماری.

از 22 نفر که شرایط ذکر شده در وب سایت وزارت چهار را توسعه داده اند نه علائم, دو, درمان, هفت هستند و در بهبود پنج در وضعیت با ثبات و تنها چهار تعریف شده به عنوان “تحت درمان است.”

تا کنون در ژاپن 45 نفر تایید شده است به عنوان حامل ویروس از جمله 20 مسافر و خدمه از یک قرنطینه بوش کروز. تمام بیمارانی که هنوز ویروس باقی می ماند در بیمارستان است.

دیگو یامادا یک بخش ارشد در وزارت سل و بیماری های عفونی کنترل بخش گفت که در حالی که گسترش ویروس نگران کننده است, داده بودند “دلگرم کننده است.”

“این حقایق و منبع تسکین,” او گفت:. “و ما دیده نمی شود موارد از مردم به طور جدی بیمار یا در حال مرگ است.”

این آمار و ارقام که از ژاپن حمایت از این ایده که این ویروس ممکن است مسری از آنچه قبلا معتقد بودند و بسیار دشوار است برای کنترل, اما کمتر کشنده از اول معتقد بودند و خیلی کمتر کشنده از سندرم حاد تنفسی یا سارس که صدها نفر مرده در سراسر آسیا در 2002-3.

توسط: Simon Denyer و Akiko Kashiwagi

12:20 AM: خودرو کارخانه در چین تبدیل خط تولید به صورت ماسک

توکیو — خودرو کارخانه در چین گفت: در روز پنج شنبه آن را تبدیل به یکی از گیاهان خود را برای ایجاد ماسک صورت برای مبارزه با رشد کمبود به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش است.

SAIC-GM-Wuling یک سرمایه گذاری مشترک میان جنرال موتورز و دو خودروسازان چینی گفت: این امر راه اندازی 14 خط تولید در شهر لیوژو در استان Guangxi برای ایجاد ماسک در گرد و غبار-محیط زیست آزاد است.

Noel Celis

خبرگزاری گتی ایماژ

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پیاده روی در امتداد معمولا مشغول بوند اسکله در شانگهای در روز پنج شنبه.

چهار خط تولید تولید خواهد شد N95 ماسک — که اعتقاد به موثر در برابر ویروس-بیماری های منتقله اما سخت تر برای نفس کشیدن از طریق — و 10 تولید خواهد شد کلی پزشکی ماسک محافظ این شرکت در بیانیه ای گفت.

انتظار می رود که تولید به شروع این ماه و رسیدن به 1.7 میلیون ماسک در روز برای کمک به کاهش این کمبود در گوانگشی ،

ماسک ها در بسیار کوتاه عرضه بیش از همه چین با برخی از شهرستانها معرفی سهمیه بندی و یا حتی قرعه کشی برای توزیع موجودی محدود.

آنقدر شدید است که کمبود آن شهر دالی در جنوب غربی استان یوننان اختصاص تحویل نه بسته از ماسک از یک تامین کننده در استان است که در نظر گرفته شده برای megacity از چونگ کینگ که در آن کمبود حاد است.

زمانی که چونگکینگ جدید کروناویروس بیماری پیشگیری و کنترل گروه نوشت به دالی به درخواست برای, ماسک دالی کمیسیون بهداشت پاسخ داد که ماسک در حال حاضر توزیع شده و نمی تواند داده های اقتصادی ناظر گزارش شده است.

توسط: Simon Denyer و لیو یانگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im