Issei کاتو ایسنا

الماس شاهزاده خانم که در آن 135 مسافر و خدمه باید آزمایش مثبت برای coronavirus در بندر یوکوهاما در ژاپن در روز سه شنبه.

به عنوان مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus صدر 1,000 — تقریبا همه در چین — پکن در جمعه کشور خواست که تصویب کرده اند محدودیت های مسافرتی با هدف مهار شیوع برای بازگرداندن روابط عادی به خاطر اقتصاد جهانی است. نظر از چین وزارت امور خارجه تأکید اقتصادی خطرات ناشی از بی سابقه تعطیلی بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد به عنوان به خوبی به عنوان حزب کمونیست نگرانی در مورد شیوع ظرفیت سوخت داخلی بی ثباتی است.

مقامات در ویروس-آمار شهر ووهان اعلام کرده اند تازه محدودیت در ساکنان میلیون ها نفر از مردم مجازی زندانیان در خانه های خود. دو سلامت استان کارفرمایان خود اخراج شده اند به عنوان حزب کمونیست در تلاش برای مهار خشم گسترده بیش از گسترش ویروس. در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

● مرگ و میر از این کروناویروس جدید رسید فراتر از 1000 نفر در سرزمین اصلی چین با بیش از 100 مرگ و میر در یک روز یک رکورد است. تعداد تایید عفونت همچنان به افزایش اما نرخ رشد رو به کاهش است.

● چین خواست از کشورها در سراسر جهان به زودی بازگرداندن روابط عادی و هشدار داد که اگر اقتصاد آن رنج می برد به طوری که از بقیه جهان.

● مقامات در ووهان محکم محدودیت بر شهروندان تنها با یک عضو از یک خانواده مجاز به ایجاد یک سفر خرید هر سه روز و کل ساختمان در زیر قرار داده شده شده است.

● بیش از یک دوجین آمبولانس هستند اندود شده تا در کنار الماس شاهزاده در یوکوهاما به عنوان کادر پزشکی تخلیه مسافران و خدمه تایید به عنوان حامل ویروس پس از 65 بیشتر مردم در هیئت مدیره کشتی کروز آزمایش مثبت است.

● چین است نیروبخش برای بازگشت برخی از 160 میلیون کارگران مهاجر به شهرستانها خود را از اشتغال به اقتصاد کشور sputters بازگشت به زندگی پس از تمدید تعطیلات تعطیلات پس از شیوع.

5:30 AM: مشکوک به انگلیسی, ‘superspreader’ شناسایی

لندن — بریتانیا که تاجر بوده است و یک “superspreader” از coronavirus عبور از آن را به حداقل 11 نفر در سه کشور شناسایی شده است که استیو والش.

والش که گفته می شود در 50s اعتقاد بر این است که گرفتار این ویروس در طول سفر کسب و کار به سنگاپور در اواخر ماه ژانویه است. او با این نسخهها کار به عنوان یک پروژه مدیریت منجر به Servomex گاز, شرکت تجزیه و تحلیل.

از سنگاپور والش صرف چند روز در یک پیست اسکی قبل از بازگشت به خانه به او یک شهر ساحلی در ساحل جنوبی انگلستان. او در حال حاضر در حال درمان در سنت توماس ” بیمارستان در لندن است.

[انگلیسی coronavirus ‘superspreader’ ممکن است آلوده به حداقل 11 نفر در سه کشور]

در بیانیه ارسالی به واشنگتن پست از طرف کارفرمای خود Servomex والش گفت: “من می خواهم برای تشکر از بیمه خدمات درمانی خود را برای کمک و مراقبت در حالی که من به طور کامل بهبود افکار من با دیگران که قرارداد coronavirus.”

Glyn کرک

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کارگر در لباس های محافظ داخل شهرستان اوک مرکز پزشکی در برایتون در جنوب انگلستان در فوریه. 10, سال 2020 و پس از آن بسته به دنبال گزارش یکی از کارکنان آلوده شد.

او گفت که به عنوان به زودی به عنوان او کشف کرد که او تا به حال شده است در معرض تماس با یک مورد تایید شده او در تماس با مقامات بهداشتی. “من توصیه شده بود که برای حضور در یک اتاق ایزوله در بیمارستان با وجود نشان دادن هیچ نشانه و پس از آن خود جدا شده و در خانه به عنوان دستور. هنگامی که تشخیص تایید شد من فرستاده شد به یک واحد جداسازی در بیمارستان که در آن من باقی می ماند و به عنوان یک احتیاط خانواده من نیز خواسته شد به منزوی کردن خود,” او گفت:.

در یک جداگانه بیانیه Servomex گفت: “ما بسیار خوشحالیم که استیو والش ساخته شده است که بهبودی کامل. ما همچنان به ارائه پشتیبانی به او و خانواده اش.”

“ما در حال کار با مقامات بهداشت عمومی برای اطمینان از رفاه کارکنان ما و جوامع و آرزو می کنم هر کسی که با این ویروس سریع و بهبودی کامل کردند.”

توسط: Karla آدم

5:00 AM: بيمارستان شهر ووهان راه اندازی تازه و تجدید نظر برای دنده محافظ به عنوان کارکنان بیشتر سقوط بیمار

بیمارستان در ویروس-آمار چین در شهر ووهان روبرو هستند بزرگ کمبود تجهیزات حفاظتی برای خط مقدم پزشکی کارکنان استانی مقامات بهداشتی میگویند.

بسیاری از بیمارستان ها در ووهان هستند خواستار کمک های مالی از ماسک ، عینک و لباس و دیگر محافظ های پزشکی, دنده, هوبئی را کمیسیون بهداشت گفت: در حالی که همچنین توسل به استانهای دیگر برای ارسال بیشتر کادر پزشکی برای مقابله با کمبود.

یک کاربر از این Weibo رسانه های اجتماعی خدمات ارسال شده در روز سه شنبه که ووهان بیمارستان مرکزی مواجه است فوری کمبود تجهیزات پزشکی و بسیاری از کارکنان پزشکی در حال حاضر بد افتاده.

کاربر “Shitoudemama 2020 گفت:” او یک پرستار که به تازگی در بیمارستان بستری شده است با ویروس. او گفت: حدود 150 نفر از همکاران او تست شده اند و یا تایید و یا مشکوک به داشتن قرارداد ویروس.

“پزشکی مواد در اینجا در ووهان بیمارستان مرکزی در حال اجرا هستند ما نیاز به منابع,” او نوشت. “ما نیاز به کمک.”

ووهان مرکزی بیمارستان محل کار از whistleblower دکتر لی Wenliang که مرگ را برانگیخته ابراز خشم در حزب کمونیست برای سرکوب تلاش خود را برای هشدار دادن به مردم در مورد خطر این بیماری جدید.

چین روزانه

ایسنا

پزشکی کارگران در لباس محافظ حرکت یک بیمار در یک بخش جدا شده از بیمارستان در ووهان منطقه پس از شیوع رمان coronavirus در ووهان هوبئی چین Feb. 6, 2020.

پس نمی تواند به طور مستقل تایید کرد اما بازتاب گسترده گزارش ها از کمبود و کادر پزشکی در حال سقوط بیمار است.

از 1,016 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در سرزمین اصلی چین و 974 یا نزدیک به 96 درصد رخ داده در استان هوبئی در حالی که 748 یا نزدیک به 74 درصد گزارش شد در ووهان به تنهایی نشان می دهد کمبود تجهیزات پزشکی تخت و ظرفیت برای درمان این بیماری ممکن است تحت فشار قرار دادند تا مرگ و میر.

ووهان است و با عجله برای ساخت دو بیمارستان در حومه از شهرستان برای درمان افراد آلوده اما اگر چه هر دو در هفته گذشته باز آنها هنوز به طور کامل به بالا و در حال اجرا است.

با توجه به شهر سلامت کمیسیون Huoshenshan بیمارستان قرار است به تهیه کردن برای 1 ، 000 نفر در حال حاضر 803 تخت در حالی که Leishenshan بیمارستان با هدف ظرفیت 1500 تخت تنها 88 تخت در حال حاضر. نه هر گونه خالی تخت.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید نیز وجود دارد که با کمبود پزشکی تجهیزات حفاظتی در مناطق روستایی چین. وزارت کشاورزی و امور روستایی هشدار داد مردم در روز سه شنبه برای جلوگیری از تجمع جرم در روستاها در طول زمستان در مزرعه کار می کنند.

توسط: Simon Denyer

4:30 صبح: کره جنوبی هشدار سفر به ژاپن و کشورهای آسیایی بیش ویروس

سئول — کره جنوبی توصیه می شود شهروندان خود در روز سه شنبه در برابر سفر به ژاپن و تایوان و سنگاپور و سه نفر دیگر از کشورهای آسیایی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد خارج از چین همچنان رو به افزایش است.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب نورد جدید مشاوره برای “به حداقل رساندن” سفر به ژاپن و تایوان و سنگاپور و تایلند و مالزی و ویتنام است. هدف از اندازه گیری جدید است که برای “جلوگیری از ورود و جدید کروناویروس از طریق یک کشور ثالث خارج از چین” با توجه به کیم.

کره جنوبی اعلام کرد 28 مورد تایید شده از جدید کروناویروس در روز سه شنبه. ژاپن نیز به آن اضافه شده دو شمارش در روز سه شنبه برای رسیدن به 28 بعد از ویروس پیدا شد در دو مرد که شده بود تخلیه از ویروس-آمار شهر ووهان.

کیم گفت: سازمان بهداشت جهانی تایید کرده است وقوع جامعه انتقال در شش کشور و مناطق. که نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

چانگ سونگ-Jun

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مسافران پیاده روی گذشته یک دوربین حرارتی جلوتر از لیگ قهرمانان آسیا در گروه F تیم فوتبال بارسلونا در فوریه. 11, 2020 در اولسان کره جنوبی.

سنگاپور دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد خارج از چین با 45 و پس از تایلند با 32. مالزی و تایوان و ویتنام باید کمتر از 20 نفر.

از 28 نفر از coronavirus عفونت در کره جنوبی چهار بیماران قرارداد این ویروس پس از بازگشت از کشورهای چین و ژاپن و تایلند و سنگاپور است.

کره جنوبی در حال حاضر اعمال می شود “ویژه” پزشکی و غربالگری برای ورود از سرزمین اصلی چین است که نیاز به مسافران برای ارسال بهداشت اشکال و درجه حرارت خود را چک کنید.

کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: موضوع “ویژه” غربالگری گسترده تر خواهد شد برای ورود از هنگ کنگ و ماکائو با شروع چهارشنبه.

KCDC مدیر Jung Eun-kyeong گفت: هنگ کنگ و ماکائو خواهد بود به تازگی تعیین شده به عنوان “مناطق آلوده” علاوه بر سرزمین اصلی چین و موضوع به تقویت اقدامات قرنطینه.

توسط: Min Joo Kim

4:15 AM: چین کارگران مهاجر سر به شهرستانها به عنوان کشور به آرامی بازگشت به کار

پکن — چین بیش از 100 میلیون ارتش قوی از کارگران مهاجر به تدریج در حال بازگشت به شهرهای این کشور به آرامی بازگشت به کار.

در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه زو Yahua یک مقام ارشد در وزارت حمل و نقل گفت: حدود 160 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به بازگشت به محل کار خود و از سرگیری کار از هم اکنون تا فوریه. 18 هنگامی که قمری جشنواره سفر عجله به پایان می رسد.

زو گفت که در استان صادرات تعداد زیادی از کارگران مهاجر اجاره اتوبوس برگزار خواهد شد برای کمک به آنها را به بازگشت به کار.

Cong Liang دبیر کل ملی توسعه و اصلاحات (NDRC) دولت برنامه ریزی اقتصادی آژانس می گوید افرادی که بازگشت به کار باید گزارش به مقامات محلی و کسانی که مظنون به حمل این ویروس را در قرنطینه می شود و در نقطه و بیشتر فرستاده چک.

Jason Lee

ایسنا

پرسنل امنیتی و مقامات محلی نگهبانی در ورودی یک منطقه مسکونی برای کارگران مهاجر در حومه پکن فوریه 2 سال 2020 است.

خیلی از اقتصاد چین تا به حال زمین را متوقف کند چرا که این ویروس با گسترده محدودیت های اعمال شده توسط دولت های محلی در سراسر کشور و بسیاری از مردم به سادگی انتخاب در خانه بمانند.

اما خدمات ضروری از سر گرفته اند و شرکت های دیگر به تدریج شروع به بالا.

چین توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون دولت برنامه ریزی اقتصادی آژانس گفت: حدود 75 درصد از شرکت های ساخت ماسک و لباس محافظ در حال حاضر بازگشت به کار نزدیک به 95 درصد از تولید دانه و پردازش شرکت ها و 58 درصد از معادن زغال سنگ تا به حال از سر گرفت ،

پکن مترو و خیابان های شلوغ در این هفته نسبت به آنها شده است پس قبل از سال جدید قمری, تعطیلات, اما زندگی هنوز هم به دور از به حالت عادی بازگشت. بسیاری از رستوران ها در پایتخت باقی مانده بسته پکن به گزارش روز دوشنبه.

رسانه های چینی گزارش داد که اکثر شرکت های اینترنتی به تعویق افتاد کارکنان خود را بازگشت به کار تا دوشنبه آینده, اگر چه بسیاری از کارکنان مشغول به کار از خانه.

روزانه مرگ و میر از این ویروس همچنان به تنظیم متوالی رکورد و تعداد تایید عفونت های جدید نیز رو به افزایش است. اما میزان افزایش از عفونت های جدید کند شده است. ترس از بازگشت از دهها میلیون نفر از کارگران مهاجر می تواند منجر به یک موج جدید در موارد مگر اینکه اقدامات کافی گرفته شده است.

توسط: لیو یانگ با سیمون Denyer در توکیو

4:00 AM: ویتنام اعلام کرد 15 coronavirus مورد 3-ماه-پیر دختر

3-هفته شد ویتنام 15 مورد تایید شده از coronavirus با توجه به وزارت بهداشت در روز سه شنبه.

تعدادی از موارد از نوزادان از مادران آلوده در چین تست مثبت برای این ویروس به نگرانی در مورد مادر به نوزاد انتقال اما در این صورت کودک به نظر می رسد به اند و آن را از مادر بزرگ او.

در Jan. 28 نوزاد دختر در نظر گرفته شد به دیدار مادر بزرگ او در نزدیکی شهر ماند و به مدت چهار روز و با توجه به زبان و ویتنام خبر داد. پس از مادر بزرگ تشخیص داده شد با coronavirus دختر و نوه مورد آزمایش قرار گرفتند. در فوریه. 6 نوزاد شروع به سرفه. این کودک در حال حاضر در قرنطینه ،

مادر بزرگ قرارداد این ویروس از یکی از همسایه ها بود که با حضور در یک دوره آموزشی در ووهان چین شهر در کانون virus.

ده از ویتنام 15 مورد از جمله نوزاد و مادر بزرگ همه آمده از استان های شمالی از Vinh Phuc.

توسط: Paul Schemm

3:25 AM: چین خواستار کشورها برای بازگرداندن روابط عادی در اسرع وقت به ثابت جهانی اقتصاد

چین خواست از کشورها در سراسر جهان در روز سه شنبه برای از سرگیری روابط عادی در اسرع وقت برای جلوگیری از آسیب به اقتصاد جهانی از جدید کروناویروس.

“ما اعتقاد داریم که ما اصول اقتصادی که حمایت چین رشد بلند مدت بدون تغییر باقی خواهد ماند و ما قادر به به حداقل رساندن بیماری و تاثیر آن بر اقتصاد ما” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang به خبرنگاران گفت اما گفت که تاثیر اقتصادی این ویروس در گرو کنترل این بیماری همه گیر.

چین Geng گفت: حدود 16 درصد از اقتصاد جهانی خروجی و حدود 30 درصد از رشد اقتصادی جهانی.

Aly آهنگ

ایسنا

مسافر چن 28 پوشیدن یک ماسک و عینک شنا پیاده روی در خارج از ایستگاه راه آهن شانگهای در شانگهای Feb. 7, 2020.

“اگر اقتصاد ما نهفته وجود دارد ناچار خواهد شد سرريز اثرات آن بر کشورهای دیگر و حتی دنیای اقتصاد” او گفت:. “بنابراین با مبارزه علیه NCP چین است که حفاظت از هر دو خود را در کشور و جهان است.”

چین است به نام ویروس رمان Coronavirus پنومونی یا NCP.

“در مواجهه با بحران بهداشت عمومی یکی نمی تواند محافظت از خود با در نظر گرفتن یک گدا-تو-همسایه’ رویکرد یا overreactions,” او گفت:. “فوری وظیفه برای همه است برای شکست دادن ویروس با هم و بازگرداندن حالت عادی به حالت تبادل و همکاری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. تنها با انجام این کار می توانید از ما حمایت مداوم رشد اقتصادی جهان و لنگر انتظارات در سراسر جهان است.”

چین وزارت امور خارجه بوده است به خصوص مهم ایالات متحده به شدت برش لینک های سفر بین دو کشور از جمله محرومیت های خارجی که به تازگی به چین سفر.

توسط: Simon Denyer

3:15 AM: امارات متحده عربی اعلام کرد هشتم coronavirus مورد به عنوان زن اعلام کرد ویروس رایگان بیش از آخر هفته

دبی — امارات متحده عربی اعلام کرد هشتمین مورد از coronavirus اواخر یکشنبه یک هندی ملی که قرارداد آن پس از آمدن در تماس با یکی دیگر از آلوده.

امارات متحده عربی همچنان تنها کشور خاورمیانه گزارش coronavirus موارد است. آن فرودگاه بین المللی دبی یکی از شلوغ ترین سفر هاب در جهان است.

پنج نفر همه شهروندان چینی که در سفر به امارات متحده عربی از جمله یک خانواده چهار از ووهان اپیدمی کانون. یکی از کسانی که لیو Yujia یک مادر بزرگ ساخته شده است که بهبودی کامل وزارت بهداشت یکشنبه اعلام کرد.

در روز شنبه دو نفر دیگر موارد اعلام شد, یک چینی و یک شهروند فیلیپینی.

یکی از این موارد است که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه با شش نفر دیگر در شرایط با ثبات با توجه به این وزارت که مشخص نیست ملیت فرد تحت نظارت.

“در همکاری با شرکای کلیدی ما به دنبال بسیار موثر اپیدمیولوژیک ساز و نظارت — مطابق با بالاترین شیوه های جهانی و بر اساس استانداردهای سازمان بهداشت جهانی — برای پاسخ به هر, بهداشت و درمان اضطراری” گفت: وزارت بهداشت در بیانیه ای.

چین کنسول به دبی روز دوشنبه گفت: همه چینی بازگشت به شهر است که تا به حال تماس با کروناویروس موارد یا شده در مناطق آسیب دیده باید قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز.

توسط: Paul Schemm

2:45 AM: چین خواستار حفاظت از حریم خصوصی پس از نشت ووهان دستياران داده

پکن — چین اینترنت سرپرست به نام روز سه شنبه به کنترل سختگیرانه تر بر اطلاعات شخصی پس از نشت گسترده از اطلاعات شخصی افراد از ووهان کسانی که تا به حال بازدید از شهر و هر کس دیگری مبتلا به کوروناویروس.

مردم از بازگشت از ووهان خواسته می شود برای ثبت نام با مقامات محلی اما بسیاری از آنها یافت فرم ها را با اطلاعات شخصی خود را — نام و آدرس خانه, شناسایی شماره تلفن و حتی ورودی کالج نمرات آزمون — اطراف گذشت در WeChat, گروه, گاهی اوقات مشخص شده به عنوان “موارد مشکوک.”

بسیاری از مردم شکایت در مورد گرفتن پیام های تهدید و یا آزار و اذیت تماس به عنوان یک نتیجه و هشتگ #WuhanReturneesInfoLeak شده است یک روند موضوع در Weibo پلت فرم رسانه های اجتماعی از اواخر ماه ژانویه است.

فضای مجازی دولت چین (CAC) در روز سه شنبه گفت که هیچ سازمان یا فردی دیگر از مجاز ادارات بهداشت باید جمع آوری اطلاعات شخصی “برای درمان بیماری و پیشگیری” بدون اجازه, اجازه دهید به تنهایی و به اشتراک گذاری آنها را در رسانه های اجتماعی

هنگ Yanqing یک شهر پکن دانشگاه و محقق ارشد CAC رسمی گفت: “داده های بزرگ” تحلیل اپیدمی کنترل شامل جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات شخصی اما گفت نه هر حال راست یا ظرفیت برای انجام این کار.

یکی از دانشجویان مشغول به تحصیل در یک کالج در ووهان بازگشت به خانه اش در هبی در Jan. 11 برای زمستان, تعطیلات, جدا شده و به طور داوطلبانه خود را برای بیش از 20 روز در خانه بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

اما در اواخر ماه ژانویه خود را در جزئیات به نظر می رسد در یک لیست به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی نزدیک به 1000 نفر که تا به حال یا مطالعه می کرد یا به ووهان.

“من به همکاری با دولت و پاسخ سوالات خود را از آنجا که من درک آن عمل استاندارد. اما چگونه بر روی زمین من دقیق اطلاعات شخصی دریافت به بیرون درز آنلاین?” او پرسید: در پست های رسانه های اجتماعی.

“من در حال حاضر می دانستم که وجود دارد مردم به طور غیر قانونی جمع آوری اطلاعات شخصی و تجاری آنها را برای یک یوان [14 سنت آمریکا] در هر 10 نام. تصور کنید که چگونه بسیاری از مردم اطلاعات در حال رفتن به بیرون درز اگر این اسناد در ادامه به اشتراک گذاشته شود (آنلاین تصور کنید که این به دست جنایتکاران.”

یکی دیگر از دانشگاه ووهان دانش آموز از استان هونان گفت که او تا به حال متوقف بیرون رفتن و یا ملاقات با هر کسی از اطلاعات شخصی خود به بیرون درز شد.

توسط: Lyric لی با سیمون Denyer در توکیو

1:57 AM: آمبولانس صبر کنید تا بيماران کردن ویروس-ویران کشتی کروز

توکیو — بیش از یک دوجین آمبولانس در انتظار بودند در نزدیکی الماس شاهزاده در بندر یوکوهاما در روز سه شنبه به عنوان کادر پزشکی در ادامه به تخلیه مسافران از قرنطینه کشتی کروز تایید کرد که با این ویروس آلوده.

ژاپن وزارت بهداشت گفت: از 65 بیشتر مردم در هیئت مدیره کشتی را آزمایش مثبت برای ویروس آوردن به 135 تعداد کل آلوده. بسیاری از مسافران سالمند نما اضافی خطرات بهداشتی به عنوان ویروس ثابت شده است بسیار مرگبارتر در میان افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

Charly Triballeau

خبرگزاری گتی ایماژ

مردم با پوشیدن لباس محافظ راه رفتن از الماس شاهزاده کشتی کروز در بندر یوکوهاما در روز سه شنبه.

افزایش شدید در افراد آلوده به نظر می رسد به مقامات ژاپنی و آنها قادر به سازماندهی تخلیه برای بسیاری از موارد جدید در روز دوشنبه.

وزارت بهداشت شده بود مشغول صحبت کردن به بیمارستان ها به عنوان دور به عنوان شهر ناگانو غربی توکیو برای پیدا کردن تخت برای مردم با توجه به یک روزنامه محلی در این شهر است.

ژاپنی رسانه ها گزارش دادند که آزمایشات بیشتر انجام خواهد شد گفت: مسافران بیش از سن 80. اما با توجه به این که تقریبا یک سوم افرادی که آزمایش شده اند پیدا شده است که حامل ویروس فشار نصب در ژاپن برای تست همه.

اما اگر این آزمون نشان داد که بیشتر افراد آلوده به این امر جای یک بار قابل توجه در ژاپن در سیستم بهداشت و درمان. این وزارت می گوید 410 بیمارستان در سراسر کشور باید تسهیلات برای مقابله با بیماری های عفونی با مجموع 1,871 تخت.

نیز وجود دارد ترس است که این ویروس هنوز هم می تواند منتقل می شود در هیئت مدیره کشتی به ویژه در میان خدمه — که نشده اند قرنطینه از هر یک از دیگر به ادامه کار و شروع به سقوط بیمار در تعداد بیشتر است.

ادامه مطلب در اینجا: کشتی کروز coronavirus عفونت ها دو برابر بیش از کل برای هر کشور اما چین

توسط: Simon Denyer

1:30 AM: مشهور چینی دکتر کلیه می میرد از coronavirus

چینی دکتر و متخصص برجسته در کلیه پیوند مرده است از coronavirus در سن 62, رسانه های چینی گزارش روز سه شنبه.

Lin Zhengbin یک استاد دانشگاه Tongji بیمارستان در ووهان تا به حال انجام پيوند کليه برای از 30 سال قبل از مرگ از این ویروس در صبح روز دوشنبه.

همکاران و دوستان او را توصیف به عنوان ملایم و آهسته خو و مشخصات پایین.

“ما نزدیک شده بود دوستان برای سال” همکارش آهنگ Gepu گفت: سلامت, بار, دو بار در هفته روزنامه متعلق به مردم است روزانه. “او تا به حال شده است در سلامت خوب است و تا به حال هیچ بیماری های موجود به طوری که هیچ کس انتظار می رود وضعیت خود را بدتر کند خیلی سریع و خیلی شدید است.”

آهنگ کارگردان از بیماری های عفونی بخش در Tongji گفت: او موفق به دریافت یک پیام از لین درخواست کمک بعد از او بستری شده در بخش مراقبت اما پس از آن او در حال حاضر در اکسیژن و بیش از حد ضعیف به صحبت می کنند.

“از آن زمان کمتر از یک ماه برای لین از گرفتن تایید کرد [به عنوان ویروس] برای درگذشت” آهنگ گفت.

سلامت نیوز به نقل از ناشناس پزشک عنوان کرد و گفت که لین کردم ممکن است آلوده در طی یک معاینه سلامت در شلوغ سرپایی بخش.

“این زمانی بود که کارکنان از ما سرپایی بخش با داشتن یک گروه بازرسی فنی,” دکتر گفت: به نقل از. “معاینه مرکز در طبقه سوم همان طبقه با فوق العاده شلوغ گروه کودکان. بسیاری از مردم در حال آمدن و رفتن و نبود قرنطینه اقدامات که در محل در حال حاضر.”

مقامات چینی اعلام نشده است و چگونه بسیاری از کارکنان پزشکی پایین آمده اند با این ویروس اما بسیاری بر این باور هستند که بیمار افتاده اند.

توسط: Simon Denyer و شعر Li

1:15 AM: چین تدابیر محدودیت در ساکنان ویروس-آمار شهر ووهان

مقامات در ووهان اعلام کرده اند تازه محدودیت در شهروندان موثر ساخت میلیون ها نفر از مردم مجازی زندانیان در خانه های خود را به عنوان آنها در تلاش برای کنترل گسترش این بیماری همه گیر.

بسیاری از مناطق در این شهرستان در حال حاضر تنها اجازه می دهد یک عضو از هر خانواده برای رفتن به خرید هر سه روز. قبلا یک نفر بوده و مجاز هر دو روز.

در بیانیه روز شنبه این شهرستان نیز گفت: تمام مناطق مسکونی را تحت عنوان “بسته مدیریت” و تمام ساختمان با مشکوک یا تایید موارد coronavirus قرار داده خواهد شد به طور کامل تحت قرنطینه.

چین روزانه

ایسنا

مشتریان با پوشیدن ماسک صورت فروشگاه در داخل یک سوپر مارکت پس از شیوع رمان coronavirus در ووهان هوبئی چین Feb. 10, سال 2020 است.

بسته سیستم مدیریت مستلزم تنگ کنترل از جمله کنترل دقیق ورود و خروج, از جمله ثبت نام و متوسط چک و ممنوعیت خارج از وسایل نقلیه.

ووهان را اپیدمی کنترل مرکز فرماندهی نیز خواست ساکنان به دنبال درمان های پزشکی در بیمارستان های نزدیک محل سکونت خود و ممنوع بیماران مبتلا به تب از رفتن به بیمارستان در مناطق دیگر.

روز یکشنبه به تنهایی 103 نفر در استان هوبئی که ووهان است و این سرمایه ملی چین کمیسیون بهداشت گفت. از مجموع 1,016 مرگ و میر در چین بیش از 95 درصد رخ داده است در هوبئی.

بیش از 17,000 سلامت کارگران از سراسر کشور آمده اند به هوبئی برای کمک به درمان بیماران آلوده با توجه به گزارش های رسانه ها.

توسط: Simon Denyer و شعر Li

12:50 AM: تایوان مسافران گرفتار در فیلیپین سفر بان کی مون

مانیل — فیلیپین گسترده تر محدودیت های مسافرتی در میان coronavirus شیوع شامل ممنوعیت ورود از تایوان, خود حکومت جزیره که بیش از چین ادعا میکند حاکمیت و صدها تایوانی گزارش رشته.

فیلیپین مقامات مهاجرت در اواخر روز دوشنبه روشن است که ممنوعیت ورود از چین و مناطق اداری ویژه هنگ کنگ و ماکائو نیز اعمال می شود به تایوان است. یک یادداشت از هوانوردی مدنی مدیره گفت: اين خط با مانیل پایبندی به “یک چین” سیاست.

“در حالی که به صراحت اعلام کرد ما را تایید کرده اند با وزیر دادگستری که در تایوان است که در واقع بخشی از تحریم و این گسترش باید اجرا شود” گفت: مهاجرت کمیسر Jaime Morente.

یک پزوی فیلیپین بهداشت گفت: سیاست روشن بود هفته گذشته شرکت های هواپیمایی از جمله Cebu Pacific Air و Philippine Airlines تنها لغو پروازهای بین مانیل و تایپه سه شنبه شب ،

تایوان اخبار گزارش شده که حدود 500 تایوانی بودند در نتیجه رشته در فیلیپین.

مقامات فیلیپین تاکید کرد که این ممنوعیت موقتی است و نمی شود به فیلیپینی شهروندان و دارندگان اقامت دائم.

تایوان ثبت 18 مورد از coronavirus. برخی از منتقدان دیدن گنجاندن آن در فیلیپین’ بان کی مون به عنوان بازی به چین دست حتی به عنوان تایوان کمتر است موارد گزارش شده از سنگاپور و تایلند و کره جنوبی و ژاپن است. چین, در ضمن ثبت کرده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر و 40000 موارد است.

اختلاف بیش از تایوان وضعیت خرما از پایان چینی جنگ داخلی در سال 1949 زمانی که شکست Kuomintang فرار به جزیره و رهبر کمونیست مائو تسه تونگ اعلام جمهوری خلق چین در سرزمین اصلی.

چین در نظر تایوان سرکش استان گرفته شده توسط نیروی در صورت لزوم در حالی که تایوان می گوید آن هرگز بخشی از جمهوری خلق. اما “یک چین” سیاست به طور گسترده ای مشاهده شده در سطح بین المللی به معنای دموکراتیک جزیره است که اغلب قادر به مشارکت کامل در جهانی بدن مانند سازمان بهداشت جهانی است.

توسط: Regine Cabato

12:28 AM: چین به برکناری روسای سلامت در ویروس-آمار هوبئی استان

چین و حزب کمونیست اتحاد اخراج دو ارشدترین مقامات استانی کمیسیون بهداشت در ویروس-آمار استان هوبئی به عنوان خشم همچنان طنین انداز در سراسر کشور بیش از این مقامات دست زدن به این بیماری همه گیر.

هوبئی استانی دولت اعلام کرد که ژانگ جین حزب کمونیست دبیر استان هوبئی سلامت کمیسیون همراه مدیر لیو Yingzi بودند و هر دو اخراج در روز دوشنبه به دلایل نامشخص. نقش خود را پر توسط وانگ Hesheng عضو کمیته استانی حزب کمونیست و معاون سابق مدیر ملی کمیسیون بهداشت.

آنها در میان مقامات ارشد به اخراج بیش از دست زدن به شیوع کروناویروس, با ده ها تن از سطح پایین تر مقامات همچنین از دست دادن شغل خود.

Stringer

ایسنا

لی کچیانگ نخست وزیر چین با پوشیدن یک ماسک و محافظ کت و شلوار صحبت می کند به پزشکی کارگران به عنوان بازدیدکننده داشته است او در Jinyintan بیمارستان در ووهان هوبئی Jan. با 27 سال 2020 است.

دولت مرکزی در پکن نیز خواست اعضای عمومی به گزارش هر گونه نمونه از dereliction وظیفه در میان دولت های محلی.

کارشناسان می گویند مرکزی و استانی به اشتراک گذاری مسئولیت در ابتدا پوشش این بیماری همه گیر در راه ساخته شده است که شیوع به مراتب سخت تر برای کنترل. اما دولت مرکزی در تلاش است تا تغییر سرزنش بر روی دولت های محلی.

مرگ دکتر لی Wenliang که سعی در هشدار دادن به مردم در مورد ویروس اما سکوت بود توسط حزب کمونیست مقامات و سپس از این بیماری فوت خودش را برانگیخته ابراز خشم در میان شهروندان چینی.

توسط: Simon Denyer

12:16 AM: چین در صدر تلفات 1,000, با رکورد روزانه افزایش 108

مرگ و میر از این کروناویروس جدید رز به 1,016 با جدید روزانه افزایش رکورد 108 مرگ و میر در دوشنبه ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد در روز سه شنبه

بیش از 700 نفر از بیمارستان مرخص آوردن به 3,996 تعداد زیادی از مردم رسما طبقه بندی شده به عنوان درمان می شود.

اما در حالی که روزانه تلفات همچنان به سرعت بخشیدن به نرخ رشد عفونت های جدید را آغاز کرده است به سرعت کمی. تعداد موارد جدید ثبت شده در روز دوشنبه اندکی کاهش یافت به 2,478 با اکثریت ویروس-آمار استان هوبئی و تنها 381 در دیگر نقاط سرزمین اصلی چین است.

تعداد موارد جدید در هر روز تا به حال به اوج خود رسید و در 3,887 در فوریه. 4 در حالی که تعدادی از عفونت های جدید در خارج هوبئی به بالا روزانه از 890 on Feb. 3.

اما کارشناسان می گویند هنوز زود است که می گویند این ویروس به اوج خود رسید به خصوص با بسیاری از مردم در سراسر چین قصد بازگشت به کار پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید.

به استثنای کسانی که درمان شده است یا مرده سرزمین اصلی چین در مجموع 37,626 مردم تایید کرد که با این ویروس آلوده از جمله 7,333 در شرایط جدی و 21,675 موارد مشکوک.

برخی از 428,000 مردم شده است به عنوان طبقه بندی شده پس از آمدن به تماس نزدیک با افراد آلوده و 188,000 تحت آزمایشات پزشکی.

توسط: Simon Denyer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im