زنده به روز رسانی: چین بیشترین تعداد جدید کروناویروس موارد در شش هفته; ایالات متحده وزن خطرات ناشی از مارس 1 راه اندازی مجدد

توکیو — ژاپن شینزو آبه کشیده شده گسترده انتقاد پس از تلاش خود را برای تقویت “ماندن صفحه اصلی” پیام در طول یک وضعیت اضطراری شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان ناشنوا تن.

آبه به حال توییتی یک ویدیو از خود آرامش در خانه, نوازش سگ خود nonchalantly sipping یک فنجان چای و خواندن یک کتاب با یک تقسیم صفحه نمایش خواننده Gen Hoshino انجام یک آهنگ در مورد ماندن در خانه.

“می توانید ببینید دوستان است. نمی تواند بیرون رفتن برای نوشیدنی” آبه توییتی. “با تشکر از رفتار خود را مانند بسیاری از زندگی قطعا ذخیره شده است.”

اما این ویدئو به طور گسترده ای panned آنلاین به عنوان حساس در زمانی که بسیاری از مردم نمی توانیم به ماندن در خانه هنگامی که کارگران پزشکی لازم نیست از آرامش و هنگامی که چند نفر که آیا ماندن در خانه انجام نمی بنابراین در چنین راحت و آرام.

“با وجود بحران ملی, به tweeting, مجلل,” the Nikkan Sports News نوشت: در صفحه اول تیتر. “توسط آبه یک اشراف زاده? لویی 16?

روز دوشنبه “لویی شانزدهم” روند در توییتر در ژاپن همراه با عبارت “آیا شما فکر می کنم شما هستند؟”

سیاستمدار مخالف Ichiro اوزاوا گفت: جیر فاقد “تخیل است.”

دیگران احساس آبه نگاه کرد جونگ در زمانی که بسیاری از مردم از ترس از دست دادن عزیزان خود. یک کاربر توییتر حتی شده یک ویدیو نشان دادن آبه جرعه جرعه چای در حالی که در طرف دیگر از صفحه نمایش زامبی مبهوت و درگذشت در خیابان. دیگر توییتهایی کنار آبه های تصویری با انواع صحنه های فیلم های تاریخی فرانسه شورش (از جمله از “Les Miserables”).

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga خواسته در مورد این انتقادات گفت: رسانه های اجتماعی یک راه بسیار موثر برای گرفتن “ماندن صفحه اصلی” پیام در سراسر و اشاره کرد که توییت دریافت کرده بود بیش از 350,000 را دوست دارد.

اما Nikkan Sports News اشاره کرد که حتی آبه متحدان بحرانی شده است و اضافه کرد که “در صورتی که تا به حال اتفاق افتاده در فرانسه می بینید دوم انقلاب فرانسه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de