زنده به روز رسانی: چین coronavirus موارد فلات کارشناس پیش بینی به عنوان الماس شاهزاده تخلیه درآمد حاصل

Mayuko Isobe AP

این قرنطینه کشتی الماس شاهزاده خانم که در تصویر از طریق سیم خاردار در بندر یوکوهاما در ژاپن در روز دوشنبه.

پکن — ژاپن روز سه شنبه گفت که 14 روز در قرنطینه دوره برای تمام کسانی که در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز را به عنوان برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه. کسانی که تست منفی برای این ویروس خواهد شد اجازه خروج از کشتی است که لنگر انداخت در بندر یوکوهاما ژاپنی, مقامات بهداشتی.

فیلیپین در ضمن گفت که 35 خدمه فیلیپینی باید آزمایش مثبت در حالی که کره جنوبی گفت: این امر ارسال هواپیما به تخلیه برخی از شهروندان خود را از رگ زده.

در ضمن به عنوان تعدادی از عفونت ها در چین همچنان به افزایش, اگر چه در نرخ آهسته تر مشهور چینی pulmonologist که پیش بینی اوج این ماه روشن اظهارات خود را به می گویند که اوج ممکن است پس از یک فلات به جای آشکار سقوط در موارد. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

● برجسته متخصص مغز و اعصاب و یک پرستار بازنشسته است که بازگشت به کار فوت کرده اند پس از تبدیل شدن به آلوده در حالی که درمان coronavirus بیماران در ووهان شیوع این بیماری را در کانون. مرگ خود را به تعداد کل پزشکی کارگران به تسلیم به این ویروس به هشت.

● مشهور چینی pulmonologist پیش بینی شده تعدادی از عفونت خواهد فلات به جای سقوط پس از هدف قرار دادن یک قله در اواخر این ماه.

● کره جنوبی اعزام هواپیما برای تخلیه شهروندان از الماس شاهزاده خانم

● ژاپن وزیر بهداشت می گوید: الماس شاهزاده قرنطینه به پایان خواهد رسید به عنوان برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه.

● مجموع 35 خدمه فیلیپینی در کشتی کروز را آزمایش مثبت برای coronavirus.

● چین گزارش 1,886 جدید کروناویروس موارد و 98 بیشتر مرگ و میر در آن به روز رسانی روزانه در شیوع سهشنبه آوردن تلفات در سرزمین اصلی چین به 1,868 با 72,436 موارد تایید شده. اکثریت قریب به اتفاق شده اند در هوبئی استان است.

2:52 AM: متخصص مغز و اعصاب برجسته می میرد از coronavirus عفونت در ووهان

پکن — Liu Zhiming به طور گسترده ای مورد احترام متخصص مغز و اعصاب بود که همچنین مدیر هاربین بیمارستان در ووهان درگذشت در سن 51 از coronavirus عفونت در صبح روز سه شنبه, تبدیل شدن به هشتمین سلامت کارگر در چین را از دست داده اند و زندگی خود را در جریان شیوع.

با توجه به اخطار قرار توسط ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت دکتر لیو رو آلوده در محل کار و گذشت در 10:54 روز دوشنبه در Tongji بیمارستان با وجود تمام تلاش های نجات است.”

“از آنجا که این بیماری همه گیر را شکست رفیق Liu Zhiming انداخته است در کنار امنیت شخصی خود و رهبری کارکنان در هاربین بیمارستان برای مبارزه با شیوع از خط مقدم” اطلاع خوانده و اضافه کرد که دکتر لیو تا به حال ساخته شده “سهم قابل توجهی” برای پیشگیری و کنترل از رمان coronavirus ذات الریه.

پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی دانشگاه ووهان در سال 1991 دکتر لیو تا به حال ظهور به عنوان یک متخصص برجسته در جراحی مغز و اعصاب به خصوص تومور مغزی craniocerebral تروما intraspinal کانال بیماری های عروقی مغزی بیماری است.

AP

AP

در این پنج شنبه, فوریه. 16, 2020, عکس, یک پزشک قرار می دهد در یک دست کت و شلوار محافظ به عنوان او آماده برای بررسی بر روی بیماران در Jinyintan بیمارستان تعیین شده برای جدید کروناویروس بیماران آلوده در ووهان در مرکز چین هوبئی.

تحت لیو Wuchang بیمارستان به رشد جامع موسسه نزدیک به 1000 نفر و به رسمیت شناخته شد به عنوان یک سه گانه یک بیمارستان [بالاترین استاندارد در چین] در سال 2014. آن را نیز یکی از های تعیین شده از بیمارستان برای قرنطینه و درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

ملی کمیسیون بهداشت گفت: بیش از 1700 پزشکان و پرستاران شده است آلوده به عنوان Feb. 14 اگر چه چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری قرار دادن تعداد بسیار بالاتر در بیش از 3000 پزشکی کارگران است.

مورد دیگری است که در شبکه در چینی heartstrings این هفته شامل لیو فن بود که یک پرستار در هاربین بیمارستان Liyuan, خیابان جامعه مرکز بهداشت.

لیو بود که 59, کار متوقف شد و چهار سال پیش در تعیین سن بازنشستگی از 55 در سال 2016 آمد بازگشت به کار برای کمک به مبارزه با ویروس.

اما او در فوریه. 14 پس از آلوده شدن. یک WeChat کاربر با نام مستعار “Tiantian” ارسال شده در برنامه پیام رسانی است که لیو فن هنوز هم کار بر روی Jan. 26 و بدون تجهیزات مناسب.

“در آن زمان [او] نیست که کت و شلوار محافظ آن را اساسا مانند او را” streaking.’ به عنوان یک نتیجه تمام خانواده او آلوده شد,” خواندن این پست که به زودی حذف چین و بازرسان.

لیو فن پدر و مادر و برادر کوچکترش آلوده شده اند با رمان coronavirus پنومونی پکن اخبار این هفته گزارش کرده و در حال قرنطینه در خانه به عنوان یک احتیاط.

کارکنان بیمارستان گفت: لیو فن بود و بی قید و برونگرا کسی که با وجدان و سخت کوش ،

“ما نیز عمیقا غمگین از دست دادن, از جمله یک پرستار خوب” هاربین بیمارستان گفت: در بیانیه ای که در میکروبلاگینگ Weibo سایت. “در این نبرد ویروس وحشیانه بود و ما بیان ما عمیق تسلیت بیش از رفیق لیو فن مرگ غم انگیز.”

توسط: شعر و لی لیو یانگ

2:23 AM: چینی بیمارستان تحت آتش برای اصلاح سر زنان پزشکی داوطلبان به عنوان نماد ‘قربانی’

پکن — کاربران رسانه های اجتماعی در چین ناودان یک بیمارستان به عنوان “حساس” و “اهانت آمیز” به زنان برای تشویق و یا حتی وادار کردن زن به پزشکان و پرستاران به تراشیدن سر خود را در یک ژست قربانی.

در فوریه. 15 دولت-اجرای گانسو روزانه ارسال یک دقیقه طولانی کلیپ تصویری در میکروبلاگینگ Weibo, سایت نشان دادن 15 نفر از پزشکان و پرستاران با داشتن سر خود را تراشیده طاس توسط همکاران مرد خود در استان گانسو زایمان و مراقبت از کودکان در بیمارستان. این کارگران پزشکی بود به ارسال به ووهان, کانون شیوع کروناویروس که بعد از ظهر پس از یک مراسم وداع جایی که آنها قرار بود برای نشان دادن خاموش جدید خود را به نظر می رسد.

به عنوان دوربین panned برخی از زنان نشان داده شد گریه در مصیبت پاک کردن اشک خود در هنگام قرار دادن در فولاد کلاه و بدیهی است که pained به نگاه خود را طولانی ponytails که به تازگی قطع شده است.

“با قطع مو کوتاه آنها آماده برای رفتن در سفر! آنها بسیار برای سفر در برابر جریان [به جایی خطرناک]” پس از خواندن تلاش برای نشان دهد که چگونه زنان در حال حاضر به فداکاری و گرفتن مو از راه برای اطمینان از بهره وری بالاتر در محل کار.

تعدادی از نظرات در مورد ضرورت سر-اصلاح و پرسید: اگر زنان مجبور شدند.

“خوب فرض کنید آنها می خواستند برای نجات این مشکل و خلاص شدن از موهای بلند خود را, آنها می توانند آن را قطع واقعا نه تصمیم گرفتند برای پاک تراشیده,” یک نظر به عنوان خوانده شده.

“چه عجله برای قطع مردم هنگامی که شما حتی نمی کردم دیگر منابع آماده برای آنها ؟ لطفا حداقل نشان می دهد برخی از احترام اگر شما در حال ارسال آنها را به خط مقدم” یکی دیگر ارسال شده است.

این اولین بار نیست که بیمارستان های مورد نیاز خط مقدم داوطلبان برای برش مو یا تراشیدن سر به خاطر “بهره وری است.”

قبل از آن در همان روز رودخانه زرد Sanmenxia بیمارستان در استان هنان نیز اصلاح موهای بلند کردن سر از پرستاران قبل از ارسال آنها را به ووهان.

“من نمی خواهم به تاکید بر این تصور کلیشه ای که همه زنان در مورد مراقبت از ظاهر خود را, اما عشق به زیبایی است پیگیری مشترک برای بسیاری از مردم” خوانده شده یک پست وبلاگ با عنوان “توقف استفاده از بدن زنان به عنوان ابزار تبلیغاتی” که به اشتراک گذاشته شده است ده ها هزار بار در WeChat در روز سه شنبه.

“ما گرامی ما مو, آیا ترک آن را به مدت طولانی و یا برش آن کوتاه رنگرزی به رنگ های مختلف و یا داشتن یک پرم. ما آن را دوست دارم زمانی که ما نگاه خوب و از همه مهمتر آن است که کاملا به خود ما انتخاب است.”

“سعی نکنید به استفاده از بدن زنان را ارزان اشک jerkers: آن نه آنچه آنها نیاز دارند و یا آنچه ما می خواهیم برای دیدن … آنچه که ما نیاز به دیدن آن است که مردم با توجه به شأن و منزلت آنها سزاوار است.”

توسط: Lyric Li

2:06 AM: هنگ کنگ فروشندگان در اعتصاب به دنبال اجاره کاهش

دلار هنگ کنگ — پنجاه دلار هنگ کنگ خرده فروشان در روز سه شنبه بسته این رسانه ها خود را در تلاش برای فشار صاحبخانه به ارائه اجاره کاهش با مرکب تاثیر تظاهرات ضد دولتی و coronavirus شیوع مصرف گسترده تلفات در خرده فروشی مواد غذایی و آشامیدنی و صنایع.

خرده فروشان با توجه به جنوب چین صبح پست شامل, فرانسوی, ورزشی برند Lacoste و آمریکا, هوای آزاد, برند تیمبرلند. همه در همه حدود 200 مغازه ها توسط کسانی که 50 خرده فروشان اعلام کرده اند “هیچ کسب و کار” 14 روز در سراسر مراکز خرید در هنگ کنگ مقاله گزارش شده است. برخی از بسته خواهد شد برای 24 ساعت در حالی که دیگران باید اعلام تعطیلی بدون تعیین یک زمان محدود است.

فیلیپ Fong

خبرگزاری گتی ایماژ

مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان گرفتن عکس از هنگ کنگ افق on Feb. 12. این شهرستان در بخش خرده فروشی بوده است آمار شیوع کروناویروس, پس از اختلال ناشی ماه از ناآرامی های سیاسی.

اشلی Micklewright رئیس جمهور و رئیس اجرایی در Bluebell که توزیع برندهای لوکس مانند سلین, Marc Jacobs و راز ویکتوریا گفت: در هفت ماه گذشته از ضرر و زیان را تبدیل به “غیر قابل تحمل” با توجه به این مقاله است. یک کارمند از این گروه گفت: واشنگتن پست وجود دارد که رسانه ها با ثبت فروش در برخی از روز.

“تاثیر بر روی کسب و کار و ترافیک به مراتب بدتر از هر چیزی که ما را تا کنون تجربه کرده” Micklewright به نقل شد.

هنگ کنگ که هیچ وظیفه کالاهای لوکس آزاد متکی مسافران از سرزمین اصلی چین به افزایش فروش. ورود غوطه ور در تظاهرات سال گذشته که در برابر خشونت تبدیل شد اما کاهش یافته است و حتی بیشتر به شدت در میان شیوع کروناویروس. خرده فروشان می خواهید صاحبخانه به ارائه اجاره امداد. هنگ کنگ یکی از گران ترین بازار املاک و مستغلات در جهان است.

توسط: Shibani Mahtani

1:37 AM: مشهور چینی متخصص می گوید coronavirus عفونت ممکن است سقوط و حتی پس از رسیدن به اوج

پکن — زونگ اتباع چینی pulmonologist که عنوان یک تیم از کارشناسان در مدیریت این رمان شیوع کروناویروس پیش بینی کرده است که تعدادی از عفونت خواهد فلات پس از هدف قرار دادن یک قله در اواسط تا اواخر مارس به عنوان کارگران مهاجر در صورت بازگشت به شهرها است.

با توجه به عواملی از جمله مهاجرت انسانی و همچنین چین اجباری قرنطینه اقدامات زونگ این تیم تحقیقاتی قبلا تخمین زده است که تعداد کل عفونت خواهد رسیدن به اوج در اواخر این ماه.

با این حال او هشدار داد که کاهش ممکن است نه امدن بلافاصله پس از آن.

توماس Suen

ایسنا

زونگ اتباع سر ملی کمیسیون بهداشت تیم بررسی رمان شیوع کروناویروس, حضور یک مصاحبه با رادیو فردا در گوانگژو استان گوانگدونگ چین Feb. 11, 2020.

“ما در حال روشن نیست که اگر ما را دیده اند که اوج نشده است و ما نیاز به صبر و رعایت چند روز” زونگ گفت: در گوانگژو در بعد از ظهر دوشنبه طی یک کنفرانس از راه دور با یک تیم مراقبت های ویژه پزشکان در ووهان.

“یک تعداد قله نیست برابر با ‘نقطه عطف’ … و قله های جدید احتمالا می تواند به نظر می رسد با بازگشت کارگران مهاجر.”

زونگ شده است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک قهرمانانه شکل خود را برای کمک به کنترل شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس در 2002-2003 باقی می ماند در مورد بالا بودن نرخ مرگ و جدید کروناویروس عفونت در ووهان.

“بزرگترین مشکل در حال حاضر این است که انسان به انسان انتقال در ووهان شده است به طور کامل متوقف شده است و هنوز هم در حال افزایش است با وجود تمام تلاش های ما ساخته شده,” او گفت:, و اضافه کرد که تیم او شده است در حال توسعه یک ایمونوگلوبولین M (IgM) آنتی بادی کیت تست برای تشخیص که باید دقت بالاتر رای از نوکلئیک اسید تست های در حال استفاده در حال حاضر.

زونگ گفت که نرخ مرگ و میر بالا در ووهان است که با توجه به عبور عفونت ها و یک شکست برای درمان موارد خفیف در مراحل اولیه.

او گفت که وضعیت در حال رفتن به “نگاه کردن” با سختگیرانه قرنطینه اقدامات در ووهان و اجرای پیشگیری اولیه تشخیص زود هنگام و زود قرنطینه در مناطق دیگر.

توسط: Lyric Li

1:19 AM: کره جنوبی می فرستد هواپیما برای تخلیه شهروندان از الماس شاهزاده خانم

سئول — کره جنوبی ارسال ریاست جمهوری جت در روز سه شنبه به تخلیه شهروندان خود پردازنده الماس شاهزاده بوش کروز لنگر انداخت در ژاپن سئول دولت رسمی گفت.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: سئول را به بیرون پرواز مسافران در قرنطینه کشتی “از آنجا که سلامت و زندگی مردم ما این است که نگرانی اصلی در میان افزایش تعداد coronavirus عفونت در الماس شاهزاده خانم.”

Yonhap

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک کره جنوبی هواپیمای ریاست جمهوری می رسد پس از حدود دو ساعت پرواز از سئول در فرودگاه هاندا در توکیو, 18 فوریه سال 2020 است.

کیم گفت: در جلسه روز سه شنبه که چهار نفر از شهروندان کره جنوبی و ژاپنی همسر یکی از آنها را از پرواز به سئول در اوایل روز شنبه.

چهار از 14 کره جنوبی در قرنطینه کشتی کروز ابراز تمايل به بازگشت به کره جنوبی کیم گفت. وی افزود: هیچ یک از 14 تا علائم مربوط به کوروناویروس.

پنج evacuees را متحمل خواهد شد 14-روز قرنطینه در کره جنوبی.

کره جنوبی قبلا ارسال شده در سه منشور هواپیما به ووهان به تخلیه شهروندان خود و چینی خود را اعضای خانواده.

این کشور مقامات بهداشتی تایید یک مورد جدید از عفونت کروناویروس در جمعه آوردن ملی شمارش به 31.

توسط: Min Joo Kim

1:04 AM: الماس شاهزاده دوره قرنطینه برای پایان دادن به چهارشنبه.

توکیو — 14 روز دوره قرنطینه برای همه مسافران باقی مانده در الماس شاهزاده به پایان خواهد رسید به عنوان برنامه ریزی شده در چهارشنبه, ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunori کاتو روز سه شنبه گفت.

باقی مانده مسافران اطلاع داده خواهد شد در روز چهارشنبه خود را از آخرین coronavirus نتایج آزمون و کسانی که تست منفی خواهد بود به پیاده شدن از کشتی کروز است که لنگر کردن, ژاپنی, بندر یوکوهاما. آنها خواهد آمد کشتی در جهت است که آنها در حال آزمایش پس از آن ممکن است تا روز جمعه برای همه به ترک.

“هر کس احساس می کند که آنها می خواهند برای رفتن به خانه به زودی. ما می خواهم برای آماده شدن برای آن و اطمینان حاصل شود که آنها را برای بازگشت به خانه و هموار” کاتو به خبرنگاران در توکیو.

پرسید: اگر تصمیم به نگه داشتن مسافران در هیئت مدیره مناسب بود کاتو نمی دهد پاسخ مستقیم. “به طور دقیق ما در حال ساخت آنها ماندن در هیئت مدیره اما در حال انجام یک قرنطینه. آنها درخواست شد برای ورود به ژاپن و ما است و باید اقدامات لازم. که همه” کاتو گفت: با توجه به NHK به پخش عمومی.

به طور جداگانه به رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت که او فکر آن را مناسب برای ژاپن به قرنطینه مسافران در هیئت مدیره کشتی و حتی به عنوان عفونت های سر به فلک کشید و در فضای محدود.

او با اشاره به سخنان قدردانی بیان شده توسط دولت ایالات متحده و تعدادی از ایالات متحده مسافران که تصمیم به ماندن با وجود فرصت برای خروج زود هنگام.

همانطور که از دوشنبه در مجموع 454 مسافران و خدمه باید آزمایش مثبت برای این ویروس و بسیاری از آنها دلپذیر است.

توسط: Akiko Kashiwagi

12:15 AM: خطوط هوایی سنگاپور کاهش پروازها با استناد به تقاضای ضعیف به عنوان مشکلات mount برای حامل

سنگاپور ایرلاینز شهر-دولت پرچم حامل و گفت: این امر به طور موقت قطع پروازها از جمله به لس آنجلس سیدنی و لندن با استناد به ضعف تقاضا برای سفر با توجه به شیوع کروناویروس.

هواپیمایی عملکرد یک bellwether برای آسیا صنعت حمل و نقل هوایی است که در حال حاضر یک ضربه شدید به عنوان شیوع بیماری مرگبار و سفر و قرنطینه محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای در پاسخ جلوگیری می شود مسافران است. در چین منبع اصلی گردشگری ورود میلیون ها نفر از مردم باقی می ماند تحت مستند به عنوان تلفات همچنان رو به صعود است.

Arnd Wiegmann

ایسنا

سنگاپور هواپیمایی ایرباس A380 طول می کشد خاموش از فرودگاه زوریخ در Oct. 16, 2019. این شرکت هواپیمایی که برش پرواز به عنوان coronavirus شیوع بازدید تقاضای سفر.

پرواز تحت تاثیر قرار بود بین ماه های مارس و آوریل و گستردگی طیف وسیعی از شهرها و قاره ها: پاریس, فرانکفورت, کپنهاگ, سئول و توکیو و سیدنی و بمبئی به نام چند. خطوط هوایی سنگاپور در حال حاضر قطع پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین و semiautonomous هنگ کنگ, سنگاپور رقیب برای عنوان های آسیا سرمایه مالی.

هنگ کنگ Cathay Pacific به حذف بسیاری از پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین و کاهش ظرفیت کلی در حدود 40 درصد است. این پرواز کاهش Cathay گفت: به احتمال زیاد کشیدن در ماه آوریل است. شرکت هواپیمایی ارشد مشتری و تجاری افسر رونالد لام شرح داده شده در این سال جدید قمری تعطیلات سال دوره به عنوان “چالش برانگیز ترین” دوره شرکت هواپیمایی را تجربه کرده است و می گوید حامل دیدن است “ادامه داد: لغو رزرو.”

توسط: Shibani Mahtani

12:01 AM: فیلیپینی در میان خدمه از الماس شاهزاده تست مثبت برای ویروس

مانیل — در مجموع از 35 خدمه فیلیپینی در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن آزمایش مثبت برای رمان coronavirus فیلیپین’ وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت.

امور خارجه, معاون Brigido Dulay سی ان ان گفت فیلیپین که خدمه را مجبور به انجام یک دوره جداگانه از انزوا مسافران پس از پیاده شدن در روز چهارشنبه.

“فیلیپینی خدمه هستند بیشتر در معرض چرا که آنها را به حرکت در اطراف کشتی. آنها باید برای خدمات مسافران” گفت: Dulay. “آنچه گفته شد به ما بود [خدمه] در حال حاضر تحت یک جداگانه قرنطینه به طوری که یکی دیگر از 14 روز است.”

معلوم نیست چگونه این توسعه را تحت تاثیر قرار دولت فیلیپین قصد دارد برای بازگرداندن بیش از 500 فیلیپینی خدمه در هیئت مدیره.

دیگر اعضای خدمه گفت واشنگتن پست در مورد شرایط وخیم در کشتی به عنوان آنها را تفکیک و مجبور به ادامه کار.

ویکتوریا Lavado که پدر است در هیئت مدیره در روز دوشنبه گفت که او نگران برای او را به عنوان او نگران بود که آلوده خدمه می تواند “هنوز هم مخلوط” با دیگران در هیئت مدیره.

“آن را در زمان یک مدت طولانی قبل از آنها دریافت ایمنی ماسک و آنها هنوز هم مجبور به کار به عنوان اگر آن است که کسب و کار به طور معمول” Lavado گفت: با توجه به بیانیه Migrante بین المللی, یک سازمان است که طرفداران برای رفاه کارگران فیلیپینی در خارج از کشور. “ما واقعا می خواهید Duterte دولت به کار در پزشکی بازگشت برای پدرم و برای دیگر دریانوردان فیلیپینی.”

توسط: Regine Cabato

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im