زنده به روز رسانی: کالیفرنیا و اورگان به طرح کلی برای بازگشایی به عنوان ایالات متحده coronavirus مرگ و میر پیشی 25,000

زندگی روزانه برای کالیفرنیا پیش بینی شده است به نگاه کاملا متفاوت هنگامی که دولت بازگشایی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) هشدار داد که در روز شنبه در کنفرانس خبری.

از پوشش صورت تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره به رستوران داشتن کمتر جداول اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله مشتریان با استفاده از یکبار مصرف منوها و گرفتن درجه حرارت گرفته شده در دولت جدید “عادی” خواهد بود نه عادی در همه.

سهشنبه, هر دو Newsom و اورگان دولتی کیت براون (D) گذاشته چارچوب برای بازگشایی مربوطه متحده یک روز پس از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد یک پیمان برای کشف چگونه به بلند coronavirus محدودیت.

“وجود دارد هیچ سوئیچ نور اینجا” Newsom گفت. “این بیشتر شبیه به یک دیمر.”

Newsom پرده برداری از شش شاخص های کلیدی است که هدایت دولت را به فکر کردن برای زمانی که و چگونه به تغییر ماندن در خانه و دیگر سفارشات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تاکید بر این که برخی از برنامه های مانند تجمع جمعی, رویدادهای ورزشی و کنسرت ها, به احتمال زیاد خواهد شد لغو طریق تابستان است.

“چشم انداز تجمع جرم ناچیز است در بهترین حالت تا زمانی که ما رسیدن به گله ایمنی و ما به یک واکسن” Newsom گفت.

Newsom گفت: وجود یک جدول زمانی دقیق برای اصلاح اقامت در خانه سفارش دهید. اما او گفت: قبل از کالیفرنیا می تواند انتقال به کمتر اجتماعی فاصله دولت باید قادر به تشخیص و ردیابی عفونت همچنان به حفاظت از آسیب پذیرترین اطمینان از بیمارستان ظرفیت توسعه درمان پیدا کردن راه هایی برای کسب و کار و مدارس قادر به اجتماعی فاصله و احتمالا reimpose محدودیت های سختگیرانه تر.

“علوم و بهداشت عمومی نیست و سیاست باید راهنمای” Newsom گفت.

در توییتهایی سهشنبه قهوه ای گذاشته از طرح او برای اورگان که او همچنین گفت که بر اساس یک “علم محور فرایند” با سه پیش نیاز: کاهش رشد ویروس موارد کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبت از سلامت کارگران و اولین پاسخ دهندگان و افزایش تست, تماس, ردیابی و انزوا.” آن را نمی خواهد بود آسان” براون نوشت.

“این را دیگر از ما می خواهند.”

اورگان و کالیفرنیا و واشنگتن به عنوان یک پیمان روز دوشنبه اعلام کرد که بازگشایی این منطقه هم پس از تهدید ویروس فروکش کرده است. یک طرح مشابه اعلام شد شش ایالت شمال شرقی با هماهنگی رژیم صهیونیستی نیویورک. Andrew M. کومو (D).

Newsom گفت: کشورهای دیگر ممکن است پیوستن به پیمان — با وجود رئیس جمهور تهمت اصرار او “کل سازمان” بیش متحده reopenings در طول روز دوشنبه Coronavirus نیروی کار جلسه. Newsom گفت: مقامات محلی خواهد بود مشورت در بازگشایی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im