زنده به روز رسانی: نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus; ایتالیا گزارش بزرگترین-تا کنون روزانه مرگ و میر

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

با توجه به توییتر در روز جمعه جانسون نوشت: “بیش از 24 ساعت گذشته من را توسعه داده اند که علائم خفیف و آزمایش مثبت برای کوروناویروس. من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس است.”

جانسون همچنین یک پیام ویدئویی که در آن او یک بار دیگر خواست فاطمیون “در خانه ماندن” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Johnson, 55 گذشته دیده می شود در کف مراقبت های بهداشتی کارگران در روز پنج شنبه شب از درب 10 خیابان داونینگ به عنوان بخشی از یک جشن ملی از خط مقدم پرستاران و پزشکان است.

جانسون به تازگی به نظر می رسد در سلامت خوب است. پس از تردید اولیه به آغوش اقدامات سختگیرانه دنبال جاهای دیگر در اروپا به سرعت گسترش coronavirus نخست وزیر به تازگی تغییر دوره و شروع به برگزاری جلسات از طریق ویدئو کنفرانس نشسته در یک جدول به تنهایی و به دنبال در یک تلویزیون بزرگ صفحه نمایش.

نخست وزیر — که نامزد کری Symonds, است, باردار — به نظر می رسد در دولت های روزانه کنفرانس خبری دو روز پیش.

در توصیه های پزشک جانسون را منزوی خواهد خود را به مدت هفت روز و خودداری کردن از ظاهر عمومی و جلسات گروه.

بعد از آن در روز جمعه کریس شوخ افسر ارشد پزشکی در انگلستان توییتی که او نیز دچار علائم سازگار با covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. او گفت که او “خواهد بود خود منزوی در خانه برای هفت روز آینده” اما همچنان به توصیه دولت در آن پزشکی در پاسخ به شیوع بیماری است.

کاخ باکینگهام گفت: ملکه الیزابت دوم در گذشته شاهد نخست وزیر در تاریخ 11 مارس و “باقی می ماند در سلامت خوب” رسانه های خبری محلی گزارش شده است. پس از او پسر شاهزاده چارلز, آزمایش مثبت برای ویروس ملکه در سمت چپ کاخ به ماندن در قلعه ویندزور غرب لندن است.

در عرض یک ساعت جانسون را افشا کرده است که او coronavirus بریتانیا وزیر بهداشت, مت, Hancock, همچنین اعلام کرد که او دارای آزمایش مثبت است. در یک پیام ویدئویی به اشتراک گذاشته شده در توییتر, Hancock, گفت: “بر اساس توصیه های پزشکی, من تست شده و تست مثبت بوده است. . . . خوشبختانه برای من نشانه های آن تا کنون شده است بسیار خفیف.”

هنکاک گفت: او را منزوی خود را تا پنجشنبه آینده و تا به حال مشغول به کار از خانه در روزهای اخیر.

جانسون اولین بار است که رهبر گروه 20 ملل برای تست مثبت برای ویروس. دو نفر دیگر — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و نخست وزیر کانادا جاستین ترودو — وارد self-قرنطینه بیش از نگرانی های است که آنها ممکن است در معرض ویروس.

در روسیه یکی دیگر از G-20 کشور ریاست جمهوری دولت کارمند دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما آن شخص نمی آمد در تماس با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سخنگوی دیمیتری Peskov روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>