زنده به روز رسانی: بایدن نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن عید پاک و جدول زمانی را می توان به ‘فاجعه بار’

بستری نرخ از مردم با آلوده رمان coronavirus در نیویورک ممکن است کم کردن سرعت به عنوان دولت را در مجموع تایید موارد متورم به 30,811 موارد با 5,146 جدید رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) گفت.

از 30,811 که آزمایش مثبت در نیویورک حدود 12 درصد در حال حاضر در بیمارستان بستری و حدود 3 درصد مراقبت بیماران او به خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

داده های جدید نشان می دهد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان رفته اند از دو برابر در هر دو روز و در روز یکشنبه به هر 4.7 روز به روز سه شنبه گفت.

“نظریه با توجه به تراکم است که ما در حال برخورد با آن گسترش بسیار سریع اما اگر شما در کاهش تراکم و شما را کاهش می دهد به سرعت گسترش,” او گفت: بیان یک مقدار شک و تردید. “این بسیار خوب نشانه و علامت مثبت است.”

حدود 80 درصد از موارد ابتلا به کروناویروس “خود حل و فصل” در حالی که یکی دیگر از 15 درصد نیاز به بستری شدن در بیمارستان, او گفت:.

نیویورک مواجه است یک راس از عفونت است که به احتمال زیاد اتفاق می افتد در دو تا سه هفته آینده بر اساس پیش بینی کومو گفت. افزایش تعداد برگزار خواهد شد فشار بر دولت سیستم بیمارستان و نیاز به 140,000 تخت بیمارستان و کارکنان تمایل به بیمار. دولت 53,000 تخت بیمارستان.

بیمارستان ها به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کار با بیماران آلوده, اما وجود دارد نه به اندازه کافی برای عرضه در آینده سه یا چهار هفته کومو گفت.

فرماندار تکرار شده است که دولت خود را هنوز هم نیاز به 40,000 هواکش و اذعان کرد که دولت فدرال فرستاده است 4,000 تا کنون. او گفت که او کار خود را با کاخ سفید تیم برای پیدا کردن فروشندگان است که می تواند جمع آوری مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

بیش از 40,000 مراقبت های بهداشتی کارگران را امضا کرده اند تا برای “افزایش مراقبت های بهداشتی زور” است که در خدمت به عنوان پشتیبان و کمک های پزشکی کارگران که در خط مقدم و در صورت عفونت. که شامل بازنشستگان حاضر به بازگشت به کار برای کمک به نیویورک رسیدگی به ویروس. علاوه بر این بیش از 6 ، 000 متخصصان بهداشت روانی به توافق داوطلب زمان به ارائه رایگان آنلاین و تلفن خدمات بهداشت روان برای عموم.

به ادامه صاف منحنی کومو خواست ساکنان به عمل اجتماعی فاصله در زمین های بازی و پارک ها که در آن تراکم به یک مشکل شده است در شهر نیویورک است. این “اجباری زمین بازی اجتماعی فاصله” شامل هیچ تماس های ورزشی مانند بسکتبال است.

عدم توجه به این هشدار می تواند منجر به بسته شدن زمین بازی, او گفت:. دولت نیز با توجه به راه اندازی یک برنامه آزمایشی است که محدود کردن اتومبیل در برخی خیابان های شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de