یک ستاره نکردم مجمع از نوازندگان کارشناسان بهداشت و رهبران جهانی گرد هم آمدند شنبه شب به صورت مجازی کنسرت خیریه برای حمایت از سازمان بهداشت جهانی coronavirus تلاش های امدادی, خوانندگی الهام بخش آهنگ ها و رادیو و تلویزیون حمایت خود را از خط مقدم همه گیر کارگران از خانه های خود.

سازماندهی شده توسط لیدی گاگا و انجمن حمایت از شهروند جهانی “یک جهان: با هم در خانه” بود و قابل مقایسه با مجادله و اخبار همایش ها و شهروند تظاهرات که تحت سلطه این خبر تمام هفته. نوازندگان ستایش پزشکی کارگران و مواد غذایی کارکنان برای قرار دادن زندگی خود را در خط. آنها ترویج اجتماعی فاصله و خواست وحدت در زمان بحران. هیچ کس ذکر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنچه که من می خواهم به انجام امشب اگر من می توانم فقط به شما اجازه دسترسی به, برای یک لحظه لبخند,” لیدی گاگا گفت: بینندگان قبل از راه اندازی به یک تفسیر از “لبخند” جاز استاندارد نکردم Nat King Cole.

این رویداد جلب میلیون ها بیننده از سراسر جهان و کمک به جمع آوری پول برای چه کسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی به حالت تعلیق کمک های مالی به این سازمان با این استدلال که این سازمان تمایلی به نگه چین پاسخگو برای آن اشتباه در این بیماری همه گیر.

وجود دارد و صمیمی اجرای برنامه از یک دسته از ستاره های موسیقی پاپ از جمله سنگ نورد, Billie Eilish Kacey Musgraves و John Legend که تحویل تند و تلخ جلد “Stand By Me.”

اول سابق خانم لورا بوش و میشل اوباما ساخته شده ظاهر با دعوت از مردم به انعطاف پذیر باقی می ماند در طول بحران.

“در طول این دوره دشوار از جدایی فیزیکی ما هرگز نزدیک” بوش گفت. “نه فقط در کشور بزرگ ما اما امشب ما در کنار مردم در جهان است.”

میان پیام امید و خوشبینی, Beyoncé Knowles-کارتر متوقف شد به یاد داشته باشید که چگونه سیاه و سفید آمریکایی را که تا بخش بزرگی از نیروی کار ضروری شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر covid-19.

“این ویروس کشتار مردم سیاه و سفید در یک برانگیزتر نرخ بالا در اینجا در امریکا,” او گفت:.

“لطفا برای محافظت از خودتان. ما یک خانواده” Beyoncé اضافه شده است. “و ما باید خود را در صدای خود را و توانایی و قدرت خود را در سراسر این جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات