زنده به روز رسانی: ایالات متحده با کروناویروس موارد بالا 1,000 مخلوط نشانه هایی از بهبود در چین, کره جنوبی

علائم آلرژی می تواند ناتوان کننده: خارش دار و قرمز و آبکی چشم; عطسه; آبریزش بینی و سرفه. در این سال coronavirus می افزاید: یک لایه اتمی به فصلی دلخوری به خصوص در زمینه هایی مانند واشنگتن دی سی که در آن تعداد گرده در حال حاضر در حد متوسط به سطح بالا.

با ترس رو به افزایش در پشت سر هم با تعداد موارد covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس پزشکان و نگرانی در افراد مبتلا به آلرژی را تلفیق روزمره خود در واکنش به گرده با کروناویروس علائم و پایمال کردن در حال حاضر تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی با پاچه بازدیدکننده داشته است.

“می توان آن را گیج کننده است و این مهم به افتراق. اگر آن را ویروسی هر بار که شما سرفه شما پخش قطرات در داخل یک شش پا شعاع” است که می تواند دیگران را آلوده گفت: سالی Joo بیلی یک پزشک متخصص آلرژی در آلرژی همکاران از شمال ویرجینیا در آرلینگتون و رئیس جمهور گذشته بیشتر واشنگتن آسم آلرژی و ایمونولوژی بالینی جامعه است. آلرژی از سوی دیگر در حال مسری نیست.

به دلیل درجه حرارت گرمتر آلرژی فصل آغاز شده در فوریه این سال به جای ماه مارس بیلی گفت: بنابراین واشنگتن-ساکنان منطقه در حال حاضر برگزاری نمایشگاه علائم. داده ها نشان می دهد که برخی از افراد آلوده به ویروس coronavirus تجربه مشابه علائم مانند سرفه و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>