زنده به روز رسانی: به عنوان coronavirus تلفات مانت بیشتر کشورها مرزهای خود را بسته

سر از آفریقا مراکز کنترل بیماری پنج شنبه هشدار داد که این قاره است که “به احتمال بسیار زیاد” برای دیدن یک افزایش در نرخ coronavirus عفونت زیرا بسیاری از موارد می رویم گزارش نشده و یا تست نشده.

“ما در حال چیدن برخی از افراد, اما ما نیز از دست رفته برخی از مردم آفریقا” CDC مدیر جان Nkengason گفت: در یک کنفرانس خبری رویترز گزارش داد. “وضعیت بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود زیرا شانس هستند روشن است که مردم را تضعیف از طریق.”

Nkengason همچنین با انتقاد کشورها تحمیل ممنوعیت سفر بدون یک استراتژی بلند مدت است. همراه با قطع کردن مسافران به سرعت ویروس گسترش این جنبش محدودیت می توانید محدود کردن مردم از دسترسی های لازم برای مراقبت های بهداشتی و خدمات به شدت صدمه دیده و اقتصاد محلی است.

“هر کسی که به دنبال بیماری های همه گیر در طول سال شما می دانید که آن کار نمی کند” او گفت:. “هنگامی که شما قفل کردن کشورها, شما باید به وضوح درک چگونه به باز کردن این کشور است.”

Coronavirus گسترش است به عنوان به طور گسترده ای در آفریقا به عنوان آن را در اروپا و در ایالات متحده است. اما این ویروس در 34 کشورهای آفریقایی و کارشناسان نگران هستند که سیستم مراقبت های بهداشتی در بسیاری از مکان ها وجود دارد را زیر دست و پنجه نرم شیوع.

در یک جداگانه اخبار جلسه روز شنبه سازمان بهداشت جهانی آفریقای جنوبی نماینده اوون Kaluwa گفت که در حالی که تمام موارد اولیه در آفریقا در میان مسافران از خارج از کشور و عمدتا اروپا و برخی از کشورهای در حال دیدن سریع افزایش می یابد و در محلی انتقال است.

Matshidiso Moeti که مدیر منطقه ای برای آفریقا و Lucile Imboua-Niava که سنگال نماینده گفت: در همان کنفرانس خبری که همراه با محدود آزمایش و بیمارستان تامین جوامع فقیر در صورت تلاقی از موانع به کاهش ویروس.

افرادی که زندگی در محله های شلوغ و بدون دسترسی به آب سالم و تمیز برای مثال نمی توان انتظار داشت به لحاظ اجتماعی فاصله خود و یا به طور مکرر دست ها با صابون و آب. به جای آنها گفت: دولت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز به توسعه استراتژی های خاص و متناسب با آن شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>