زنده به روز رسانی: آمریکایی ها گفت: برای رسیدن 200000 coronavirus مرگ و میر به عنوان رهبران جهان فشار بحران پاسخ بیشتر

به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر soars در ایالات متحده و کارشناسان بهداشتی هشدار می دهند که هیچ منطقه خواهد بود امان با شیوع رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است steeling ملت برای تمدید خاموش کردن از طریق پایان ماه آوریل است.

“خوب این خیلی بد برای اقتصاد اقتصاد شماره 2 در لیست من” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت:. “من می خواهم به صرفه جویی در مقدار زیادی از زندگی است.”

دوشنبه روز اول بود که آمریکا مرگ و میر رشد بیش از 500 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط واشنگتن پست با تقریبا نیمی از این مرگ و میر در نیویورک است. همانطور که از اوایل روز شنبه بیش از 160,500 موارد گزارش شده بود در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده اداره می شود بیش از 1 میلیون آزمون و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: مقامات در حال تست 100,000 نمونه در روز است.

در نیویورک که در آن بیش از 1000 نفر کشته شده اند دولت شناخته شده مرگ و میر در حدود 1 درصد, سلامت, مقامات گفت. اما نرخ واقعی ممکن است پایین تر به دلیل در اولویت قرار داده شده است برای کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم واضح و یا در معرض خطر سلامت.

حتی پس از کنگره گذشت بی سابقه اقتصادی بسته امداد در هفته گذشته روز شنبه آورده شواهد تازه از اقتصادی درد ناشی از ویروس: macy’s, kohl’s و شکاف گفت: آنها می کردند ده ها هزار نفر از کارگران.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) روز دوشنبه گفت که قانونگذاران با توجه به صورتحساب جدید با تمرکز بر زیرساخت های حمایت از کارگران خط مقدم و بودجه برای منطقه کلمبیا بود که به عنوان یک قلمرو — نه به عنوان یک دولت آن را به عنوان است که معمولا در قطعات مشابه از قانون.

و وزارت دادگستری در حال بررسی است و احتمال این که حداقل یکی از اعضای کنگره آمریکا به مردم ایران ، ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) به دنبال حفاظت از سرمایه گذاری خود را از رکود اقتصادی را برانگیخته توسط outbreak. که با مته سوراخ کردن دریافت مکرر جلسات در تهدید او به فروش می رسد 33 سهام تخمین زده می شود ارزش بین $628,033 و $1.7 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>