زنده به روز رسانی: آمریکا زندگی تعطیل با توجه به کروناویروس; مرگ و میر بیشتر در خارج از چین از داخل

دبی — عربستان سعودی روز دوشنبه اعلام کرد جارو اقدامات جدید برای مبارزه با گسترش coronavirus از جمله بستن مراکز خرید همه بسته شدن ادارات دولتی و ممنوعیت تجمع در پارک ها و یا سواحل است.

اعلام می آید به عنوان ثروتمند کشورهای خلیج فارس تصویب یک سری از اقدامات و اعلام برنامه های محرک اقتصادی را برای مقابله با آن در سراسر جهان همه گیر. کویت زودتر بسته تمام رستوران ها و موسسات تجاری. امارات متحده عربی عمده سفر hub و مقصد توریستی حداقل نگه داشته شود برخی از موسسات باز کردن در حال حاضر.

بحرین روز دوشنبه گزارش اول خود را coronavirus مرگ و میر — برای اولین بار در میان کشورهای عربی خلیج فارس — 65-year-old female ملی با مشکلات بهداشتی مزمن که می خواهم در بازگشت از ایران در ماه قبل است. این جزیره پادشاهی تایید کرده 214 موارد است.

در عربستان سعودی که در آن 118 مورد از این ویروس گزارش شده دولت و بخش عمومی کارگران دستور داده شده است در خانه بمانند برای بعد از 16 روز مگر اینکه آنها در کار “سلامت و امنیت نظامی و بخش های الکترونیکی مرکز امنیت و کنترل از راه دور سیستم آموزش و پرورش.”

همه بازارها و مراکز بسته شده اند به جز داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی از جمله بازارهای فوق العاده و hypermarkets “ارائه شده است که آنها متعهد به نماتد چرخ دستی های خرید در آنها پس از هر بار استفاده از مشتریان خود را” بیانیه ای از وزارت کشور گفت.

مغازه که نیست بخشی از یک مجتمع تجاری در خیابان باقی می ماند می تواند باز و رستوران ممکن است تنها در خدمت مواد غذایی غذای آماده بر اساس. همه مهاجران به کشور به کار (غیر-ساکنان در حال حاضر ممنوع شده است) باید قرنطینه خود را برای 14 روز. تمام جلسات دادگاه به جز کسانی که از نظر فوری نیز به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

در کشور همسایه امارات متحده عربی, سینما پارک و ترین جاذبه های توریستی دستور داده شده است اما در حال حاضر مراکز هنوز هم در دسترس است. دبی, بازار آکواریوم و سرسره بسته شد به عنوان عرشه مشاهده در برج خلیفه بلندترین ساختمان جهان.

اکثر مجتمع های مسکونی نیز تعطیل استخر و زمین بازی برای جلوگیری از گسترش این ویروس بیشتر ایجاد چالش برای پدر و مادر که همه کودکان در خانه پس از تعطیلی مدارس و 10 روز پیش.

یکشنبه شب با امارات متحده عربی گزارش 12 مورد جدید در آوردن این کشور در مجموع به 98. این کشور برای اولین بار در خاورمیانه به گزارش coronavirus موارد در گردشگران چینی اما پس از آن پخش شده است کم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>