زنده به روز رسانی: نیروی هوایی سرسختانه 89 آمریکایی ها از هندوراس پس از coronavirus سفر مشورتی; متحده افزایش محدودیت

این سازمان که نظارت پیشرفته قرار دادن برنامه در روز جمعه گفت که چهره به چهره AP تست لغو خواهد شد چرا که از coronavirus بحران و جاي خود را کوتاه تر نسخه های آنلاین از امتحانات است که می تواند گرفته شده در 45 دقیقه در خانه. کالج مدیره اعلام منعکس فوق العاده ای تحول در آموزش و پرورش با مدارس سراسر کشور بسته در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

AP آزمون معمولا در محل ممکن است. اما اختلال در کلاس رخ می دهد در بسیاری از کشورهای با هیچ پایانی در چشم نما بی سابقه موانع برای معلمان و دانش آموزان است. دانش آموزان قادر خواهند بود به مدت 45 دقیقه امتحانات بر روی کامپیوتر قرص یا گوشی های هوشمند است.

“به طور عادلانه به همه دانش آموزان برخی از آنها را از دست داده اند بیشتر از زمان های آموزشی از دیگران امتحان تنها شامل موضوعات و مهارت های بیشتر AP معلمان و دانش آموزان در حال حاضر تحت پوشش در کلاس در اوایل ماه مارس” سازمان گفت.

رئیس جمهور تهمت نیز روز جمعه گفت دولت او است waiving فدرال تمام الزامات مورد نیاز برای آزمون های استاندارد برای دانش آموزان کودکستان تا 12 درجه است.

همه کشورها باید سالانه فدرال دستور زیر هر دانش آموز موفق عمل به آزمون دانش آموزان در اکثر نمرات سالانه برای پاسخگویی به اهداف است. برخی از ایالت ها در حال حاضر اعلام کرد و آنها را اداره آزمون.

“وزارت آموزش و پرورش نمی خواهد اجرای تست استاندارد مورد نیاز بسیار مهم برای دانش آموزان ابتدایی از طریق مدرسه برای سال جاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها از طریق بسیاری بوده است. بوده و برای رفتن به عقب و جلو. مدارس باز است. مدارس باز نمی شود.”

“من فکر می کنم بسیاری از دانش آموزان خواهد بود بسیار خوشحال است.” “برخی احتمالا نه. آنهایی که سخت کار می کنند — شاید نه.”

به طور جداگانه دولت اعلام کرد یک هفته پس از قول به صرف علاقه در وام های دانشجویی فدرال که آمریکایی ها رقیب با تاثیر اقتصادی همه گیر می توانید انتخاب کردن به حالت تعلیق در پرداخت های خود را در دسترس نباشد.

“این اضطراب زمان, به خصوص برای دانش آموزان و خانواده هایی که تحصیلات و حرفه و زندگی شده اند مختل” وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر همه باید متمرکز ماندن امن و سالم نیست به نگرانی در مورد وام دانشجویی خود تعادل رو به رشد است.”

برای حداقل 60 روز 42 میلیون آمریکایی برگزاری 1.5 تریلیون دلار در فدرال بدهی های دانشجویی می توانید درخواست خود را servicer وام به آنها اجازه می دهد به طور موقت به تعویق انداختن پرداخت های خود را. هر کسی که بیش از 31 روز پشت در صورتحساب خود را به عنوان از آوریل 13, یا که می شود که متخلف خواهد شد که پرداخت های خود را به طور خودکار به حالت تعلیق درآمد.

همه دانشجویی فدرال وام بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها را انتخاب کنید برای به تعویق انداختن پرداخت های خود را به طور خودکار بهره در وام های خود را در مجموعه به صفر برای حداقل 60 روز است.

جدید نرخ بهره خواهد شد عطف به ماسبق به, مارس 13.

مردم در خدمات عمومی مشاغل باید به فکر می کنم دو بار در مورد به تعویق انداختن پرداخت های خود را. امید بستن به خارج دو ماه خواهد شد در نتیجه در یک مسیر دیگر برای لغو بدهی برای مردم نسبت به خدمات عمومی وام بخشش. این برنامه فدرال لغو تعادل باقی مانده از وام گیرنده بدهی پس از 120 در زمان پرداخت های ماهانه اما به تعویق انداختن این لایحه خواهد شد در طول فرآیند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de