حداقل دو نفر که جان خود را در اوایل فوریه به حال قرارداد این رمان coronavirus مقامات بهداشتی در کالیفرنیا روز سه شنبه گفت که نشان می دهد این ویروس ممکن است گسترش — و ادعا کرد که زندگی در ایالات متحده هفته زودتر از آنچه قبلا تصور.

نمونه بافت گرفته شده از دو نفر که فوت در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, آزمایش مثبت برای ویروس های محلی و مقامات بهداشت در بیانیه ای گفت. یکی از قربانیان در فوریه. 6 و از سوی دیگر درگذشت Feb. 19.

در ابتدا ملت اولین coronavirus مرگ و میر بر این باور بود که رخ داده است در فوریه. 29 در کرکلند بشویید. در حومه سیاتل است که به سرعت در حال تبدیل به یک کانون. در ماه مارس مقامات بهداشتی وجود ارتباط دو Feb. 26 مرگ و میر به covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

در عین حال این شهرستان سانتا کلارا مرگ و میر هنوز فشار تلفات این ویروس توسط هفته.

هر دو از این مرگ و میر رخ داده است در حالی که مقامات دولت فدرال در حال محکم محدود آزمایش برای مردم شناخته شده سفر تاریخچه و علائم خاص, مقامات گفت. تست های قربانیان نمی تواند انجام شود تا معاینات پزشکی انجام کالبد شکافی.

این دو مرگ و میر همراه با یک سوم در مارس 6, همچنین نشان می دهد که coronavirus به احتمال زیاد كردن زودتر و بیشتر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو از آنچه قبلا تصور.

شهرستان سانتا کلارا اولین محلی منتقل موردی از این ویروس گزارش شده در فوریه. 28 در 68 سال آذر Ahrabi که بعدها منطقه مرگ برای اولین بار در ماه مارس است.

اما نتایج تست برای این دو پیش از مرگ و میر نشان می دهد که کروناویروس در واقع به حال کسی کشته در شهرستان که شامل شهر سن خوزه به عنوان به خوبی به عنوان دره سیلیکون بیش از یک ماه قبل از Ahrabi درگذشت.

منطقه خلیج شد اوایل hotspot برای این ویروس در آغاز ماه مارس زمانی که موارد گزارش شده بودند در دو رقم و شیوع معتقد بودند عمدتا متمرکز در سواحل غرب است.

در اوایل سال جاری یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی ویروس در نمونه های یافت که این ویروس نیز ممکن است گسترش کشف نشده برای هفته ها در ایالت واشنگتن است که گزارش شده این کشور در دو مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات